JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019

AwakeaEngin

Cezalı
Cezalı
Katılım
23 Haziran 2019
Mesajlar
10
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
28
Dikkat bu konuda yüksek dosya boyutlu görsel ve gifler olması nedeni ile konuyu açtıktan biraz bekledikten sonra konuyu incelemeniz önerilmektedir..

658f85cec5e4066a0b.png


Bir maceraya, bir serüvene, bir hikayeye başlamaya hazır mısınız?

Türkiye'nin en dinamik ve girişimci oyun platformu JoySro tarafından hazırlanan Vesta dünyasına hoş geldiniz.

Şimdi kahvenizi bir yandan yudumlayarak, uzun yıllar unutamayacağınız ve hayatınıza ciddi oranda heyecan katacak bir maceranın kapılarını aralamak üzere sırtınızı yaslayın ve heyecana hazır olun! Macera başlıyor.. Öncelikle bilmeyen değerli oyuncularımız için oyun platformumuz JoySro'yu sizlere tanıtmaktan şeref duyarız.​


077285d03fb139456e.png

JoySro ailesinin kıymetli oyuncuları ve aramıza yeni katılacak değerli misafirlerimiz merhaba!

2011 Yılından bugüne yürüttüğümüz Silkroad private server projemizde siz değerli oyuncularımızın beğenisi ve desteği ile bugüne dek problemsiz ve başarılı bir şekilde birbirinden güzel bir çok maceraya ev sahipliği yapmış, serverlar açmış ve büyük kitlelere hitap etmiştik. Tıpkı şuan mevcut diğer sunucularımız gibi keyifli ve başarılarla dolu yeni bir serüvene ev sahipliği yapacak yeni sunucumuz Vesta ile karşınızda olmaktan mutluluk duyarız.

JoySro'nun vizyonu ve misyonu gereği her daim oyuncu odaklı bir yönetim algısı olması dolayısı ile, tüm sunucularımızda önce oyuncu sloganı benimsenmiş, yapılan güncellemeler ve sunucu şekillendirmeleri bu olgular baz alınarak gerçekleştirilmiştir. 2011'den bu yana başarılı bir şekilde adımızı her platformda "güvenilir bir oyun" ismi ile duyurmamızın verdiği onur ile, sizlerin desteğini alan platformumuz, hızlı bir tempoyla başarılara adım adım ilerlemektedir.

Bilindiği üzere JoySro, Türkiye ve Global platformda başka bir emsali olmayan, yaptığı yenilikler ile Silkroad keyfini orjinalinden daha fazla yaşatan, özellikle private serverlar arasında en uzun süreli açık kalan Hazar sunucusu ile büyük bir başarı sağlamış, bugüne kadar açtığı tüm serverlarında adını Türkiye'de ve Dünyada güvenilirliği ile altın harflerle yazdırmış yegane bir oyun platformudur.

Birbirinden farklı başarılara imza atarken her daim bizleri yalnız bırakmayan siz değerli aile fertlerimiz, kıymetli oyuncularımıza bir kez daha teşekkürlerimizi sunar, yeni sunucumuzda başarılacak yeni hedeflere ortak olmaya bir kez daha davet ederiz.

Dilerseniz platformumuz JoySro'dan sonra maceraya yön verecek olan sunucumuz ile sizleri tanıştıralım..c525d5d03fb22f32a1.pngVesta, JoySro'nun diğer serverlarının cap düzenine alternatif olarak 100 Cap olarak belirlenmiş ve oyun severlere farklı bir oyun deneyimi sunmak adına tasarlanmıştır. JoySro platformunun yenilikçi yüzü ile tasarlanan Vesta sizleri heyecan ve macera dolu serüvenine davet ediyor.

Silkroad macerasının en efsanevi cap düzenlerinden birisi olan 100 Cap ile sadece Çin ırkının açık olduğu; Rekabet dolu savaş ortamları ile heyecanı doyasıya yaşayacaksınız! Emek üzerine kurulu olan Vesta 'da başarı; Sabır, emek ve strateji ile kazanılacak! 300 Mastery limiti ile build olarak stratejik hamleler ile Çin ırkının bir o kadar efsanevi ve unutulmaz heyecanına tekrar dahil olacaksınız!

