Huawei Tablet Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

sidekickens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi günler dilerim. Derslerim için tablet alacağım. Huawei Matepad 11 ve Matepad Pro arasında kaldım fiyatları neredeyse aynı. Farkları var fakat hangisinin benim için daha iyi olacağına tam karar veremedim ve sizinde görüşlerinizi almak istedim. 4500 lira civarında başka tablette yok açıkçası Samsung S6 Lite var fakat onunda ekranı TFT ekran. O yüzden MP 11 ve MP Pro için görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Tavsiyem bütçenizi biraz arttırarak Pozitif Teknoloji'de bulunan eğitim indiriminden faydalanarak 9. nesil iPad almanız. Çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü olur.

sidekickens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tavsiyem bütçenizi biraz arttırarak Pozitif Teknoloji'de bulunan eğitim indiriminden faydalanarak 9. nesil iPad almanız. Çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü olur.
Hocam PT'de sadece wifi+cellular modeli kalmış ve 7400'den başlıyor. düz wifi olsaydı düşünebilirdim ama şuanda yok maalesef. Tabletide 4-5 gün sonra alacağım eğer tekrar stoğa girerse ipadide alabilirim seçeneklerime.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Hocam PT'de sadece wifi+cellular modeli kalmış ve 7400'den başlıyor. düz wifi olsaydı düşünebilirdim ama şuanda yok maalesef. Tabletide 4-5 gün sonra alacağım eğer tekrar stoğa girerse ipadide alabilirim seçeneklerime.
Stoklarda mevcut.

@sidekickens

9. nesil iPad MatePad 11'e kıyasla çok daha iyi performans sergiliyor. Zamanında A13'ün SP865'i GeekBench testlerinde geride bıraktığını gördük. Hatta tek çekirdek performansında A12'nin bile gerisinde kalmıştı. Yüksek ihtimalle 9. nesil iPad, MatePad 11'e kıyasla çok daha uzun bir süre güncelliğini koruyacak. MatePad 11 120Hz ekran tazeleme hızına sahip. Dürüst olmak gerekirse ben ne tablet, ne telefonda ekran tazeleme hızını pek önemsemiyorum. Sonucunda bunlar günlük hayatta kullandığımız cihazlar, oturup rekabetçi oyun oynamıyoruz. :D Kaldı ki siz dersleriniz için kullanacağınızdan dolayı pek bir anlam ifade etmiyor. MatePad'in tek artısı depolama ve kişiden kişiye tasarımı olabilir. iPad tarafında Apple ekosistemi kurma şansınız var. Benim tercihim iPad olurdu.​