Kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum.

Bu konuyu okuyanlar

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Şu robotların yaygınlaştığı zamana bi gelemedik alacaksın eve bir robot gerek falan kalmaz evliliğe.Hiç yoktan komple yalnız kalmaktan iyidir.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bence büyük konuşma. Birgün karşına biri çıkar aklın tutulur kalırsın. Hem huy hem güzellik bakımından diyorum. İnsan yaşlandıkça yalnızlık zor geliyor. Dışarıda çift olarak (evli) gezen insanları görünce ister istemez heves ediyorsun. Sonuçta Allah (c.c.) insanları çift olarak yaratmış. Birbirlerinin eksiklerini tamamlasınlar diye.

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Arkadaşım burası altı üstü bir FORUM.

Neden tüm hayat hikayeni burada anlatıyorsun =? Kimsede çıkıp demiyorki bize ne :D

Sana bir tavsiye. ( Her olay veya hikaye heryerde anlatılmaz. )
Ben, forum üyelerinin samimiyetine inandığım için yazıyorum. Yoksa ifşa yapacak halleri yok ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence büyük konuşma. Birgün karşına biri çıkar aklın tutulur kalırsın. Hem huy hem güzellik bakımından diyorum. İnsan yaşlandıkça yalnızlık zor geliyor. Dışarıda çift olarak (evli) gezen insanları görünce ister istemez heves ediyorsun. Sonuçta Allah (c.c.) insanları çift olarak yaratmış. Birbirlerinin eksiklerini tamamlasınlar diye.
Allah insanı çift yaratmış olabilir; ama benim kapasitem Allah'ın dişi kullarını anlamaya yetmiyor, ben beynimdeki tüm kullanılabilir alanları tıpla doldurdum ne yazık ki. HDD'de boş yer kalmadı.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ben, forum üyelerinin samimiyetine inandığım için yazıyorum. Yoksa ifşa yapacak halleri yok ya.

Allah insanı çift yaratmış olabilir; ama benim kapasitem Allah'ın dişi kullarını anlamaya yetmiyor, ben beynimdeki tüm kullanılabilir alanları tıpla doldurdum ne yazık ki. HDD'de boş yer kalmadı.
Onları anlamaya Allah hariç hiçbir varlığın gücü yetmedi yetmeyecek de onlar bile kendini anlayamıyor bazen.Zaten anlaman da gerekmiyor.Yeri gelecek kızacaksın yeri gelecek seveceksin yeri gelecek güleceksin yeri gelecek ağlayacaksın yeri gelecek sana teselli olacak yeri gelecek sen ona teselli olacaksın yeri gelecek belki göğsüne başını koymadan huzur bulamayacak yeri gelince belki de bir süreliğine yatakları bile ayıracaksın insanlık hali herşey olur.Öyle ya da böyle tatlı acı hayat geçer gider.Herşey bizim kontrolümüzde değil biz insanız robot değiliz herşeyi kontrol edemezsin.Akışına bırakacaksın yoksa hayat geçmez.Ben de eskiden böyleydim ama böyle olmanın hiçbir faydasının olmadığını hayatın böyle geçmediğinin farkına vardım.Ki hayat kısa öyle pc ile oyun ile de hayat geçmiyor belli bir süre sonra aynı şeyleri yapmak insanı sıkıyor.Benim maddi durumum yok olsa evlenirdim ama şu halde elimden bişi gelmez.İnsanın kalbi güzel olsun yeterki yoksa sorunlar sıkıntılar elbet olacak çünkü hayatın kendisi böyle.

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Böyle diyenler genelde çoğu arkadaşından önce evleniyor. :)

şerifIssı!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Para kazanmaya başlayınca Parayı biraz ezmek gerekiyor yani yaşamak gerekiyor. Evlilik Erkek için 35'e kadar yolu var Bu konuda katılıyorum sana Hayal ettiğin Hayatını yaşamanın tadını çıkarmalısın. Evlenmek için düşüncen yıllar geçtikçe değişebilir. 20-25'li Yaşlarda evlenip bir kadının Emrine girmek zor gerçekten Asker Komutan ilişkisi :tearsofjoy:

Reaksiyon puanı
36
Okulumun bitip, doktor olarak atanmama yalnızca 1 sene kaldı. Benim hayalini kurduğum hayat, akşam eve gelince bilgisayarımı açıp, çatır çatır oyun oynamak. Ben kazandığım parayı kendim yemek istiyorum. Zaten psikolojik olarak da çok hassas, alıngan bir insanım. Yani evlensem bile çok kısa sürede boşanma ihtimalim çok çok yüksek. Bir kadına anlayış göstermek, yalnız yaşamaya göre beni çok daha fazla üzer, bundan adım gibi eminim. Evlenmeden de yaşanılabileceğine inanıyorum, Beyazıt Öztürk bunun en güzel örneği. Şunun da farkındayım, evlenmeden yaşamak zor; ama benim psikolojik durumum evlenmeye uygun değil.
Dİniniz islamsa peygamberimiz gücü yeten evlensin buyurmuştur ama karar ssizin

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Dİniniz islamsa peygamberimiz gücü yeten evlensin buyurmuştur ama karar ssizin
Dinin evlenmeye teşvik etmesinin sebebi zinadan korunmaksa benim o konuda sıkıntım yok; zira bugüne hiçbir kadına en ufak bir yanlışım olmamıştır.
Kaldı ki ben çok bir süredir zaten karşı cinsten etkilenmiyorum psikolojik problemlerimden ötürü.

Reaksiyon puanı
36
Dinin evlenmeye teşvik etmesinin sebebi zinadan korunmaksa benim o konuda sıkıntım yok; zira bugüne hiçbir kadına en ufak bir yanlışım olmamıştır.
Kaldı ki ben çok bir süredir zaten karşı cinsten etkilenmiyorum psikolojik problemlerimden ötürü.
O zaman evlenmesende bişey olmaz sabah akşam oyun oynarsın keşke bendede öyle olsa:(

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662

Hocam demek ki daha kafana uygun biri denk gelmemiş. Her insanın huyu suyu farklı. Kimi sakin hayat ister kimi sürekli aksiyon. Başkası sürekli gezmek ister bir başkası evinde oturup ev işi yapmayı. Ne diyelim İnşallah kafana göre biri denk gelir :)

nacizane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Okulumun bitip, doktor olarak atanmama yalnızca 1 sene kaldı. Benim hayalini kurduğum hayat, akşam eve gelince bilgisayarımı açıp, çatır çatır oyun oynamak. Ben kazandığım parayı kendim yemek istiyorum. Zaten psikolojik olarak da çok hassas, alıngan bir insanım. Yani evlensem bile çok kısa sürede boşanma ihtimalim çok çok yüksek. Bir kadına anlayış göstermek, yalnız yaşamaya göre beni çok daha fazla üzer, bundan adım gibi eminim. Evlenmeden de yaşanılabileceğine inanıyorum, Beyazıt Öztürk bunun en güzel örneği. Şunun da farkındayım, evlenmeden yaşamak zor; ama benim psikolojik durumum evlenmeye uygun değil.
Bir anda karşına birisi çıkar değirmenin tersine döner büyük konuşma, bende senin gibi düşünüyordum şimdi ilişkim 1.5 yıla yaklaştı :)

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Bir anda karşına birisi çıkar değirmenin tersine döner büyük konuşma, bende senin gibi düşünüyordum şimdi ilişkim 1.5 yıla yaklaştı :)
Öncelikle yöneticiler bana bu mesajımdan dolayı ban atacaklarsa atsınlar; çünkü her şeyi göze aldım ben artık.

Bak kardeşim, profilime bakarsan görürsün ki ben doktorum, yani kadın-erkek anatomisini iyi bilirim.