Oyun örgüsü emeğe bağlı olarak drop üzerine kurulu olan serverımızda, oyundaki moblardan düşüreceğiniz itemler ile karakterinizin en iyi yerlere gelmesini sağlayabilirsiniz.

Şimdi sıra geldi merakla beklenen ve adından tüm platformlarda sıklıkla duyacağınız, JoySro'nun en yeni sunucusu Vesta'nın detaylarını sizlerle paylaşmaya..bc1875cef011903e83.png


5bc8e5d081cbf63fb5.png

Maceranın ana kalıpları yukarıdaki künyede belirtilen şekilde tasarlanmıştır. Ana yapı taşlarına bağlı kalınarak çeşitli rejenerasyonlar yapılmış ve oyun klasik düzen ile modernizim arasında ince bir çizgi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. JoySro'nun belki de bugüne kadar yapmış olduğu en yenilikçi ve modern sunucusu olacak olan Vesta macerasında birbirinden farklı yenilik ve görsel değişiklikler sizleri bekliyor..


bc1875cef011903e83.pngb72375d03f6c103700.pngVesta'da yeni başlayan oyuncularımıza bazı ek ayrıcalıklar tanıyarak, bir an önce serüvende yerlerini almalarını sağlayacak bir takım başlangıç item paketleri hediye ediyoruz.
c23ca5d0818f616eb4.pngTemel ihtiyaçlarınızı başlangıç aşamasında karşılamanız adına, sunucu oyun düzenini sarsmamak adına minimal başlangıç itemleri belirlenmiş ve açılacak karakterlere otomatik olarak yüklenecektir.

Başlangıç itemleri karakter korumalı olup, bir ID'de yalnızca bir karaktere yüklenmektedir. Aynı ID üzerinde açılacak diğer karakterlere başlangıç itemleri ve başlangıç skill point miktarı verilmeyecektir.


bc1875cef011903e83.png
8e6465cfd88f34b7e6.png


Vesta'da emeğin karşılığını tam anlamıyla alabilmek adına Vesta'nın her alanında drop system oyun örgüsünü inşa ettik. Daha fazla emek verenin ve şanslı olanın otomatik olarak mükafatlandırılacağı bu sistem ile oyuncular hak ettikleri emeğin karşılığını item olarak alabilecek. Öyle ki oyuna yön verecek olan SOX itemler; Yani Sos itemler normal oranda, Moon itemler orta zorlukta, Sun itemler ise oldukça zorlu ve ender şekilde drop olacaktır. Daha iyisi için her daim daha fazla emek gerekecektir.​

bc1875cef011903e83.pngabeff5cfd882c5cd46.png


Silkroad Private Sunucularında genelde problemli olan Premium Gold Time Vesta'da sorunsuz şekilde çalışmakta, kullanıldığında başta Şans, +STR 10, +INT 10 gibi temel katkılarının yanı sıra, sunucunun dolu olması durumunda oyuna girişte kolaylık sağlamaktadır.


bc1875cef011903e83.png
a0c5a5d0578e03359f.png

Vesta'da oyun başlangıcında her saniyenin kıymetli olduğunun bilincindeyiz, bu nedenle gereksiz zaman kaybından sizleri kurtarmak, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir alımla karşılamak ve tek başına alındığında daha pahalı olan ürünleri toplam fiyatını daha ekonomik şekilde sizlere sunmak adına 2 adet Starter Package düzenlendi. Birbirlerinden farkları içerisinde bulunan Devil ve Angel spiritler olan starter packageleri şehir merkezlerinde bulunan JoySro Exchanger NPC'lerinde bozdurabilirsiniz. İsimlerinden de anlayacağınız üzere birtanesinde Devil Spirit, diğerinde ise Angel Spirit yer almaktadır.

