Karşılıksız Aşk

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Başlıktanda anlaşıldığı gibi erkek(yani ben:rolleyes:)sevipte kızın bakmaması...kızla konuşmayı dene diceksiniz ama bende ki en büyük sorun o işte..çekingenlik var..unutmaya çalışıyorum ama olmuyo çünkü hep beraberiz okul felan..vazçmek mümkün değil..ne yapabilirim yardımcı olursanız sevirim şimdidden teşekkürler..:thumbup:

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
İlk önce o çekingenliği atmalısın Üstünden Emin Ol şimdi böyle susuyorsun ya veya utanıyorsun Elinden bu fırsat uçup gidince pişman olucaksın keşke Karşısına çıkıp haykırsaydım diyiceksin Susucağına Konuşta Sonrada ''Keşke'' cümlesi Kurma Pişman olursun Hırsızlıkmı yapıyorsun veya yalanmı söylüyorsun Neden utanıyorsun ki Sen Doğal Olanı Yapıyorsun Doğru Olanı Gerçekleri...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bıktık artık şu kızlardan..:D

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Herşeyi göze alabileceğin kadar kendini güçlü hissediyorsan git söyle...Yaklaşım tarzın da önemli. Önce yakınlaş, muhabbet kur ve uzun vadede stratejik bir plan yap. Ama 2023 gibi hedefler kurma.

Ne derler, soruyu anlamak cevabın yarısıdır. Kızı iyi analiz et. Uygun zamanı kolla. Erkek arkadaşından ayrıldığında veya morale ihtiyacı olduğu zamanlar kızlara yaklaşmak için iyi zamanlardır ama teklif için değil...

Muhtemel teklif sonucu için alternatifler:

1- Kabul

Bu durumda esas problemler şimdi başlar. Kendini ya evliliğe yada ayrılığa hazırla...

2- Red
Sana teselli verecek yakın bir arkadaş bul. Yıkılmadım ayaktayım moduna geç. Kızla tüm teması kes.

Hayatın sadece o kızdan ibaret olmadığını düşün ve kendini insanları ve kızları anlamak uğruna felsefeye ver.

Misilleme olarak en yakın arkadaşlarından birini tavlamaya çalış. Amaç intikam...Olmadı, atlatamadın, kısa vadede bir müsekkin, uzun vadede Lustral tedavisine başlarsın. Hayat tekrar kuşlar böcekler ve mutluluktan ibaret olur.

3- Belki(sonra)
Bu işten hayır çıkmaz, beklemek insanı daha çok yıpratır. Berabere bitmiş bir maç gibi düşün.
Bir sonraki maçın başka biriyle olsun ve mekan deplasman olmasın.

2. ve 3. durumlarda "arkadaş kalalım" durumlarında yine sen acı çekersin. Bir söz vardır:
"Gülün adını değiştirsen kokusu değişir mi?" diye, gerisini sen düşün. Biraz fazla mekanik oldu
tavsiyeler ama kusura bakma, mühendisler analitik düşünür.

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İlk önce o çekingenliği atmalısın Üstünden Emin Ol şimdi böyle susuyorsun ya veya utanıyorsun Elinden bu fırsat uçup gidince pişman olucaksın keşke Karşısına çıkıp haykırsaydım diyiceksin Susucağına Konuşta Sonrada ''Keşke'' cümlesi Kurma Pişman olursun Hırsızlıkmı yapıyorsun veya yalanmı söylüyorsun Neden utanıyorsun ki Sen Doğal Olanı Yapıyorsun Doğru Olanı Gerçekleri...

Arkadaşlar sorun zaten çekingenliği üstten atamamak..:blushing:

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Mektebi Karıştırmayın :D:D

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Ya oldumu şimdi hocam benim gibi kızları takmayan bir adamın mektebine gönderirsen hayatı kayar adamın :D İlk önce rahat olucaksın, yok beni yalnış anlar pot kırarım felan diye düşünürsen hiç girişme bu işe bir kere bu gereksiz endişelerden kurtulman lazım oda senin gibi bir insan sonuçta, eğer işi ilerletip çıkmaya başlarsanız, sakın ha sakın kontrolü ele verme kızın seni parmağında oynatmasına izin verme, ve asla kendinden fazla sevme, eğer kendinden fazla seversen aptalsın demektir. Ne kadar sevsende ayrılamam, onsuz hayat düşünemem dersende mutlaka bir gün bitecek :p Kıza aşırı ilgi gösteripte sıkma, ilgisiz bırakıpta gözünün başkasına kaymasına müsade etme, çok iyi bir denge kurman lazım. Zor iş, yaratıcı ol, onu tanımaya ne tür şeylerden hoşlandığını bulmaya çalış. Ben neymişim be neler yazdım :p
Eğer işe yaramazsa seni anime bölümümüze bekleriz bol miktarda sanal abla mevcut elimizde :D

