Öneri Kalemli tablet önerisi

Bu konuyu okuyanlar

aysenur.s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalarr. Uzun zamandır derslerdre not tutmak ders çalışmak için kalemli tablet arayışındayım. Samsung Tab S6 Lite düşünüyorum ama emin de olamadım. Başka model öneriniz varsa yazarsanız çok sevinirim. Max 5k civarı

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Merhabalar, kalem kullanma amacınız nedir ?

Gmze Y.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalarr. Uzun zamandır derslerdre not tutmak ders çalışmak için kalemli tablet arayışındayım. Samsung Tab S6 Lite düşünüyorum ama emin de olamadım. Başka model öneriniz varsa yazarsanız çok sevinirim. Max 5k civarı
Güzel bir seçim yapmışsınız, o cihazı bir yakınımdan deneyimlemiştim zamanında. Bahsettiğiniz işleri karşılayabilecek ortalama bir tablet.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Derslerde falan not tutmak ayrıca pdflerde de kıyılara not almak
Tamamdır. Merak ettiğim konu profesyonel kullanımı eğitim içinmiydi zaten.

Attığınız model bence fiyatı göz önünde bulundurulduğunda ihtiyaç talep doğrultusunda güzel olacaktır. Fakat daha bütçemi artırabilirim derseniz Huawei matepad11 modeli S6 Lite modeline nazaran çok daha başarılı bir tablet. Uzun vadeli bir tablet alacaksanız Huawei modeli aradaki farka fazlasıyla değecektir.

Huawei sitesinde hediye aksesuar, indirim ve ödeme seçeneklerinde farklılık mevcut bakmanızı öneririm.

aysenur.s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Tamamdır. Merak ettiğim konu profesyonel kullanımı eğitim içinmiydi zaten.

Attığınız model bence fiyatı göz önünde bulundurulduğunda ihtiyaç talep doğrultusunda güzel olacaktır. Fakat daha bütçemi artırabilirim derseniz Huawei matepad11 modeli S6 Lite modeline nazaran çok daha başarılı bir tablet. Uzun vadeli bir tablet alacaksanız Huawei modeli aradaki farka fazlasıyla değecektir.

Huawei sitesinde hediye aksesuar, indirim ve ödeme seçeneklerinde farklılık mevcut bakmanızı öneririm.

Tabi ki ben de daha iyisini isterim ama kendi biriktirdiğim parayla almaya çalışıyorum o yüzden pek çıkamam gibi şu anda ama bu da baya güzelmiş ?

berkunal

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Fiyat performans anlamında en üst sıralarda yer alır. Sd kart takabilmen, yanında kalemin ücretsiz olması vs alınabilme ihtimalini artırıyor. Kalemin ucuna 1-2 senede bir değişmen gerekiyor bunuda bilmende fayda var. Gireyim oyun oynayayım dersende orda üzebilir. Oyun anlamında beklentinin oldukça altında kalacak. Donma gibi şeyler yapmıyor dediğin gibi not alma pdfler de. Bence alınıe tabi ki karar sizin.

Son mesajlar