Yapmanız gereken tek şey aldığınız starter package'i inventory de 1. slota yerleştirmek ve JoySro exchanger NPC'si ile konuşmak. NPC sizden otomatik olarak starter package itemini alacak ve yerine içerisinde bulunan tüm itemleri teslim edecektir.


bc1875cef011903e83.png
618555cf3b9c25ccf6.png

Vesta'da Oyun içi ticarete önem veriyoruz, bu kapsamda oyuncuların birbiri ile ticaretlerinde daha güvenli olması ve farklı bir ticaret birimi olması adına Silk scrolları (F10) Item Mall'a ekledik. Alınan Scrollar ticaret edilebilir, bir başka oyuncuya aktarılabilir. Scrollar bozdurulup, belirtilen miktar kadar Silk karaktere yüklenebilir.

bc1875cef011903e83.pngbf8975d06cccb1b156.gifVesta 'ya emektar oyuncuların büyük özlemini çektiği tablet ve element modülleri entegre edildi. Orjinal alchemy sistemi ile aslında bambaşka bir heyecan ve beceri gerektiren element ve tablet heyecanı yaşanacak. Buna paralel olarak da oyuncularımız için alternatif bir oyun içi ticaret döngüsü sağlanmış olacak.d6e415cf04a70015cf.gif
bc1875cef011903e83.png

7HW72W.png

Oyun içi ticaretleri daha pratik hale getirmek ve güvenli alışverişlere olanak sağlamak adına Gold Barlar Grocery shoplara eklendi. Goldbarları stackleyebilirsiniz, ancak satarken mutlaka parçalara bölüp, teker teker satmanız gerekmektedir.

bc1875cef011903e83.png


36c2b5d094b63f0f42.pngOyunda bazı ufak görsel değişiklikler yaparak, görsel açıdan oyun zevkinizi arttırmak amacıyla oyunda oldukça sıradan görünümde olan Elixirlerin görünümünü değiştirerek, ilginizi çekebilecek bir şekilde renklendirdik.

Oyuncularımızı gereksiz meşguliyetten uzak tutarak, keyifli bir oyun deneyimini daimi kılmak istiyoruz. Bu kapsamda bir çok itemin stackleri arttırıldı ve oyunculara kolaylık sağlandı.

bc1875cef011903e83.png


VCUMb7.png

Oyuncularımız tarafından çok fazla talep alan ve fazlasıyla istenilen eski tip Cap (Peçe) Vesta'da aktif. Peçe taktığınızda eski görünümlü şekilde savaşa başlayabilirsiniz! Yeni sistemde olduğu şekilde yine A tuşuna basıp, PvP Modülünden peçenizi takabilirsiniz. Haydi şimdi rakiplerinize hünerlerinizi gösterme vakti!


bc1875cef011903e83.png9OO0Hd.png

Vesta'da kervancılık her zaman ön planda olması hedeflenmektedir. Bu kapsamda; Kervancılığı daha fazla keyifli hale getirecek ve stratejik açıdan meslek alışkanlığını pekiştirecek olan Wanted sistemi Vesta 'ya entegre edildi. Meslek kıyafetlerinizi giyip savaştığınızda öldürdüğünüz her bir oyuncu için 1 puan kazanacak olup, sizin ölmeniz durumunda 2 puan silinecektir. Bu puanların 1 hafta boyunca birikmesi ile oluşturulacak olan Job Rank sıralaması sonucunda ilk 5 te yer alan oyunculara sıralamaya göre Buff verilecektir.
6c09f5d019073381e0.png

d12665d018eb254a38.pngHero mode efektlerin sağlıklı bir şekilde görünebilmesi için Grafik ayarlarından tüm efektleri aktif etmeniz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gerekenler; Esc > Option > Video > Graphic > Effect Quality > See All Effects komutlarını izleyerek efektlerinizi açabilirsiniz.

9dd275d0a29a001d2f.pngbc1875cef011903e83.png7cVM4z.png


Silkroad Oyuncularının vazgeçilmezi olan Kale Savaşı macerada yer alan bütün guildlerin çeşitli bölgelerde kaleleri işgal etmek için kıyasıya mücadelelerin sergilendiği bir savaştır. Vesta Sunucumuzda Hotan, Jangan ve Bandit olarak 3 Kale aktifdir.

