[Sona erdi] [Kampanya] Avira Premium Security Suite ve Starmoney

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Snap1_0017.png

Avira Premium Security Suite + Star Money 7.0 programları 6 ay ücretsiz kullanabilirsiniz buradan ulaşılan sayfadan indirip 28 Mart tarihine kadar kurmalısınız.

Programlar Almanca. İngilizceye çevirmek için;

programı kurarken kayıt olalım. kayıt olurken girdiğimiz e-posta ve şifreyle buraya login yapalım. buradan almanca sürümü aktive ettiğimiz lisansı alalım. Daha sonra almanca sürümü kaldırıp ingilizce versiyonu kurabiliriz.

kaynak: http://www.yasalprogram.com/2011/03/premium-security-suite-star-money-7-0kampanya6-ay/

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Teşekkürler bilgi için. Peki arkadaşlar bu antivirüs Eset kadar olabiliomu ? Denemeye değermidir acaba ?

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Çok daha iyi, ne kasma nede başka sorunu var.Ama Türkçe dil desteği yok ,bence pek gereğide yok.
İyide şu keyi alabilsek sadece daha iyi olacak, bikaç ay önce yapmıştım ama nasıl:D

kuku

Asistan
Reaksiyon puanı
2
saol kardeş çok yardımcı oldun. ben zaten hep avira kullanıyorum

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Türkçe dil desteği bu yıl içinde gelecek :D muhtemelen yaza hazır olur :D

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Teşekkürler arkadaşlar bilgi için. Bende Eset'i kaldırıp bunu bir deneyim.

Reaksiyon puanı
2,146
Kullanmayacak olsam da güzel haber kasperin daha 9 ayı var o bitince de çıksın böyle kampanyalar :D

Teşekkürler :D

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çok daha iyi, ne kasma nede başka sorunu var.Ama Türkçe dil desteği yok ,bence pek gereğide yok.
İyide şu keyi alabilsek sadece daha iyi olacak, bikaç ay önce yapmıştım ama nasıl:D

ben daha önce norton360 kullanıyordum.sizce ıkısınden hangısı daha ıyı?

kuku

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben daha önce norton360 kullanıyordum.sizce ıkısınden hangısı daha ıyı?

Bende nortonu 4 sene boyunca kullandım. Sonra hep avira kullandım.Avirada herşey istediğin gibi kullanırsın,bigisayarı kasmaz,virusleri çok hızlı yakalıyor. tavsiye ederim :yes:

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bende nortonu 4 sene boyunca kullandım. Sonra hep avira kullandım.Avirada herşey istediğin gibi kullanırsın,bigisayarı kasmaz,virusleri çok hızlı yakalıyor. tavsiye ederim :yes:

bende denedığım antıler ıçersınde en uzun süre kullandığım nortondu.daha önce yıne avıra kurmuştum.güvenlı modda tarama yapmıştım 50 warnıng bulmuştu ama sılmemıştı.bu yuzden kaldırmıştım.şuan tekrar meraktan bu vırayı kurdum.3 aylık key buldum.bu kampanyayı sonradan farkettım.bu avıranın ıng oluşu işimı zorlaştırıyor.seceneklerını tek tek tercume etme zor.tam ayarlarını nasıl yapabılırım.mesela nortonu oem surumunu kurduğum zaman bazı bölumlerı kapalıydı.kendım açtım.bunda da aynısını nasıl yapabılırım.diğer sorum ıse netden bulup ındırdığım 3 aylık denılen key programa zarar verır mı

kuku

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Avira sürekli kampanyalar yapıyor. Anahtarlar ise sürümne uygun verilir veya bulduğun keyler sürümlerle beraber kullanman lazım.Son zamanlarda kaçak keyler kara listeye alıyor.Avira Premium tüm zararlı virüsleri yakalayıp karantine sürüklüyor(eğer otamatik ayarlarsan tabi) ve onarbilir bir dosya ise manual olarak onarırsın.Avira premiumda Extra bölümü var orada her şey istediğin gibi ayarlarsın.ilk kurduğun zaman sana 3 seçenek sunar: normal,orta,ve yüksek .ben yüksek kullanıyorum :) Ama senin için biraz zor olabilir, inglizce açısından yani :yes:
Keyler programa zarar vermez çünkü sürümü uygun değilse kabul etmiyor fakat internette reg olarak dolaşan keyler var, yüklersin ama büyük ihtimal çalışmayabilir ve ne tür reg olduklarını belli olmaz.
Bigisayara zarar verebilir.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Avira sürekli kampanyalar yapıyor. Anahtarlar ise sürümne uygun verilir veya bulduğun keyler sürümlerle beraber kullanman lazım.Son zamanlarda kaçak keyler kara listeye alıyor.Avira Premium tüm zararlı virüsleri yakalayıp karantine sürüklüyor(eğer otamatik ayarlarsan tabi) ve onarbilir bir dosya ise manual olarak onarırsın.Avira premiumda Extra bölümü var orada her şey istediğin gibi ayarlarsın.ilk kurduğun zaman sana 3 seçenek sunar: normal,orta,ve yüksek .ben yüksek kullanıyorum :) Ama senin için biraz zor olabilir, inglizce açısından yani :yes:
Keyler programa zarar vermez çünkü sürümü uygun değilse kabul etmiyor fakat internette reg olarak dolaşan keyler var, yüklersin ama büyük ihtimal çalışmayabilir ve ne tür reg olduklarını belli olmaz.
Bigisayara zarar verebilir.

bılgılerın ıçın teşekkürler.en son 3 aylık key dosyasını kaydettım.3 aylık oldu.ama kaspersky gibi serıal numara falan değil kı ekleyım.ama sanırım burdakı yasal key olduğu ıçın kullansam ıyı olacak.ama bı daha bunu kaldırıp tekrar alman surumunu kurup ıçersındekı serıalı alıp tekrar bunu kurup eklemek bayağa zor iş.ayrıca şunuda sormak ıstıyorumaz önce ağ desteklı güvenlı moddatarama yaptım.60'ın uzerıdne warnıng tespıt ettı ama sılmedı neden?normal şekılde atrama yapınca hiçbitehlıkelı yazılım bulmuyor.bunun sebebı ne olabılır?