[Kampanya] 5 Adet Tam Sürüm Ashampoo Programı

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
registry_cleaner.png
snap_4.png
photo_commander_8.png

undeleter.png
burning_studio_2012.png

Ashampoo Registry Cleaner kayıt defteri girdilerindeki gereksiz ya da hasarlı olanları kolayca ve güvenli bir şekilde siler. Sisteminizin daha verimli ve hızlı çalışmasını sağlar.

Ashampoo Snap 4 ile yüksek kalitede ekran görüntüleri alabilir, video ve demolar oluşturabilirsiniz. Aldığınız ekran görüntülerini ve videoları düzenleyebilir ve mükemmel sonuçlar ile başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander 8 ile bilgisayarınızdaki resim, video ve ses dosyalarınızı arşivleme ve düzenleme yapabilirsiniz. Ayrıca programla slayt show’lar hazırlayabilir, fotoğraf boyutlarını ve renklerini düzenleyebilir ve CD, DVD, Blu-ray kaydı yapabilirsiniz.

Ashampoo Undeleter, kapsamlı bir kurtarma işlevi sunar ve sadece bilgisayarınızdaki sabit disklerle kısıtlı değildir. USB sürücülerden, USB flaş belleklerden ve diğer depolama medyalarından silinen dosyalar da bulunabilir ve kurtarılabilir.

Ashampoo Burning Studio 2012 ile CD, DVD ve Blu-ray diskleri verilerinizi yakabilirsiniz.

app_full_proxy.php

app_full_proxy.php

Buradan ulaşacağınız facebook sayfasını beğenin. Açılan alanda kupon kodunun altındaki “Redeem NOW” tuşunu tıklayın. Açılacak sayfadaki “Get downloads now” butonunu tıklayın ve açılan sayfadan istediğiniz programı ücretsiz indirin.

Kynk

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
güzel,ashampoo bazı alanlarda gerçekten güzel.

registry_cleaner.png
snap_4.png
photo_commander_8.png

undeleter.png
burning_studio_2012.png

Ashampoo Registry Cleaner kayıt defteri girdilerindeki gereksiz ya da hasarlı olanları kolayca ve güvenli bir şekilde siler. Sisteminizin daha verimli ve hızlı çalışmasını sağlar.

Ashampoo Snap 4 ile yüksek kalitede ekran görüntüleri alabilir, video ve demolar oluşturabilirsiniz. Aldığınız ekran görüntülerini ve videoları düzenleyebilir ve mükemmel sonuçlar ile başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander 8 ile bilgisayarınızdaki resim, video ve ses dosyalarınızı arşivleme ve düzenleme yapabilirsiniz. Ayrıca programla slayt show’lar hazırlayabilir, fotoğraf boyutlarını ve renklerini düzenleyebilir ve CD, DVD, Blu-ray kaydı yapabilirsiniz.

Ashampoo Undeleter, kapsamlı bir kurtarma işlevi sunar ve sadece bilgisayarınızdaki sabit disklerle kısıtlı değildir. USB sürücülerden, USB flaş belleklerden ve diğer depolama medyalarından silinen dosyalar da bulunabilir ve kurtarılabilir.

Ashampoo Burning Studio 2012 ile CD, DVD ve Blu-ray diskleri verilerinizi yakabilirsiniz.

app_full_proxy.php

app_full_proxy.php

Buradan ulaşacağınız facebook sayfasını beğenin. Açılan alanda kupon kodunun altındaki “Redeem NOW” tuşunu tıklayın. Açılacak sayfadaki “Get downloads now” butonunu tıklayın ve açılan sayfadan istediğiniz programı ücretsiz indirin.

Kynk

ekranalntscn.png

Malesef bu hatayı verdi?

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Kendi resmi sitesi....

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
İyi de uyarıda ne yazıyor iyi bakmak lazım, diyor ki bununla birlikte Toolbar geliyor ve istenmeyen türden olabilir. Toolbar'ı yüklemek zorunda değil kimse, yüklerken seçimini sana bırakıyordur büyük ihtimalle :)

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=105290]erenberk[/MENTION] hele bi virüs çıksııın yıkarım uleyn :D
ben sadece uyardım hacı yükleyen yükler yüklemeyen yüklemez :)

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Teşekkürler, bu arada 3-4 aydır TEB bankasının verdiği full ESET programını kullanıyordum, bu şekilde false alarmları çok veriyor, iş gerçek virüslere gelince en basit siteden bile virüs yiyiyor hiç bi işe yaradığı yok, en son iki gün önce google aramalarından açtığım sitelerden birinden virüs yedim, hemen ESET'i sildim, Avira kurdum, hem False alarm yok, hem de en basit sitelerden virüs yemiyorum.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kis 2012 internet security de hiçbi tehlike uyarısıyla karşılaşmadım.. Bunların yüklediğimde keyini registiriy den nerdne bulabilirim?? Hepsini indirmeye izin vermedi 3 ünü indirebildim...

Sayfayı yeniledim biraz bekledim diğer ikisinide indirdim :D