Vesta sunucusunun uzun soluklu bir sunucu olmasını hedeflediğimiz ve iç ticareti sürekli olarak dengede tutarak oyuncularımızın gelir dengesini göz önünde bulundurduğumuz için; Kale savaşı vergilerini olası enflasyon ve devalüasyon'un önüne geçebilmek adına sabit vergilendirme sistemi ile gelirlerini sabitledik. İlk kaleyi kazanan guildlerin ekonomik olarak gelir dengesi ile diğer guildlere fazlasıyla fark atmasını bu sayede engellemiş oluyoruz. Kale savaşları her hafta Pazar günü yapılmaktadır. İlk kale savaşı tarihi daha heyecanlı ve rekabet dolu bir ortam oluşması adına sunucu açıldıktan sonra ilan edilecektir.


bc1875cef011903e83.pngUcVaK9.png


Battle Arena oyuncuların kolayca katılıp keyfini çıkarabileceği bir takım savaşı sistemidir. 8'e 8 ila 32'ye 32 kişilik savaşlara olanak veren küçük ila orta ölçekli bir PvP sistemidir. Oyunculara ödül olarak beceri tecrübe puanları ve arena coins verilir; Kazanılan arena coinler ile oyunda oldukça değerli olan 10 DG Moon takı setini alabilirsiniz.

Macerada arena saatleri aşağıda belirtilen şekilde planlanmıştır;

900dd5d02ca2cd5086.pngBattle Arena saatlerine oyun içerisinde yer alan Battle Arena kayıt NPC'sinden de erişebilirsiniz.

Maceranın uzun soluklu ve dengeli bir şekilde ilerlemesini istiyoruz. Bu kapsamda Battle Arena'ya sadece 100 Level karakterler giriş yapabilirler.

Battle Arena'da sunucu içi ticari dengeleri korumak ve kötü kullanımı önlemek adına,yenilen ekibe 0, beraberlik durumunda 1, kazanan ekibe 5 adet coin verilmektedir.

bc1875cef011903e83.png86c725d06c88cad94a.png


Vesta'da oyunun en domine gelirinin kervan geliri olacağının bilincindeyiz. Bu nedenle iç piyasaları dengelemek adına kervan gelirlerinin kar oranlarında bazı düzenlemeler yapıldı. Yukarıdaki görselden şehirler arası yapacağınız ticaretlerden elde edebileceğiniz kar oranını görebilirsiniz.

Aynı zamanda Vesta'da aşağıda yazılı saatlerde aktif olacak ve yine alt taraftaki görselde yer alan NPC'lerden alabileceğiniz Special Trade aktif. Bu zamanlarda ve bu npclerden yapacağınız kervan ticaretlerinden normale oranla çok daha fazla gelir elde edebileceksiniz.cc7275d06cbe367c7a.png


Special Kervan Saatleri : 13:00 - 21:00 - 02:00


bc1875cef011903e83.png5CJ4f4.png


Vesta sunucumuzda farklı deneyimlerden bir diğeride Forgetten World olup, Forgetten World'e Dimension Holes elde ederek gidebiliceğiniz bir haritadır.
Dimension Holes ile açtığınız kapıdan Forgotten World(Unutulmuş Dünya)'e geçiş yapabilirsiniz.Forgotten World'de bulunan Gizemli Unique'leri keserek ya da gizli hazine sandıklarını bularak Talismans adı verilen koleksiyon öğeleri elde edilir, belli bir kitap için tüm talismanları biriktirir biriktirmez, bunları 10DG Moon Silahlar ile değiş tokuş edebilirsiniz.bc1875cef011903e83.png


Pe6fSW.png


Heyecanı daha da arttırmak adına job cave'i aktif edip, job cavede yer alan uniquelere çeşitli özel ödüller ekledik. Stratejik açıdan oldukça önemli olan bazı ödülleri yalnızca burada spawn olan uniquelerden elde edebileceksiniz. 100 Level Chest, Legs ve Necklace yalnızca Job Cave uniquelerinden, Medusa, Khulood, Karkadann ve Dark Warrior'dan düşecektir.

f1ac75d02bde92c349.pngAynı zamanda Job Cave içerisinde bulunan moblar ile kendinize alternatif bir slot yaratabilirsiniz! Job Temple'ye girişler 100 levelden itibaren aktif olacaktır. Job temple'deki SOX oranı rekabet ortamının daha fazla olması adına diğer bölgelere göre %10 daha fazladır.

