Kedi öldürme görüntüsüne gözaltı!

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Vahşetten Daha Çok Bu Pisliğin Kendisinden Tiksindim ..

Reaksiyon puanı
16,118
kedi beni ısırdığında incek diye endişenirim bu ne için kediyi katlediyor yatağına işedi diye yatak temizlenir ...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Kesmis yani ciddi ciddi kediyi. Tamam simdi linc edebiliriz

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
300 TL ile serbest kalmış yaşasın muz cumhuriyeti.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bu video çıktı meydana ne kadar doğru bilemem :) yorumu sizlere bırakıyorum..
[video=youtube;GxXAUuMlKxQ]https://www.youtube.com/watch?v=GxXAUuMlKxQ#t=17[/video]

balaban6162

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yazık yazık çok yazık. Durumumuza bakıyorumda acınacak halimiz var. Sözüm o kediyi kesen insandışı yaratığa değil, onu eleştirenlere.
Kimisi taş kırmaya daha çok ceza var demiş kimi cezası 300tl demiş oh negüzel. Ben nasıl cevap vereyim şimdi onuda tam bilemiyorum.
Burası Türkiye evet , ama burayı böyle yapaş başlardakiler değil insanlar.
Dünyanın çeşitli yerlerinde bu kediden daha vahşice öldürülen , hatta ölmekten beter eziyet çeken nice müslüman kardeşlerimiz var ve onlar İNSAN . Ülkemizdeki insanlar bir kedi için ortalığı ayağa kaldırabiliyorken oralardaki insanların, yanarak, parçalanarak açlıktan ölmesine ses çıkarmıyor. Bu vurdumduymaz kişiler karşısında benimde bir lafım var elbet.
"Bir kedi köpek için ortalığı ayağa kaldıran millet, insanlık zülmü için parmağını kımıldatmıyor"

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beter olsun

- - - Mesaj Güncellendi - - -

senin bu yaptığın öbür tarafa kalmaz meraklanma.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Yazık yazık çok yazık. Durumumuza bakıyorumda acınacak halimiz var. Sözüm o kediyi kesen insandışı yaratığa değil, onu eleştirenlere.
Kimisi taş kırmaya daha çok ceza var demiş kimi cezası 300tl demiş oh negüzel. Ben nasıl cevap vereyim şimdi onuda tam bilemiyorum.
"

neyi savunuyorsun sen.biz her türlü şiddette zulme işkenceye karşıyız.İnsana'da Hayvana'da.Hem biliyon mu sen.bir çok seri katil.çocukluğunda bu işlere hayvanları katlederek başlıyor.Senin değiminle bu yaygarı koptartanlar.bir çok insanın da hayatını kurtarıyor. Sen ne yapıyon.?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dünyanın çeşitli yerlerinde bu kediden daha vahşice öldürülen , hatta ölmekten beter eziyet çeken nice müslüman kardeşlerimiz var ve onlar İNSAN . Ülkemizdeki insanlar bir kedi için ortalığı ayağa kaldırabiliyorken oralardaki insanların, yanarak, parçalanarak açlıktan ölmesine ses çıkarmıyor. Bu vurdumduymaz kişiler karşısında benimde bir lafım var elbet.
"Bir kedi köpek için ortalığı ayağa kaldıran millet, insanlık zülmü için parmağını kımıldatmıyor"

Arkadasim genellemiyceksin bak yanlis sulardasin zulmun hicbir turlusunu savunmayiz ...yeri gelir zulum goren muslumanlar icin konusuruz yeri gelir bu tarz olaylar icin sen muslumanligi anlayamamissin ... bir kotuluge susan insan digerine de mi susmali sence ? Hata hatayi mi dogurmali sence ? Burada yazanlar daha onceki zulumlere susmus olsalar bile burada konusmalari gerekmez mi ? Bu olayi gormezden mi gelelim senin mantiginla ? Hayvanlara merhamet etmeyen insanlara nasil merhamet eder? Yazarken dusun biraz yahu Islam da hayvanlara merhametle ilgili hadisler var git oku ...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bosuna cevap vermeyin sunlara. Bizim ülkede bu tip insanlar oldukca ne hayvana deger verilir ne de insana.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bu konu buradan siyasete yürür, demedi demeyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar birbirinize sataşıp durmayın. 16540 imza daha lazım. yukarıdaki 27 nolu mesajdaki linke daha fazla insanı yönlendirin. böyle ruh hastalarının dışarıda gezmesini istemiyorsanız en azından bunu yapın. yoksa nefret kusmakla onu bunu tehdit edip senin kafanı damacana ile ezsinler diye başkalarına beddua etmekle olmaz bu işler. şiddeti desteklemek çözüm değildir diyoruz.

arkadaşların da dediği gibi bu olanlara tepki gösterilmeli. hiçbir can değersiz değildir. lakin linç girişimi başlatıp öfkeden başka şey kusmayanlara da gereken cevap verilmeli. kanunları yazan insanlardır. kanunları beğenmeyip çizgi roman kahramanlığına bürünüp atıp tutmak da en az bu suçu işleyenler kadar suçludur. hadi bir gayret şu yasanın değişmesi için gerekli imzaları tamamlayalım da biz üzerimize düşeni yapalım.

hangon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hayvana işkence etmenin öteki taraftaki cezası daha kötü... Para verip kurtulmak da yok öyle :)

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kanunlarımıza göre bu kızın işlediği bu vahşetin cezası sadece para cezası.

Maalesef hayvanlara yapılan işkence ve cinayetlerin ülkemizde daha fazla bir cezası bulunmuyor...

kız mı erkek la o ... :D

ne zamandır sevgılın yok senın bılader :D :D :D

Reaksiyon puanı
16,118
adamı kız yaptınız ne yani biz adamı madam yaparız diyorsun da üstü örtülü mesaj veriyorsunuz?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
valla ne yorum yapcagımı bilemedim tek kelımeyle içler acısı

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Allah ıslah etsin seni ve senin gibi canileri...

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Adamın binbir türlü belasını versin

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş peçeteden kendi imkanlarıyla dünyaya gelmiş. Yalnız bırakın ...