Kaspersky Internet Security 2013 13.0.0.3370 RC

ozersworld

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
14
img3File.png

Kaspersky 2013 RC sürümü çıktı. Windows 8 uyumlu ingilizce antivirüs.

Web – http://www.kaspersky.com

Boyut: 142 MB

Kaspersky Internet Security 2013 RC

Kaspersky Anti-Virus 2013 RC

byachilles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben kaspersky internet security i kullanıyorum ama web sitelerinde gezinirken reklam sayfalarını engelliyemiyorum ayarlardan seçeniğini açmama ragmn Örngn herhangi bi web sitesine girdigmde yeni bi sayfa gelio poker chat vs. sayfası gibi bunları engelliyemiyormuyuz..?

thruthreign

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
159
Şuan indiriyorum.Saol. :)

acabuco4

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Temmuz sonunda da final sürüm gelir

ozersworld

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Hocam ben kaspersky internet security i kullanıyorum ama web sitelerinde gezinirken reklam sayfalarını engelliyemiyorum ayarlardan seçeniğini açmama ragmn Örngn herhangi bi web sitesine girdigmde yeni bi sayfa gelio poker chat vs. sayfası gibi bunları engelliyemiyormuyuz..?

Ayarlarında Antibanner var onu aktif et. Alttaki ip falan yazıyordu şimdi tam hatırlamıyorum tüm tikleri seç güncelleme yap. hala reklamlar çkıyorsa bu veritabanında olmayan reklamkulakçıklarından dolayıdır. Adblock Plus kullanmanızı öneririm.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kaspersky 64 bit sorunu halletmedigi surece kullanmayi dusunmuyorum para ver lisans al 64 bit destegi olmasin cok sacma.

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Program tam otursun birde nette keyler çıksın direk indirecem :D

ofccc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kaspersky 11'in interface'ine alışıktım, 12'den sonra ısınamadım bir türlü bu interface'e :/

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
bu sürüm Windows 8 ile uymsuz sanırım fail hata alıyorum
9zly5.jpg

Windows 8 e ben kurmuştum ama şu an için kurabilsen de kurma derim. Eğer yüklersen metro arayüzündeki uygulamalar açılmıyor(mail,fotoğraflar,kişiler,hava durumu ) gibi.

Deviles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 8 için henüz çok erken, sistemi windows 8 olan arkadaşların beklemesini tavsiye ederim, metro arayüzde-ki programların başlamasında gecikmeye neden oluyor.
Kaspersky'da malum donanımı güçlü olmayan pc'ler için pek kararlı bir program değil.

Prevx'i tavsiye edebilirim, ancak onun herhangi bir illegal yolu olmadığı için indirilmiyor ve denenmiyor, ancak garanti bankasından kredikartınız varsa ücretsiz olarak 1 yıllık koruma alabiliytorsunuz.

NikeSteeL

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Şu Yeşil Rengide Bıraksınlar Artık :)

neskalii

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Umarım bulut korumanın bağlantı sorununu düzeltmişlerdir... Bide bi dilekte bulunayım keşke 2011 key leri 2012 de aktifleştiği gibi 2012 keyleride 2013 de akitfleşsede lisanımız 2012 de kalmasa :D

acabuco4

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23
eli kulağında 15-20 güne çıkar final sürüm

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Windows 8 Pro da kurayım dedim kurulmadı. :)

Turab Garip

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
176
Windows 8 için henüz çok erken, sistemi windows 8 olan arkadaşların beklemesini tavsiye ederim, metro arayüzde-ki programların başlamasında gecikmeye neden oluyor.

Kaspersky'da malum donanımı güçlü olmayan pc'ler için pek kararlı bir program değil.

Prevx'i tavsiye edebilirim, ancak onun herhangi bir illegal yolu olmadığı için indirilmiyor ve denenmiyor, ancak garanti bankasından kredikartınız varsa ücretsiz olarak 1 yıllık koruma alabiliytorsunuz.

Bir süre Prevx'i denedim ve hiç memnun kalmadım. Memnun kalmadıktan sonra acaba bende mi sorun var diyerek internetteki yorumlara baktım, memnun olan neredeyse yok gibi. Offline bir virüs veritabanı olmadığı için sürekli internetle iletişim halinde olduğundan dolayı kotalı internetler için de sıkıntı yaratabilir. (Aslında offline db olmaması çok güzel bir fikir; fakat çok verimsiz olmuş.) Bununla birlikte, yakalamada çok başarılı olduğunu söylemek güç. Ayrıca internetiniz olmadığı zamanlarda, zaten zayıf olan koruma iyice dibe vuruyor. Son olarak, standart bir donanıma sahip olan bilgisayarımı aşırı derecede yordu ve bir kaç gün boyunca bana işkence çektirdi. Çünkü belki de sorun bendedir diyerek kullanma denemelerinde ısrar ettim, hemen kaldırmadım; fakat artık hiçbir program açamaz hale gelince silmek zorunda kaldım.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
2012 KİS kuruluydu 2013 ü indirdim taratıp kurulumu yaptım..ve 2013 le devam...

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
veni-vidi-vici....indirdim kurdum kaldırdım...düzgün çalışmadı hata bendenmi kaynaklı bilemiyorum..biraz aceleye geldiğini zannediyorum....
2012 kurulu iken indirip kurdum problem yoktu amma tuhaf davranışlar sergilemeye başladı..bende 2012 yi tekrar kurdum no problem.sistem 64 bit....

Türkçe sürümü düşük olduğundan dolayı windows 8 e yüklenmiyor ama ingilizcesi yükleniyor şu an.
DdYV.png
türkçe keyle ingilizce sürüm aktive ediliyormu..bilgilendirirseniz sevinirim.