Kaspersky Internet Security 2013 13.0.0.3370 RC

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Türkçesi düşük sürüm olduğundan kurulmadı zaten fakat, keyler ile dillerin alakası olmaması lazım.
hocam yanıltmış olmayayım amma öyle bir sorunla karşılaştığımı hatırlıyor gibiyim....
esas mesele 2013 ü w7 ul.64 bit bilgisayarıma kurdum..biraz iyi devam etti amma saçmalamaya başladı..sitesinden indirdim(KİS 2012 kuruluyken-yasal..hatta yeni aktive ettiler biryıl uzattılar lisansımı).
sonuç;ilk kurulumda hüsran yaşadım...tekrar 2012 yi kurdum sorun yok.

Deviles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir süre Prevx'i denedim ve hiç memnun kalmadım. Memnun kalmadıktan sonra acaba bende mi sorun var diyerek internetteki yorumlara baktım, memnun olan neredeyse yok gibi. Offline bir virüs veritabanı olmadığı için sürekli internetle iletişim halinde olduğundan dolayı kotalı internetler için de sıkıntı yaratabilir. (Aslında offline db olmaması çok güzel bir fikir; fakat çok verimsiz olmuş.) Bununla birlikte, yakalamada çok başarılı olduğunu söylemek güç. Ayrıca internetiniz olmadığı zamanlarda, zaten zayıf olan koruma iyice dibe vuruyor. Son olarak, standart bir donanıma sahip olan bilgisayarımı aşırı derecede yordu ve bir kaç gün boyunca bana işkence çektirdi. Çünkü belki de sorun bendedir diyerek kullanma denemelerinde ısrar ettim, hemen kaldırmadım; fakat artık hiçbir program açamaz hale gelince silmek zorunda kaldım.

Söylediklerine katılıyorum ancak, virüs programları aslında kullanıma göre değişiyor. Prevx'e baktığımız da hafif, bir o kadar hızlı. Reklamını yapmıyorum elbette, kısacası şu, :) Virüs programı değil mi, hepsi aynı.

ozersworld

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Kasperskyı özledim yaw dogru dürüst bir versiyonu yokmu şunun 5 sene kullandım zamanında 2 senedir kullanmıyorum kasıyor. Emsisoft kullanıyorum Bitdefender motoru var artık 15 sene lisansım var diye. Kasperin ingilizce sürümü daha ileri türkçe sürüm eski.