Kendi amatör Forum sitemi açtım :P

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
free hosting, free domain = Webmaster :rolleyes:
Hosting işini çözmüş gibiyim de domaine galiba mangır vereceğiz :D
Domain artık şu şekildeymiş:

All domains only $14.95/year (Free with Hosting!) - Secure your piece of the online real estate now!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alan adı bizimkisi gibi ücretsiz olunca google fazla takmıyor :)

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
İnşallah güzel forum olur.sonra YouTub sonra Twitter vs

İnşallah tutar.blog hocam diye site var.oraya yaz.turkcell baz istasyonu

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Dostum mesajımı daha görmemişsin senin foruma gel

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
1- Forum ışık hızında bir sayfayı açmak 10 milisaniye sürüyor, benim gibi beleş olmasına rağmen, Sdn'den 100 kat daha hızlı.
2- FluxBB'de çok fazla özellik yoktur, bununla kalınmayıp en son sürüm 2 yıl önce, en son commit(kodda değişiklik) 1 yıl önce yapılmıştır.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
1- Forum ışık hızında bir sayfayı açmak 10 milisaniye sürüyor, benim gibi beleş olmasına rağmen, Sdn'den 100 kat daha hızlı.
2- FluxBB'de çok fazla özellik yoktur, bununla kalınmayıp en son sürüm 2 yıl önce, en son commit(kodda değişiklik) 1 yıl önce yapılmıştır.
SDN bizim vatanımızdır :) SDN çok büyük bir veritabanı ve dosya ile faaliyet gösteriyor biz ise mini minnacık :D Ama yine de güzel görüşleriniz için teşekkür ederim.

Şuan zaten fluxbb den vazgeçtik yepyeni bir tasarım ile yola çıktık, fluxbb eski site, yanlış yere bakmayın ?

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Hocam bu arada invision community kullanıyor parazit cell beleş hosting yazan siteniz, invision paralı bir forum sistemidir galiba ilaçlı sürüm kullanıyorsunuz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hocam bu arada invision community kullanıyor parazit cell beleş hosting yazan siteniz, invision paralı bir forum sistemidir galiba ilaçlı sürüm kullanıyorsunuz.
Sistemin ilaçlı olduğunu nasıl iddia edebiliyorsunuz ki?

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Sistemin ilaçlı olduğunu nasıl iddia edebiliyorsunuz ki?
Hocam ya 30 günlük deneme sürümünü(varsa, bilmiyorum) kullanmışsınız yada bir sürü dolar verip yazılımı satın almışsınız bunun ikisinide büyük ihtimal yapmıyacağınız için bi ilaç geliyor

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Forumu paylaş dağıt Google para ver reklam yaptır.yada bana para ver bn yapim

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hocam ya 30 günlük deneme sürümünü(varsa, bilmiyorum) kullanmışsınız yada bir sürü dolar verip yazılımı satın almışsınız bunun ikisinide büyük ihtimal yapmıyacağınız için bi ilaç geliyor
Hayır arkadaşım, zan ile lütfen yanlış anlaşılacak şeyler yazmayalım. Yazılımı orjinal olarak edindim şu an siteyi de bu işleri öğrenmek için yavaş yavaş geliştiriyorum, çok şükür öğrendikçe de sonradan alan adı ve diğer sorunları çözebileceğim. Parasal açıdan öyle sanıldığı gibi sorunum yok ama zamansal açıdan sıkıntım var bir de acemiyim bu işlerde... :) Hepsi bu.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
30 günlük değil ayrıca demosu 14 günlük:
1597510487376.png

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
YouTube video cekecem.biz fakiriz fabrika iş ariyoruz

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Allah razı olsun, sağolasın alfacım :)
Alfa kelimesini üyeciğin biri kullandı hepimize dolandı ?:D

Bu arada şimdi girebildim forumunuza, ilk menüyü görünce 8 10 sene önceki forumlar gözümde canlandı hafiften andırıyor. Nostaljik bir yapı ile eski forumlara daha çok benzetirseniz de gayet güzel olacaktır diye düşünüyorum.
Her ne kadar anlamasamda bu işlerden görüntü hoşuma gitti :)

Aşk, Evlilik, Aile bölümüne moderatör aday adayıyız @_Zaur_ :p ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,074
Alfa kelimesini üyeciğin biri kullandı hepimize dolandı ?:D

Bu arada şimdi girebildim forumunuza, ilk menüyü görünce 8 10 sene önceki forumlar gözümde canlandı hafiften andırıyor. Nostaljik bir yapı ile eski forumlara daha çok benzetirseniz de gayet güzel olacaktır diye düşünüyorum.
Her ne kadar anlamasamda bu işlerden görüntü hoşuma gitti :)

Aşk, Evlilik, Aile bölümüne moderatör aday adayıyız @_Zaur_ :p ?
Evlilik Bölümündeki Bal Ayı Gruplarına Bizzat kendim yönetmenlik yapma adayıyım.
Açılırsa eğer seve seve öneriler verebilirim. Amma arkadaş anlık resimleri atmalı ki olayı daha iyi anlayalım. ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Evlilik Bölümündeki Bal Ayı Gruplarına Bizzat kendim yönetmenlik yapma adayıyım.
Açılırsa eğer seve seve öneriler verebilirim. Amma arkadaş anlık resimleri atmalı ki olayı daha iyi anlayalım. ?
Anlık bir foto atarsa süper olur hee. Bölümün kuralı olmalı anlık foto atmayana ban ? ? ? ?

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,601
Arkadaşlar sitemiz şuan çok az kişi ile faaliyette ama en az maliyetle mümkünse hatta ücretsiz nasıl sitemizi tanıtabiliriz ya da google da index tutturabiliriz ilk sıralarada ya da ilk sayfalarda?... Yorumlarınız önemli, bi işe girdik madem iyi olsun sonu ? ? (sitemizin ismini konuya yazmıyorum reklam olmasın diye)
google'a kayıt ettirdin siteyi değil mi?

Not: Google'da indexin artmadan domain satın almalısın. sonra 1000-2000 tane konunun indexi silindi diye üzülme.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,601
Beyler Yazılım Bölümüne Moderatör Adayıyım, Hatta Forum Yazılımla İlgili Olursa Süper Moderatör Adayıyım. Beni Biliyorsunuz, Yazılımın Ustaları Konusuna Ben Söylemeden Etiketlendim :D