İnan bana, bir kadının erkeğe verebileceği tek şeyi cinsel obje olmaktır, başka da bir şey değil. Çünkü onun dışında kalan tüm organlar erkekte de var zaten.

Ben zaten birisine aşığım, o da bilgisayarım. Onu aldatmak istemiyorum.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Öncelikle yöneticiler bana bu mesajımdan dolayı ban atacaklarsa atsınlar; çünkü her şeyi göze aldım ben artık.

Bak kardeşim, profilime bakarsan görürsün ki ben doktorum, yani kadın-erkek anatomisini iyi bilirim.

İnan bana, bir kadının erkeğe verebileceği tek şeyi cinsel obje olmaktır, başka da bir şey değil. Çünkü onun dışında kalan tüm organlar erkekte de var zaten.

Hocam dua edin buraya feminazi dediğimiz tipler uğramasın.

Eklemek istiyorum: Evlilik sadece cinsel ilişkiden ibaret değil. Çiftlerin birbirine vereceği enerji ve sevgiyi unutmayın.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554

Eklemek istiyorum: Evlilik sadece cinsel ilişkiden ibaret değil. Çiftlerin birbirine vereceği enerji ve sevgiyi unutmayın.
Onun istediği kusursuz evlilik hiç kırılmayacak hiç kötü hissettirmeyecek herşey kontrolünde olacak bunu da ona verecek kadın imkansıza yakın bir ihtimal olduğu için kadının ona vereceği tek şeyin cinsellik olduğunu düşünüyor.Bilgisayara aşık neden çünkü onun emri altında o nasıl komut veriyorsa öyle oluyor yani kontrolü altında.Bu kafa yapısı değişmediği sürece kesinlikle evlenmesi doğru değil zira mutlu olma ihtimali olmaz.

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305

Beni birisi sevemez ki kardeşim, daha doğrusu birisi tarafından sevilmek benim canımı çok yakar. Depresyon benim için bir hastalık olmaktan çıkıp, benim bir parçam haline geldi, eğer biri beni severse kişiliğimi kaybederim, onu kaybetmek istemiyorum.

Ben melankoliyi tatmadan önce müzik dinlemeyi bile sevmezdim, onunla tanışınca müzik dinlemeyi sevmeye başladım.

Herkes birileri tarafından seviliyor zaten, herkes bir şekilde evleniyor. Ama ben farklı olmak istiyorum; çünkü dünyayı farklı olan insanların değiştireceğine inanıyorum.

Ben istiyorum ki öldüğümde ismim kitaplara yazılsın, desinler ki "Bir zamanlar böyle bir adam yaşamış, çok büyük işler yapmış."

Sınıftakiler bile beni arkadaş olarak görmez zaten, bana herkes "hocam" der, işte ben hiyerarşide en tepeye çıkmaya o kadar kafayı taktım ki hayattaki tek hedefimi "profesör olmak" olarak belirledim. Çünkü beni hayatta tutan tek şey bu hedef, eğer bunu başaramazsam kendi canıma kıyarım.

Çünkü saygı göremeyeceğim bir dünyada yaşayamam, kişiliğim buna el vermez.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Beni birisi sevemez ki kardeşim, daha doğrusu birisi tarafından sevilmek benim canımı çok yakar. Depresyon benim için bir hastalık olmaktan çıkıp, benim bir parçam haline geldi, eğer biri beni severse kişiliğimi kaybederim, onu kaybetmek istemiyorum.

Ben melankoliyi tatmadan önce müzik dinlemeyi bile sevmezdim, onunla tanışınca müzik dinlemeyi sevmeye başladım.

Herkes birileri tarafından seviliyor zaten, herkes bir şekilde evleniyor. Ama ben farklı olmak istiyorum; çünkü dünyayı farklı olan insanların değiştireceğine inanıyorum.

Ben istiyorum ki öldüğümde ismim kitaplara yazılsın, desinler ki "Bir zamanlar böyle bir adam yaşamış, çok büyük işler yapmış."

