Kasımpaşa Yılmaz Vural'la yollarını ayırdı!

AliA

Guru
Onursal Üye
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa'da yönetim kurulu teknik direktör Yılmaz Vural'la yollarını ayırdı.Ligin dibinde yer alan Kasımpaşa'da yönetim, teknik direktör Yılmaz Vural'la yollarını ayırdığını bugün saat 14.00'te yapılacak basın toplantısıyla duyuracağını açıkladı.

Yılmaz Vural, konuyla ilgili Cihan Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada ise, transfer talepleri olduğunu, bir kaleci, bir stoper, bir golcü ve Beşiktaş'tan Yusuf Şimşek'i istediğini söyledi.

Vural, yönetimin bu taleplerini pahalı bulduğunu belirterek, ''Borcumuz var ve bu transferler büyük yük getirir dediler. Ben de o zaman küme düşeriz dedim.

'Düşersek düşelim yapacak bir şey yok' dediler. Ben de bir teknik adam değişikliği olabilir, biz birbirimizi çok seviyoruz. Bu kadar kötü gidişe rağmen hem taraftarımız hem de yönetimimiz bize destek verdi. Bir kan değişikliği ve gelecek teknik arkadaşın yaklaşımıyla işlerin düzeleceğini düşünerek ayrılabileceğimi söyledim.'' dedi.

Yılmaz Vural, görevden ayrılsa da gönlünün Kasımpaşa'dan yana olacağını, başkanı ve taraftarları çok sevdiğini de sözlerine ekledi.

(CİHAN)-Zaman
 

TazzzY

Dekan
Onursal Üye
Yılmaz Hoca iyiydir Kasımpaşayı geçen sene iyi yerlere getirdi 3 büyükleri madara etti!

Ona İmkanlar verilse işine karışılmasa ve Yabancı Teknikdrektörler gibi el üstünde tutulsa Türkiye Liginde rahat şampiyon olur Ligi Tanıyan birisi.
 
Üst