Job Cave Unique Saatleri

Selketh - Neith
11:00 & 16:00
21:00 & 01:00

Anubis - Isis
13:00 & 19:00
23:00 & 03:00
bc1875cef011903e83.png

9b2dc5cf2b27abdf0e.png


6f7435d081d0eea7d3.pngVesta'da problemsiz bir oyun deneyimi yaşamanız adına özellikle başlangıç aşamasında oluşacak yoğunluk nedeniyle can sıkıcı durumların önüne geçebilmek için Echo Valley ve Storm Desert bölgelerine slotlar eklendi. Bu özel bölgelere Donwhang'ta bulunan Teleporttan direk olarak ışınlanabilirsiniz.

c8be75d07d25be8245.png

Bu slotlarda olası adaletsiz level boost'un önüne geçebilmek adına bu bölgelere girişler level sınırı ile sınırlandırılmıştır.

Echo Valley bölgesine girişler 75 Level'den itibaren,
Storm Desert bölgesine girişler ise 95 Level'den itibaren aktif edilmiştir.
bc1875cef011903e83.png
9ec985d018141b232b.pngBu destana yakışır 3 adet yeni unique macerada yerini alıyor. Khulood, Karkadann ve Dark Warrior aşağıda belirtilen spawn noktalarında belirerek Vesta'ya meydan okumaya geliyor!

100 Level seviyesindeki bu 3 özel unique, kendilerine has drobu 100 Level Chest, Legs, Necklace ve Moon Box ile oldukça değerli olacaktır! Bu uniqueler düşük level oyuncuların kasma alanlarında spawn olacağı için, bu uniqueler sunucu açıldıktan sonra uygun görülen ilerleyen zamanlarda oyuna entegre edilecektir.

Bu özel uniqueler aşağıda haritalar üzerinde belirtilen spawn noktalarında belireceklerdir.22fc35d0163fe943d1.png


3c2815d014a34f1fc3.png


0b5315d014a25d22da.png


bc1875cef011903e83.png


692fb5d0641735cd72.gif


Vesta macerasında kuşkusuz gücün en büyük göstergesi olan ve rakibinize meydan okumada ana faktör olan silah parlamalarında bir takım düzenlemeler ve değişiklikler yapıldı. . +9'a kadar klasik parlama şekli ile silah parlamaları mevcutken +10 ve +17 arasındaki item parlamaları sizlerin beğenisi için özenle seçildi ve tasarlandı. Yukarıdaki görselden +10 ve üzeri silahların nasıl parladığını inceleyebilirsiniz.​

bc1875cef011903e83.png332f75d016d7d06d2e.gif

92cc15d01839ec7e88.png


Alışa gelmişin dışında item parlamalarına ek olarak silahınızda sadece görsel açıdan değişiklik yapmanıza olanak sağlayacak ve oldukça şık bir görünüm elde etmenize yarayacak olan 6 adet özel parlama efektini item mall'a ekledik. Bu parlamalar herhangi bir damage avantajı sağlamayacak olup, yalnızca görüntü ve efekt olarak değişime yardımcı olacaktır. Bununla birlikte herhangi bir silahınızda hali hazırda iteminizde basılı olan parlama efektini silmek ya da değiştirmenize olanak sağlayacak olan Remove Scroll item mall'a eklendi.


bc1875cef011903e83.png
b875b5d06cc9a700f9.gifVesta'da hem taktiksel olarak, hem de görünüş olarak sizlere eşlik edecek oldukça hünerli petler oyuna entegre edildi. Fellow Petleri ve toplama petlerini Item Mall'dan satın alarak temin edebilirsiniz. Saldırı, binek ve toplama peti olarak kullanabileceğiniz birbirinden güzel fellow petler ile taktiksel olarak da bir çok avantaj kazanacaksınız.bc1875cef011903e83.png348c35d0192342be82.png


Özellikle oyunun ilerleyen dönemlerinde kesilmemesi ile oldukça kötü görüntü oluşturan Dimension Pillarlar kaldırılarak dimension hole'ler JoySro Special Shop'a eklendi. Artık o baş belası Envylerden rahat bir nefes alabileceksiniz.


bc1875cef011903e83.png3b9a85d02c6db0c158.png


Vesta'da modern çizgiler ile tasarlanmış JoySro Special Dress setler ile farklı bir görüntü elde edeceksiniz. Yeni dress setler item mall'da yer alan kendilerine özel bölümde satışa sunulmuştur.
bc1875cef011903e83.png
56b585d0576f012951.png
Snow Shield'in ne oranda önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece CH ırkının aktif olduğu Vesta'da bu skill adeta kilit rolünde. Str karakterlerde Snow Shield kullanıldığında INT karakterlere göre daha dengesiz bir güç oranına sahip olunabileceği kanaatindeyiz. Bu nedenle Snow Shield'in sadece INT karakterlerin kullanımına açık olmasını ve build dengelemelerinin bu yönde yapılması taraftarıyız.

Bu doğrultuda Snow Shield'e INT sınırı getirerek, sadece INT karakterlerin açmasına olanak sağladık. Yukarıda yer alan görselden hangi seviyede ne kadar INT'e ihtiyaç duyduğu belirtilmiştir

bc1875cef011903e83.png


b1c8f5d0549993be25.png

afb3b5d094b3898d53.png
Force buildinin taktiksel olarak önem arz eden skillerinde bazı değişiklikler yapıldı. Güç dengelemesi adına uygulanan bu değişiklik ile force buildi ile daha adil bir savaş ortamı sizleri bekliyor olacak. Vital, Self Heal ve Heal gruplarında yapılan değişiklikleri yukarıdaki görselden inceleyebilirsiniz.


bc1875cef011903e83.png


d1e695d054991e39ba.pngGünün her anında oyun keyfinize keyif katacak, ödüllü bir çok otomatik etkinlik ile JoySro'da heyecanı daimi olarak yaşayacaksınız. Hiç bir kontrol gerekmeksizin belirli aralıklarla otomatik olarak başlayacak ve yarışma formatında sürecek olan oto eventlar ile sizler de heyecana ortak olup, ödüller kazanabilirsiniz.​


6fadc5bdb8da68797d.png
Roc Arena Etkinliği
JoySro'nun en yeni savaş arenası! Silahlarınızı hazırlayın, macera başlıyor! Roc bölgesinde gerçekleşecek olan ölüm kalım savaşında, en çok rakip kesen oyuncu arenanın galibi olup, ödülü kazanan isim oluyor.
24ae95bdb8dbac949e.png
Tombala Etkinliği
Ne kadar şanslısınız? Şansınızı bundan böyle sadece Alchemy'de değil Tombala etkinliğinde de gösterme vakti! Klasik ve bir o kadarda keyifli tombala oyunundan esinlenilen etkinlik ile doğru rakamları denk getiren oyuncu için tombala vakti!
151095bdb8d9d099c2.png
Lucky Global Etkinliği
Hiç ummadığınız bir anda yazdığınız bir globalden ödül kazanabileceğiniz aklınıza gelmiş miydi? Lucky Global etkinliğinde belirlenen zaman diliminde yazılan globaller arasından bir şanslı global ödülü kazanıyor.
232ec5bdb8db3b513b.png
Tek mi Çift mi Etkinliği
Sezilerinize güveniyor musunuz? Güveniyorsanız bu etkinlik tamda size göre. Sistem tarafından otomatik olarak belirlenecek olan sayının tek mi yoksa çift mi olduğunu bil, ödülü kazanan şanslı isim sen ol!
5a50f5bdb8d65acdf5.png
Blackjack Etkinliği
Oyunun ağır abilerine ithafen masanın er meydanı Blackjack karşınızda! Blackjack oyunundaki hünerlerinizi konuşturun ve bu etkinliği kazanarak ödülün sahibi siz olun.
400e65bdb8e500f550.png
Deathmatch Arena Etkinliği
Sona kalan savaşçı kim mi olacak? İşte bu sorunun cevabını en güzel şekilde bulabileceğimiz ölüm savaşı karşınızda. Belirli bir alanda beliren ve tamamen oyun kurgusu birbirini öldürmek üzerine kurulu olan oyuncuların ölüm kalım savaşı. Hayatta kalan son oyuncu ödülü kazanan isim oluyor.bc1875cef011903e83.png61cc15d0549889fe0e.png497fd5d05465a3894e.png
Dünya üzerinde eşi benzeri olmayan ve sadece JoySro yazılımcıları tarafından entegre edilerek ilk ve tek olma özelliği taşıyan Joyİddaa Vesta sunucusunda aktif. Oyun içi bahis sistemi ile tıpkı iddaa oynar gibi sizler de silk kazanabilir, iddaa ile Silkroad keyfini birlikte yaşayabilirsiniz. Joyİddaa hakkında daha fazla bilgiye buraya tıklayarak erişebilirsiniz.
497fd5d05465a3894e.png
Serüvene biraz da heyecan katmak adına Magic POP Açık olup, 8 DG İtemlere kadar SUN Seviyesinde, 9 DG itemler ise Moon seviyesinde magic pop üzerinden oynanabilecek.
497fd5d05465a3894e.png
Özellikle kervanda oldukça önemli olan 75 ve 90 Level kervan ve binek petleri Vesta'da aktif.Aynı zamanda Vesta'ya özel olan bir kervan peti sizlerle olacak..
497fd5d05465a3894e.png
Vesta'da önem arz eden ve oyun serüveni boyunca sürekli olarak gündemde olacak olan meslekler (Thief-Hunter-Trader) daha realist bir oyun deneyimi olması adına, meslek kıyafetleri takılıyken reverse süreleri 1 dakika ile sınırlandırıldı. Daha keyifli mesleki deneyim adına iki reverse kullanımı arasında 1 dakikalık süre ayarlandı.
497fd5d05465a3894e.png
Oyun içi oyuncu güç dengelemesine fazlasıyla önem veriyoruz. Oyuncuların birbiri ile aralarında güç farkının fazla olmasını engellemek, daha eğlenceli ve popülasyonu fazla bir oyun ortamı olmasını hedeflediğimiz için IP Limit 2 ile sınırlandırılmıştır. Bir IP üzerinden en fazla 2 karakter açılabilmektedir. Ancak internet cafeler, yurtlar, öğrenci evleri ve toplu kullanım alanarında oynayan oyuncularımızı mağdur etmemek için özel durumunu kanıtlayan oyuncularımıza ek toleranslar tanınacaktır.
497fd5d05465a3894e.png
JoySro yazılımcıları tarafından hazırlanan ve tamamen karakter güvenliği sağlanması adına tasarlanan JoySro Güvenli Kip ile hırsızlığa karşı karakterinizin güvenliğini en üst düzeyde korumaya çıkartacaksınız. Güvenli kip hakkında daha fazla bilgiye buraya tıklayarak erişebilirsiniz.
497fd5d05465a3894e.png
Oyunun belki de en heyecanlı olan bölümü başlangıç aşamasında maksimum level yarışında hangi oyuncunun önde gittiğini otomatik olarak rutin aralıklarla notice ile bildirilecektir. Bu sayede rakipleriniz ile aranızdaki farkı daha iyi görebileceksiniz.
497fd5d05465a3894e.png
Oyun içi güç dengelerin korunmasına oldukça önem veriyoruz, bu nedenle daha heyecan dolu bir oyun ortamı için guild oyuncu limitleri 32 olarak belirlenmiş ve union limitleri 3 olarak sınırlandırılmıştır.
497fd5d05465a3894e.png
Meraklılarının oldukça beğenisini alan old system login ekranı Vesta'da sizleri geçmişe götürmeye hazırlanıyor!
497fd5d05465a3894e.png
Alchemy'de oldukça önemli olan advanced elixirler sunucumuzda aktiftir. Simya'da başarılar!bc1875cef011903e83.png

Vesta macerası tıpkı diğer sunucularımızda da olduğu gibi tamamen oyuncu sentezli bir olguyla şekillenecektir. Sunucu özellikleri ve diğer tüm detaylar Beta sürecinde oyuncularımızdan gelen talep, istek, öneri ve şikayetlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca hali hazırda çalışmalarımızı sürdürmüş olduğumuz bazı hususlar konu ilanından sonra yeni bir duyuru ile konuya eklenebilir.

