Öneri Gaming gecesi indirimleri

Bu konuyu okuyanlar

elves27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gündem maddemiz stokları sınırlı bazen sevindirip bazen hayal kırıklığı yaratan ince hesap indirimleri. En başta şahsımın ihtiyaçlarını sıralıyorum.

1- 27" 1080p 144Hz 1Ms IPS Düz ekran monitör. Henüz kartlarda 27" çıkmadı fakat bazıları 1080p de piksel sayarsın dedi (bugün Vatan da test ettim piksek filan görünmüyor rahatsız edici bir şey) 24" olarak ViewSonic XG2405-2 24" 1ms önermişlerdi sizce hangi fiyata gelirse alınır? Baştaki özellikler yanında monitörün pivot olmasını istiyorum. Derken ViewSonic 27″ XG2705-2 144Hz 1ms 2xHDMI DP IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitö kendini gösterdi nasıl olur abi, söyleyin lütfen?

2-B550 serisi anakart MSI A Pro öneriyorlar bu kart veya belki muadili bir şey bekliyorum.
3-İşlemci soğutucu Scythe Fuma 2 CPU Soğutucu herkesin önerdiği geliyor bakalım fiyat ne olacak.
4-Kasa olarak Corsair 4000D Siyah ve Phanteks Eclipse P400a önermişlerdi bunlar çımadı ama ben PSU da lazım Cooler Master 600w 80+ ARGB kendini gösterdi şimdi ki sistemden ziyade yükseltmeleri düşünerek 750W olursa iyi olur diye düşünüyordum. Sizce nasıl olur?

5-Üstte yazdığım gibi kaliteli sessi uzun saatler dayana bilecek bir PSU. Bu arada konuyu yarken adamlar PSU yağdırdı beğenin birisini nasipse alalım. MSI MAG A650BN 650 Power Supply geçen hafta çıkmıştı alamamıştı instegramdan yazdım adamlar koyacağız dediler ve koydular bir de yanında MSI kasa vardı, ikisi toplam ₺1.000 idi.

6-Kasaya tamamen serinlik sağlamak amaçlı fan eklemeyi düşünüyorum, RGB takıntım yok, RGB varsa ışıkları kapanan olmalı Xigmatek 3'LÜ önermişlerdi Lian Li Bora Digital Silver 3x120 mm 3'lü RGB Kasa Fanı kendini Gaming gecesi indirimlerinde gösterdi, nasıl olur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Görkem Say ne diyorsun dakikalar kaldı

Son düzenleme:

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,753
Konu güncel. Bugün saat 22'de gaming gecesi var. Ne tür indirimler var bilen var mı değecek bir şeyler varsa atın da alalım :)