Kaspersky Internet Security "Güvenliğiniz Tehdit Altında" Sorun

alper4850

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aşağıdaki resimlerde gösterdiğim uyarıyı alıyorum. Tümünü etkisiz hale getiri seçsem bile uyarı gitmiyor. Sürekli bu yazı var. Bu sorunun çözümünü bilen var mı yardımcı olur musunuz ?

ekranalnts1b.jpg

ekranalnts2h.jpg

ekranalnts3g.jpg

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Güncelleme yaptın mı peki?

alper4850

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet son güncelleme bugün. bilgisayarda tüm gereken taramalarda yapıldı

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Aynı sorun bende de var. Kaspersky.com.tr den son sürümünü indir. Fix felan yapmışlardı.

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
daha önce pc de antivürüs programı yuklenmıs ancak tumu kaldırılmamıs bu durumda ortaya cıkar. cozumu kasperskys kaldır tekrar kur sonra tarama yap sorun cozulur

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Rapor kısmına bas,bu duruma neyin sebep olduğunu bul,silinebilecek bir sorunsa sil.Eğer uygulamalardan biriyse sağ tuş.Gizle de.Bilgisayarı heriki haldede yeniden başlat tekrar bak bakalım.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Altta Lisans: 30 ün kalan diyor

Nedeni bu, lisansın bitmesine yakın olduğu için bu uyarı.

Başka nedeni olmaması lazım

alper4850

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saolun arkadaşlar sorunum hallolmadı ama zaten kaspersky sistem performansı çok kötü. bilgisayarı yavaşlatıyo. eset e geri dönüş yapacağım yardımınz için teşekkürler aynı sorunla karşılaşanlar için çözüm olabilir en azında.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
saolun arkadaşlar sorunum hallolmadı ama zaten kaspersky sistem performansı çok kötü. bilgisayarı yavaşlatıyo. eset e geri dönüş yapacağım yardımınz için teşekkürler aynı sorunla karşılaşanlar için çözüm olabilir en azında.
Kaspersky sistem performansı ESET' e göre biraz kötü farzedelim,
Fakat her zaman söylediğim gibi;

"ESET olup (sözde) hızlı olacağına
Kaspersky olsun gerçekte hızlı olsun,"

Çünkü ESET ile virüs/trojan yiyerek çökmüş/ağırlaşmış bir sistemi ayağa kaldırmaya uğraşmaktan iyidir.

Sözün özü: ESET ürünlerini üstüne para da verseler semtime yaklaştırmam..

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Rise haklı Eset Smart Security hiçbirşey yok diyor,Malwarebyts trojan buluyor.Kaspersky ise hiçbirşeye göz açtırmıyor.

origami__1988

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Kaspersky sistem performansı ESET' e göre biraz kötü farzedelim,
Fakat her zaman söylediğim gibi;

"ESET olup (sözde) hızlı olacağına
Kaspersky olsun gerçekte hızlı olsun,"

Çünkü ESET ile virüs/trojan yiyerek çökmüş/ağırlaşmış bir sistemi ayağa kaldırmaya uğraşmaktan iyidir.

Sözün özü: ESET ürünlerini üstüne para da verseler semtime yaklaştırmam..

katılmıyorum.

Bir şeyi blmuyor demişsiniz. Pekala, kas ın bulduğu virüs değilse, size virüs gibi gösteriyorsa??

Ben tam 6 yıldır, evet, 6 yıldır Eset kullanıyorum. Son 3 yılda da Smart Securityden başkası yalan gibi geliyor bana. Çünkü bilgisayarıma virüs girmediğini düşünüyorum. Girse zaten bu belli olur. Pc yavaşlar, akılalmaz hatalar verir vs. Düşünün 1-2 yıl değil 6-7 yıldan bahsediyorum size. Bana inanmıyor olabilirsiniz. O zaman da virüs programlarının güvenlik testlerine bakmanızı öneririm.

Diyeceğim şu ki; eleştiri yapmakta özgürsünüz. Ama yaptığınız eleştiri biraz ağır ve de ESET i bilmeyenler için önyargı oluşturuyor. Sizin gibi DENEYİMLİ pc kullanıcısının bu yorumu yapması beni hayrete düşürdü.

Amacım tartışmak değil RİSE kardeşim, sadece fikrimi beyan ettim. Anlayışla karşılayacağını umuyorum.

Saygılar... :)

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar aşağıdaki resimlerde gösterdiğim uyarıyı alıyorum. Tümünü etkisiz hale getiri seçsem bile uyarı gitmiyor. Sürekli bu yazı var. Bu sorunun çözümünü bilen var mı yardımcı olur musunuz ?

en alttaki resimde bulunan tehditler yazıyor orada başka bir seçenek olacak tümü diye onu aç onun altındakilerin hepsini sil bu şekilde o yazı kalkacaktır kolay gelsin.

ekranalnts1b.jpg

ekranalnts2h.jpg

ekranalnts3g.jpg
en alttaki resimde bulunan tehditler yazıyor orada başka bir seçenek olacak tümü diye onu aç onun altındakilerin hepsini sil bu şekilde o yazı kalkacaktır kolay gelsin.

iyi çalışmalar

mehmetefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oxytacin sayin arkadasim cok tesekkür ederim sayende bendeki sorun da cözülmüs oldu sürekli böyle oluyo silemediginde kafayi siyiriyo kis , oysa siliyo ama silemedigini sanip deliriyo, sistemini onarinca düzeliyo bazen ama bu sefer düzelmemisti sayende hallettim, girdilerin hepsini silince anladiki hayal grmüs kendine geldi heheh saolasin

1987

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Bulunan tehditleri tümü tıkla