Kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,554
Sebebi çok basit: Vücut için stres olan her şey erkekliği azaltır. Mesela 3-5 günlük ateşli bir hastalık geçirirsen yaklaşık 3 ay boyunca ürettiğin spermlerin kalitesi düşük olur.

Evlilik, bir erkek için stres değil de nedir? Tabi ki de testosteronu azaltacak. Ayrıca şunu da söyleyeyim, bir evliliğe yatıracağın parayla istemediğin kadar tek gecelik ilişki yaşarsın, daha karlı bir iş olur senin için. Unutma ki dünyaya bir kere geliyorsun, para kazanmak için canını dişine takıyorsan, o parayı kendin için harcamak için senin en doğal hakkın.
Bir insanın evlenme sebebi zaten düzenli hayat stresi az sevgi birlik beraberlik üzerine sorunların üstesinden beraber daha kolay gelmek eğer dediğin gibi tam tersi olacaksa zaten çok saçma evlilik.Kısacası tam bir kumar aslında zarı atıyosun ne gelirse şansına ?

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bir insanın evlenme sebebi zaten düzenli hayat stresi az sevgi birlik beraberlik üzerine sorunların üstesinden beraber daha kolay gelmek eğer dediğin gibi tam tersi olacaksa zaten çok saçma evlilik.Kısacası tam bir kumar aslında zarı atıyosun ne gelirse şansına ?
Bana içinde huzur-sevgi-aşk olan bir tane evlilik göster, ben bu forumu bırakacağım, söz. Aşk dediğin şey, ilk çocuğu yapana kadar diyorum, kimseye dinletemiyorum. Düzenli hayat nedir Allah aşkına? Kimin hayatı düzenli ki bu ülkede?

Bir erkeğin yapabileceği en mantıklı harcama, evliliğe yatıracağı parayı tek gecelik ilişkilere harcamasıdır, inan bana bu şekil daha çok mutlu olursun.

Reaksiyon puanı
2,554
Bana içinde huzur-sevgi-aşk olan bir tane evlilik göster, ben bu forumu bırakacağım, söz. Aşk dediğin şey, ilk çocuğu yapana kadar diyorum, kimseye dinletemiyorum. Düzenli hayat nedir Allah aşkına? Kimin hayatı düzenli ki bu ülkede?

Bir erkeğin yapabileceği en mantıklı harcama, evliliğe yatıracağı parayı tek gecelik ilişkilere harcamasıdır, inan bana bu şekil daha çok mutlu olursun.
Çok nadir olsa da var ama çok çok nadir.Hani tavlada üst üste 5 kere 2 zarın da 6 gelmesi gibi.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

Kusura bakma ama çok yanlış düşünceler bunlar... O kadar çok yanlış var ki düzeltmek için yazmaya üşeniyorum, hem o kafa yapısında olan bi kişiye artık "geçmiş olsun" denir herhalde... :(

Siz kendi kendinizi zaten bitirmişsiniz, aşk ise insanı yeniden doğmuş gibi diriltir... Aşk sırf cinsellik değildir, ailenin meyvası çocuklarla beraber daha da katlanarak artar da artar, aşkı tatmayanlar, kalpleri taş kesilenler hiç kusura bakmasın...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Konuyu hiç okumadım, ancak 2 evlat sahibi biri olarak evliliğin tadını sonuna kadar çıkaranlardanım. Evlilik bağ demek, aile demek, sorumluluk demek..

Son mesajlar