Kaçırılmayacak Fiyata Donanım Tavsiyeleri -Seagate barracuda nwme

Kaçırılmayacak Fiyata Donanım Tavsiyeleri konusunu faydalı buluyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Daha iyi olabilir(Önerisi olanlar lütfen konuya yorum yapmasın özel mesaj yoluyla ulaşsın.)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Kategori 1

Palit Rtx2060 Dual piyasada 3800-4250 Tl Arasında Satılıyor şuan 3450Tl

Sormadan yazdım ama hocam doğru yaptımmı bilemedim ☺️
Lütfen sormadan yazmayın. Güzel bir şey buldugunuzda haber verin ki başlığı değiştireyim daha fazla kişiye ulaşsın paylaşımımız.

Rizelimapper53

Profesör

Piyasasından yaklaşık 3-4 Bin TL daha ucuz. 1.7KG yani bir oyun bilgisayarı için aşırı hafifdir. Bu fiyatta bulunamayacak nimettir. Kaçırmayın derim. 240 HZ'De hediyesidir.

mychar276

Profesör
Bu soğutucu bazı 240 mm sıvı soğutmalardan bile daha yüksek soğutma performansı sunuyor. Verdiği soğutma performansına karşın inanılmaz sessiz çalışıyor. Oldukça kaliteli alabileceğiniz en iyi hava soğutmalardan biri. 650-700 TL fiyat bandından 1 tl düşmediğini biliyorum çünkü takip ediyorum. 555 TL ye düşmüş ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur

Scythe Fuma 2 Cpu Soğutucusu - 555,53 TL

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Kategori 1

Şunu da belirteyim ki alışveriş yapmadığım ya da güvenmediğim hiçbir satıcıdan ürün önermeyeceğim.
BİLMEDİĞİM SATICI'dan MSI Optix G24C4 144 Hz monitör 1615 Lira. Satıcı hakkında araştırma yapıp alabilirsiniz. Bilgisi olan varsa da konuya yazarsa sevinirim.

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
10700F saat 22:00'da indirimde. 2500 lira civarı bir fiyata gayet güzel olur.

XFX 6900xt ah bir 10k'ya düşse ne güzel olur. Tadından yenmez.

Ürünler düştükçe güncelleme yapacağız. Düşüncelerinizi ve beklentilerinizi birlikte tartışabiliriz.

Rizelimapper53

Profesör
10700F saat 22:00'da indirimde. 2500 lira civarı bir fiyata gayet güzel olur.

XFX 6900xt ah bir 10k'ya düşse ne güzel olur. Tadından yenmez.

Ürünler düştükçe güncelleme yapacağız. Düşüncelerinizi ve beklentilerinizi birlikte tartışabiliriz.
Tahminen o kadar düşmez. Geliş fiyatı da yüksek.

HalukSonmez

Profesör
Kategori 1

Seagate gerek ssdleri gerek hddleriyle en iyi depolama birimi üreticilerinden, firecuda ve barracuda m.2lerini de çok beğendiğimi söyleyebilirim.
Seagate 500GB Barracuda NVMe M.2 (3400-2400) 679TL gibi bir fiyata düşmüş. Bu fiyata bu hızları vaadeden kaliteli ssd bulmak gerçekten zor, gayet iyi fiyat.

SDN Son Haberler

Son mesajlar