Kaçırılmayacak Fiyata Donanım Tavsiyeleri -Samsung 970Evo Plus

Kaçırılmayacak Fiyata Donanım Tavsiyeleri konusunu faydalı buluyor musunuz?

  • Evet

  • Hayır

  • Daha iyi olabilir(Önerisi olanlar lütfen konuya yorum yapmasın özel mesaj yoluyla ulaşsın.)


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Merhaba,

Bilgisayar toplama işiyle sürekli olarak iç içeyim. Dolayısıyla piyasadaki donanımların bir çoğunun da fiyatlarını takip ediyorum. Belirli aralıklarla çok uygun fiyata ürünler düşüyor ve bunları sizlerle paylaşmamın faydalı olacağını düşündüm. Aynı şekilde bu konu üzerinden de fiyat tartışması, ürün yeterliliği gibi şeyler konuşabiliriz. Fiyat performans olarak bulduğum, fiyat olarak sabit olsa bile aynı fiyata daha iyi performansın alınamayacağını düşündüğüm ürünleri paylaşacağım. Genel olarak AMD 5000, NVIDIA 2000 serisi, MSI anakartlar, AMD işlemcilerin fiyatları hakkında yetkin olduğumu düşünüyorum. Aranızdan bana destek olmak isteyen olursa bu konuda ilerleyen zamanda görüşüp birlikte de götürebiliriz bu işi.

Şunu da belirteyim ki alışveriş yapmadığım ya da güvenmediğim hiçbir satıcıdan ürün önermeyeceğim.

Özel mesaj yoluyla ulaşmadan ürün atanlar, konunun amacını aşan yorum yapanların yorumları silinecektir.


Atılan ürünler hakkında küçük bir inceleme veya performans belirtmek zorunludur.

Ürünleri 2 kategoride belirteceğim:
1. Kategori : Kaçırılmayacak derecede uygun fiyat
2. Kategori : Fiyat performans ürünü

Son olarak sizlerden ricam, Kaçırılmayacak fiyat olarak gördüğünüz ürünler dışında buraya ürün atmamanız olacaktır. Fiyat hakkında emin değilseniz özelden ulaşıp daha sonra buraya atmayı konuşabiliriz. Bu durumun böyle olması, konuda kirlilik/yanlış yönlendirme olmaması açısından önemli olacaktır.

Bu konu üzerinden reklama hiçbir şekilde izin verilmeyecektir. Tarafımdan forum üyelerinin maddi olarak faydasına olacak ürünler atılacaktır. Yazılanlara uymayan üyelere gerekli işlemler yapılacaktır.

Dilerseniz bir kaç örnekle başlayalım:

Kategori 1

Corsair SP120 3 lü paket: RGB sevip işi biraz abartmak isteyenler için güzel fanlardır. Verdiğiniz paraya değer mi değmez mi tartışılır fakat piyasa olduğundan 100 lira kadar daha uygun fiyat.
SP120

MSI MPG b550 Gaming Edge WiFi anakart: Yeni nesil üst seviye anakart arayanlar için piyasası 1900 lira civarında olan anakart.
MSI b550 Gaming Edge

Corsair Spec Delta Kasa 650W psu ile birlikte: Corsair RGB olarak çıkardığı kasalardan birisidir. 3 adet RGB fan ve 650W psu ile birlikte son 4 ürün kalmış.
Spec Delta 650W

Kategori 2

DeepCoolRF120 Fan: Son zamanlarda yaklaşık 8 tane aldığım/aldırdığım fandır kendisi. Fiyatına göre aldığınız performans gerçekten etkileyici. Kasa fanı ihtiyacı olanlara özellikle bu fiyat bandında tek tavsiyemdir.
RF120
 
Son düzenleme:

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Kategori 1
144 hz 24 inch Samsung CRG 50 monitör 1350 lira. 5-6 ay önce bu fiyatlara satılan monitörün günümüz piyasası 1500 lira. VA panel Curved ekrana sahip monitör, Samsungun fiyat performans ürünlerinden biri
 
  • Beğen
Reactions: STB

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Kategori 1
Depolama biriminin güvenilir markalarından WDnin Blue serisi NVME m.2 1084 lira. 2400 Okuma 1950 yazma hızına sahip olan ürünün piyasası 1300 lira civarında.
 

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar bu akşam gaming geceleri var. Ürünler saat 19:00 dan itibaren açıklanacak 22:00 da ise indirim başlayacak. Ürünleri açıklanmasının ardından buradan elimden geldiğince değerlendireceğim. Hangi fiyat aralıklarına KAÇIRILMAYACAK FIRSATTIR,hangi fiyatı bekliyorumdur, hangi fiyatlara yalan indirimdir kendimce belirteceğim. Fikir sormak/belirtmek için burayı kullanabilirsiniz.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst