Kimler Yandex Browser Kullanıyor?

Yandex Browser ile tanıştınız mı?

• Kullanılan toplam oy
    217

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
chrome varken gereksiz. kaldı kı firefox ve ie10 kullanıyorum.

ShadowCopy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlar ışığında kurmamaya karar verdim hem anasayfa neden hep yandex olsun belki ben başka bir şey seçmek istiyorum seçilen yol yanlış olmadı yandex ..

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
acilis suresi ne yazik ki chrome"un 6 kati kadar yavas ama yine de kullaniyorum
bazen crtl+w sayfayi illa tiklayarak kullanmak gerekirken chrome da oyle degil
ufak defek eksikleri olsa da seviyorum

izmirdenbiradam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2. seçenek tam da anlattı demek istediğimi kullanacağımı da sanmıyorum şimdilik dursun öyle kenarda

Kenpachi

Profesör
Reaksiyon puanı
25
Onu kullanıcağıma internete girmem daha iyi :p

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu arama motorları, sosyal ağlar ve/veya browser tercihlerinin Türkçe'si şudur: Bilgilerinizi Amerikalılara mı vermek istiyorsunuz yoksa diğerlerine mi? Bu konu başlığındaki diğeri Ruslar oluyor. Kimse ölmüş babasının amel defterine sevap olsun diye bu kadar zahmete katlanıp bu kadar paralar harcamıyor. Teşbihte hata olmaz demişler, affınıza sığınaraktan söylemeliyim ki, kimse öpmediği eşeğe semer vurmuyor bu dünyada. Hem milyar dolarlar kazanıyorlar hem de her türlü bilgilerimizi kayıt altına alıyorlar.

Bu konularda şimdilik Amerikalılar diğerlerinden fersah fersah önde. Apple, Google, Facebook, Twitter, Microsoft, Yahoo ...vs. hep Amerikalıların. Ruslar bu arama motoru pazarına nedense biraz geç yatırım yaptı, oysa antivirüs sektöründe uzun zamandır varlar ve yazılım konusunda iyiler. Çin arama motoru konusunda daha şanslı, Baidu'ları var. İnşallah birgün bizim de kendi arama motorumuz kendi tarayıcımız kendi işletim sistemimiz olur.

Uzun lafın kısası falanca browser bilmem kaç ms daha hızlıymış diğerlerinden, bunlar kullanımı pek etkileyen şeyler değil. Bir browserın benim için diğer browserlardan örneğin 0,2 saniye hızlı olmasının benim için çok da bir önemi yok açıkçası. Ben şahsen Firefox kullanıyorum gayette memnunum. Bu konu başlığına neden bu yazı derseniz içimden geldi istedim sadece.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Şimdi reklamda gördüm yükledim güzele benziyor kullanayım bir süre

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hangisine rastlarsam onu kullanıyorum.Tüketici olmanın avantajı.İstediğimi kullanıyorum tek bir şeye bağlı kalmıyorum.

er4y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yükledim ama geri kaldırdım Chrome çakmması gibi geldi .

XTİMURX

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yükledim duruyor PC'de ana sayfanın değişiyor olması iyi olmamış. Üstelik bazı google servisleriyle (drive mesela) tam uyumlu çalışmıyor.
O yüzden şimdilik chrome kullanıyorum. Biraz daha geliştirilirse geçebilirim. Özellikleri gayet güzel. Özellikle kaspersky antivirüs özelliği güzelmiş.

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kurdum ama pek beğendiğimi söyleyemem :)
Tilki'nin yerini hiçbiri tutmuyor.

kara_kutu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kurdum duruyor ama sık kullanmıyorum. Acayip Chrome'ye benziyor. Yeni çıkmasından dolayı bazı güvenlik açıkları olabilir şüphesiyle kullanmıyorum :)

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
oradan yeni cıkmıs nekadar güvenli ola bilriki ? pehh hemen ne kullanacaksın....3 yıl hamurunda pişşsin birr

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yandex'i genel olarak seviyorum, daha yeni olduğu için Türkiye'ye özellikle önem gösterebiliyorlar. Ama tarayıcı konusunda kaç yıllık Google'dan kolay kolay vazgeçiremezler. Yine de mail ve bulut depolama servislerini kullanıyorum, onlar cidden hoş ve hızlı.

Bende Yandex Disk Özelligini Kullanmaya Başladım Acaba Gerçekten Memnunmusun Ve Güvenlimidir Çekiniyorum Biraz ?

Kwen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Google varken Heyecan yaratmaya ne gerek var . Ayrıca reklamlarına gıcığım :D özenti gençlik

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
kurdum ve kullanıyorum. ilginç biçimde chrome dan daha hızlı ve kararlı. ancak senkronizasyon özelliğinin olmaması çok büyük eksiklik. zaten bu eksikliği yandexe mail atarak bildirdim.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Tv reklamı da çok iddialı olmuş :) İlk mesaja da ekledim.

[video=youtube;3Yl1wOvEc3M]http://www.youtube.com/watch?v=3Yl1wOvEc3M[/video]

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Bizim logonun ılıktan yamultulmuşu diğer yandan da tangaya benziyor logo heheh .D
iphone samsunga bizim kasamıza benzer kasa kullandınız diye dava açıyorsa SDN'de yandexe açsın bizim logomuza benzer logo kullanıyorsunuz diye olmaz mı ? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Chrome tofaş gibi giderken.. Yandex ferrari testarossa gibi açılıyor..

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bende Yandex Disk Özelligini Kullanmaya Başladım Acaba Gerçekten Memnunmusun Ve Güvenlimidir Çekiniyorum Biraz ?

Tabiki güvenilirliği konusunda ben sana bir teminat veremem ben de senin gibi sadece kullanıcıyım :) Ama gerçekten memnunum dosya indirirken de , sen Yandex.Disk klasörüne yüklediğin bir dosyayı link olarak internette arkadaşlarınla vs. paylaşabiliyorsun ve indirme hızı normale göre çok iyi. :)

AsaRTy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görsellik Daha Güzel Ondan Dolayı Çekici Geliyor :)

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yükledim duruyor PC'de ana sayfanın değişiyor olması iyi olmamış. Üstelik bazı google servisleriyle (drive mesela) tam uyumlu çalışmıyor.
O yüzden şimdilik chrome kullanıyorum. Biraz daha geliştirilirse geçebilirim. Özellikleri gayet güzel. Özellikle kaspersky antivirüs özelliği güzelmiş.

Şahsen firefox + dragon kullanıyorum gayette memnunum. :)

Bunun Hakkında Bizi Bilgilendirirsen Cok Sevinirim :)

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Bunun Hakkında Bizi Bilgilendirirsen Cok Sevinirim :)

Dragon, comodo güvenlik firmasına ait browserdir, alt yapı olarak chrome kullanıyor. Efekt bakımından çok güzel kasma 0, 10 tane sekme açsam dahi çok az ram yediği için kasmıyor.

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dragon, comodo güvenlik firmasına ait browserdir, alt yapı olarak chrome kullanıyor. Efekt bakımından çok güzel kasma 0, 10 tane sekme açsam dahi çok az ram yediği için kasmıyor.

Çok Teşekkür Ederim Bilgilerin İçin

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yandex kullanıyorum.
arama motorum gsyandex
yandex mailde aldım tarayıcıda yandex :D
ama y,nede google vazgeçilmez gibi olmuş bizde