[Kampanya] Avira Security Suite 180 gün

Bu konuyu okuyanlar

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15

Yeni Avira Premium Security Suite, Internet tehlikelere karşı kapsamlı bir şekilde korur. Avira AntiVir Premium sayısız avantajlar sunmaktadır. Suite ödüllü virüs korumasına ek olarak, antispam ve yedekleme fonksiyonu yanı sıra, ekstra firewall vardır. buradan ulaşılan kampanya sayfasında gerekli alanları doldurup okeyleyin mailinize anahtar dosyası ve indirme linki gelecek kurulum sonrasında lisans sorulduğunda bu dosyayı göstereceksiniz ve aktive olacak.

Kaynak

sersiler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bayağıdır kampanya yoktu çok iyi oldu, teşekkürler.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bununla iki oldu:D
Pc ye kursam bi dert kurmasam bi dert

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Teşekkür ettim alalım dursun, şu programı sırf ingilizce diye kullanmıyorum gelmedi hala Türkçe desteği değilmi?

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Anladım hala inat ediyolar yani bende inat ediyorum kullanmıyorum o zaman bu kadar ırkçı bir firma olmaz.

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Teşekkür ettim alalım dursun, şu programı sırf ingilizce diye kullanmıyorum gelmedi hala Türkçe desteği değilmi?

2-3 yıldır oyalıyorlar.Gelecek sürümde çıkaracağız.2011'in ilk çeyreğinde çıkacak vs vs.
Şimdi de 2012'de çıkacak diyorlar

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Valla Bi Kaç Milyonluk Katalan Ülkelere Bile Dil Desteği Verip
Türkçe Dil Desteği Sunmayan bu Irkçı Yazılımı Bedava Verseler Gene Kullanmam …

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Her zaman diyorum kullanmayın şu programı, illa olay ücretsiz olmasıysa başka ücretsizler de var piyasada. Nazi firması heralde bu avira.

Reaksiyon puanı
4
.avira turkçe dil gelecektede çıkarmaz.turkıye ıle ılgılerı yok.daha çok avrupa pazarı.80 mılyonluk ulkeyız bır antıvırus fırmamız bile yok bu utancın bize yetmesi lazım.

ARC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sırf teşekkür etmek için siteye üye oldum :)
mart ayından beri "expired" halde ama firewall işlevini eksiksiz yerine getiriyordu. bilginiz olsun süre dolunca satış yapmıyor işine devam ediyor. ama güncelleme olmadan... ama yine de devam ediyor. sırf bu yüzden kaldırmamıştım. şimdi de seneye mart'a kadar idare edicem.

teşekkür ederim :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
kampanya hala devam ediyor arkadaşlar bilginize :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
desen....bende sana comodo Türk firması değil derim:) sahibi gurbetçi olan yabancı ülkede kurulmuş, şirketleri yabancı ülkelerde olan, yabancı ülkelere vergi veren... vs firmalara Türk firması denemez.

http://www.comodo.com/contact-comodo/contact-us.php

http://zemana.com/Contact.aspx

hocam comodo yurt dışında kurulmuş olabilir, ama bu firmanın kurucusunun (Melih Abdulhayoğlu) ve en önemli yöneticilerinden birinin (Egemen Taş) Türk olduğu gerçeğini değiştirmez :)

Ayrıca zemanayla ilgili şu sayfaya bakarsanız, merkezinin İstanbul olduğunu görebilirsiniz :)

Saygılarımla :)