Sınıftakiler bile beni arkadaş olarak görmez zaten, bana herkes "hocam" der, işte ben hiyerarşide en tepeye çıkmaya o kadar kafayı taktım ki hayattaki tek hedefimi "profesör olmak" olarak belirledim. Çünkü beni hayatta tutan tek şey bu hedef, eğer bunu başaramazsam kendi canıma kıyarım.

Çünkü saygı göremeyeceğim bir dünyada yaşayamam, kişiliğim buna el vermez.
Ben ikna oldum gelecek yüzyılın tanınan isimlerinden olacaksın +1

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242

Aman hocam ne yaptınız ? :d Çok ağır bir şekilde linç yiyebilirsiniz. Bence Kadın ve Erkek birbirini tamamlayan iki cinstir. Biri diğerinin cinsel objesi değil. Bu arada banlanacağınızı sanmıyorum. Düşüncenizi belirtmişsiniz çünkü.

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Aman hocam ne yaptınız ? :d Çok ağır bir şekilde linç yiyebilirsiniz. Bence Kadın ve Erkek birbirini tamamlayan iki cinstir. Biri diğerinin cinsel objesi değil. Bu arada banlanacağınızı sanmıyorum. Düşüncenizi belirtmişsiniz çünkü.
Ben linç edilmeye alışkınım zaten, sıkıntı yok.:)

nacizane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22

Aşk cinsellikten başka bir şey değil o zaman doktor bey?

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Aşk cinsellikten başka bir şey değil o zaman doktor bey?
Tabi ki de değil, bir kadını normal arkadaşın olarak görmekle sevgilin olarak görmek arasındaki tek fark cinsel hislerdir, başka da bir şey değil. Sırf bu konuda katıldığım seminer bile var, o açıdan yanlış biliyor olamam.

Evliliklerde aşk, ilk çocuğu yapana kadardır, bu noktadan sonra kadın, artık "anne" rolüne büründüğü için kocasıyla ilgilenmeyi bırakır.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Tabi ki de değil, bir kadını normal arkadaşın olarak görmekle sevgilin olarak görmek arasındaki tek fark cinsel hislerdir, başka da bir şey değil. Sırf bu konuda katıldığım seminer bile var, o açıdan yanlış biliyor olamam.

Evliliklerde aşk, ilk çocuğu yapana kadardır, bu noktadan sonra kadın, artık "anne" rolüne büründüğü için kocasıyla ilgilenmeyi bırakır.
Peki doktor bey evli erkeklerin erkeklik hormonu olan testosteron hormonunun evlendikten sonra daha düşük seviyelerde olduğu gözlenmiş bunun sebebi nedir ?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115

Doktor bey 2 gündür omzumda ağrı var neden olabilir

Reaksiyon puanı
6,405
İşte bende öyleyim 36 yaşındayım daha hala eve geldiğimde yemeğimi yapıp yemek yiyip çatır çutur Xbox oynuyorum ve hayatımdam Memmunum.

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Peki doktor bey evli erkeklerin erkeklik hormonu olan testosteron hormonunun evlendikten sonra daha düşük seviyelerde olduğu gözlenmiş bunun sebebi nedir ?
Sebebi çok basit: Vücut için stres olan her şey erkekliği azaltır. Mesela 3-5 günlük ateşli bir hastalık geçirirsen yaklaşık 3 ay boyunca ürettiğin spermlerin kalitesi düşük olur.

Evlilik, bir erkek için stres değil de nedir? Tabi ki de testosteronu azaltacak. Ayrıca şunu da söyleyeyim, bir evliliğe yatıracağın parayla istemediğin kadar tek gecelik ilişki yaşarsın, daha karlı bir iş olur senin için. Unutma ki dünyaya bir kere geliyorsun, para kazanmak için canını dişine takıyorsan, o parayı kendin için harcamak için senin en doğal hakkın.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bende evlenmeyi düşünmüyorum... hem zaten hiç bir kadın bana bakmaz...