Kasımpaşa Yılmaz Vural'la yollarını ayırdı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa'da yönetim kurulu teknik direktör Yılmaz Vural'la yollarını ayırdı.

vural.jpg

Ligin dibinde yer alan Kasımpaşa'da yönetim, teknik direktör Yılmaz Vural'la yollarını ayırdığını bugün saat 14.00'te yapılacak basın toplantısıyla duyuracağını açıkladı.

Yılmaz Vural, konuyla ilgili Cihan Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada ise, transfer talepleri olduğunu, bir kaleci, bir stoper, bir golcü ve Beşiktaş'tan Yusuf Şimşek'i istediğini söyledi.

Vural, yönetimin bu taleplerini pahalı bulduğunu belirterek, ''Borcumuz var ve bu transferler büyük yük getirir dediler. Ben de o zaman küme düşeriz dedim.

'Düşersek düşelim yapacak bir şey yok' dediler. Ben de bir teknik adam değişikliği olabilir, biz birbirimizi çok seviyoruz. Bu kadar kötü gidişe rağmen hem taraftarımız hem de yönetimimiz bize destek verdi. Bir kan değişikliği ve gelecek teknik arkadaşın yaklaşımıyla işlerin düzeleceğini düşünerek ayrılabileceğimi söyledim.'' dedi.

Yılmaz Vural, görevden ayrılsa da gönlünün Kasımpaşa'dan yana olacağını, başkanı ve taraftarları çok sevdiğini de sözlerine ekledi.

(CİHAN)-Zaman

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Çok bile kaldı. Bizim halı saha takımını emanet etmem kendisine :)

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Yılmaz Hoca iyiydir Kasımpaşayı geçen sene iyi yerlere getirdi 3 büyükleri madara etti!

Ona İmkanlar verilse işine karışılmasa ve Yabancı Teknikdrektörler gibi el üstünde tutulsa Türkiye Liginde rahat şampiyon olur Ligi Tanıyan birisi.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Fuat Çapa geldi Kasımpaşa'ya.

Geçmiş olsun Yılmaz Hoca. :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
geçen seneyi mumla arattılar takım olarak.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Kasımpaşa için 2. yarı daha zor geçecek gibi.