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya oldumu şimdi hocam benim gibi kızları takmayan bir adamın mektebine gönderirsen hayatı kayar adamın :D İlk önce rahat olucaksın, yok beni yalnış anlar pot kırarım felan diye düşünürsen hiç girişme bu işe bir kere bu gereksiz endişelerden kurtulman lazım oda senin gibi bir insan sonuçta, eğer işi ilerletip çıkmaya başlarsanız, sakın ha sakın kontrolü ele verme kızın seni parmağında oynatmasına izin verme, ve asla kendinden fazla sevme, eğer kendinden fazla seversen aptalsın demektir. Ne kadar sevsende ayrılamam, onsuz hayat düşünemem dersende mutlaka bir gün bitecek :p Kıza aşırı ilgi gösteripte sıkma, ilgisiz bırakıpta gözünün başkasına kaymasına müsade etme, çok iyi bir denge kurman lazım. Zor iş, yaratıcı ol, onu tanımaya ne tür şeylerden hoşlandığını bulmaya çalış. Ben neymişim be neler yazdım :p
Eğer işe yaramazsa seni anime bölümümüze bekleriz bol miktarda sanal abla mevcut elimizde :D

yorum için teşekkürler:D yolumuz düşerse geliriz animeye

Bir de okulda mezuniyet balosu provası vardı ve şans olmadığı için başka erkeğe düştü içim içimi yiyor bu durum karşısında okulda neler yapabilirim:)

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
yorum için teşekkürler:D yolumuz düşerse geliriz animeye

Bir de okulda mezuniyet balosu provası vardı ve şans olmadığı için başka erkeğe düştü içim içimi yiyor bu durum karşısında okulda neler yapabilirim:)

Hiç film izlememişsin anlaşılan...:D :mrgreen:

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Yok olmaz... Artık kaderine razı olacaksın. :D

Önce sabretmeyi öğren...:)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Bizim aşk doktorlarımız konuyu basmış.Bende biraz önerilere göz gezdireyim. :D bu arada hepsini okumadım arkadaşım ama bakışlar çok önemli.Bakışlarım ile çok can yakmışımdır.Yanlış anlaşılmasında. :dirol:

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende zaten öyleyim sadece bakışıyorum...

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Bende zaten öyleyim sadece bakışıyorum...

Bakışıyosun ama şöyle karizma bak baktın mı ciğerini yaksın geçsin. :) bu arada balo meselesini yeni gördüm, gideceği elemanı bul konuşmaya çalış birader şöyle şöyle bir durum var de, baktın tersliyor başka yollara başvurmayı dene. :mrgreen:

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Başlıktanda anlaşıldığı gibi erkek(yani ben:rolleyes:)sevipte kızın bakmaması...kızla konuşmayı dene diceksiniz ama bende ki en büyük sorun o işte..çekingenlik var..unutmaya çalışıyorum ama olmuyo çünkü hep beraberiz okul felan..vazçmek mümkün değil..ne yapabilirim yardımcı olursanız sevirim şimdidden teşekkürler..:thumbup:
seviyosan git konuş panpa :clap:

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Panpa sevmek ne kelime hemde ne biçim :D ama konuşmak sorun 1. cümle çıkar 2. cümlede çıkar 3. cümle...!!! o çıkmaz işte yani çekingenlik var işte dediğim gibi

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Senin durum yine iyi... Karşılıksız aşk karışılıklı aşkın sınır komşusudur... Her an diğer tarafa geçebilirsin... Ya İmkansız Aşk Olsa ne yapacaktın?

Çekince konusuna gelince... Kendine iki liste hazırla...

Neden Yapmalıyım?
Neden Yapmamalıyım?

Dip Not: Yapılmayan Şeylerin Pişmanlığı Yapılan Şeylerin Pişmanlığından Daha Çok Acı Verir İnsana...

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet ben eskiden konuşmadığıma çok pişmanım...konuşmaya karar verdim ama nasıl işte??

medieval

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yalakalık yap,hediye al kişiliğini değiştir derslerine önem verme sence kız için değermi?stratejini belirle hedeflerini vur ondan sonra düzgün birisini bulursun,kal sağlıcakla..

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Mesela ben yarın kızla konuşmayı düşünüyorum...onu etkilemem lazım bu okadar kolay olmayacak..tabi sizlerin yardımıyla hallolcak umarım :)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Mesela ben yarın kızla konuşmayı düşünüyorum...onu etkilemem lazım bu okadar kolay olmayacak..tabi sizlerin yardımıyla hallolcak umarım :)

facebook kullanıyor mu malum kişi bir düşüncem var. :D ama bu düşünce b planımız olsun. sen ilk başta yüz yüze konuşmayı dene, biliyorum öneri verdiğimde söylemesi kolay bana ama işleve geldiği zaman çok zor ama aklında bulunsun.Konuşacağın zaman rahat ol o rahat olman kapıları açacak zaten sana, gidişata göre doğaçlama gider konuşman.Ne aşırı konuş ne az konuş gerekli yerlerde konuşsan bu iş tamamdır.Hadi göreyim seni. :D bu arada öneri veriyoruz ama kendimiz yapamıyoruz nasıl bir haldeysek. :biggrin:

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
hadi bende deniyeceğim bu hafta çifte düğün yapalım forumda. :D :4:

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
iyi ki havalar soğuk yoksa forum aşk konularından geçilmeyecek.havalar ısınınca burası güzin abla ya dönecek :D

Son mesajlar