Vesta; Dinamik bir serüvenin keyif dolu hali ile 20 Temmuzdan itibaren kapılarını değerli oyuncularımıza açıyor.

Macera Başlıyor !

Çalışmalarımız şuan kapalı betada ancak sizin de düşüncelerinize ve topluluk olarak katkılarınıza ihtiyacımız var bu nedenle Vesta'da tıpkı daha önceki sunucularımızda da olduğu gibi bir Beta süreci planlandı.

Buna göre;


Beta 14.07.2019 ~ 17.07.2019 Tarihlerinde sunucumuz beta süreci için açılıp, Beta test süreci başlayacaktır. Bu süre sonunda tüm karakterler ve ID ler silinip, sunucu açılışa hazır duruma gelecektir.

Vesta macerası için resmi açılış tarihi ;


Büyük Açılış : 20.07.2019 Cumartesi


Gelecek haberlerde görüşmek üzere.


 

554950

Super Moderator
Süper Moderatör
Katılım
10 Temmuz 2018
Mesajlar
9,512
Reaksiyon puanı
5,884
Puanları
1,708
Yaş
19
metin 2 ve lol karışımı geldi
 

554950

Super Moderator
Süper Moderatör
Katılım
10 Temmuz 2018
Mesajlar
9,512
Reaksiyon puanı
5,884
Puanları
1,708
Yaş
19
Sizi aydınlatmak için, aşağıya video ekledim. Video'ya göz atabilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler.

videoya baktım da şimdi bu metin 2 tarzı mı yoksa lol tarzı mı onu anlamadım işte :/
 

AwakeaEngin

Cezalı
Cezalı
Katılım
23 Haziran 2019
Mesajlar
10
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
28
videoya baktım da şimdi bu metin 2 tarzı mı yoksa lol tarzı mı onu anlamadım işte :/

Belirttiğiniz platformlar dışında, Silkroad Private Server'dır. 2011 Yılından beri bu platform içerisinde bulunuyoruz. oyuncularımızın beğenisi ve desteği ile bugüne dek problemsiz ve başarılı bir şekilde birbirinden güzel bir çok maceraya ev sahipliği yapmış, serverlar açmış ve büyük kitlelere hitap ettik, ediyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tanıtım konumuzda bulunan JoySro Hakkında bölümünden bir kısmı sizinle paylaşmak isterim;
JoySro'nun vizyonu ve misyonu gereği her daim oyuncu odaklı bir yönetim algısı olması dolayısı ile, tüm sunucularımızda önce oyuncu sloganı benimsenmiş, yapılan güncellemeler ve sunucu şekillendirmeleri bu olgular baz alınarak gerçekleştirilmiştir. 2011'den bu yana başarılı bir şekilde adımızı her platformda "güvenilir bir oyun" ismi ile duyurmamızın verdiği onur ile, sizlerin desteğini alan platformumuz, hızlı bir tempoyla başarılara adım adım ilerlemektedir.

Bilindiği üzere JoySro, Türkiye ve Global platformda başka bir emsali olmayan, yaptığı yenilikler ile Silkroad keyfini orjinalinden daha fazla yaşatan, özellikle private serverlar arasında en uzun süreli açık kalan Hazar sunucusu ile büyük bir başarı sağlamış, bugüne kadar açtığı tüm serverlarında adını Türkiye'de ve Dünyada güvenilirliği ile altın harflerle yazdırmış yegane bir oyun platformudur.
 

AwakeaEngin

Cezalı
Cezalı
Katılım
23 Haziran 2019
Mesajlar
10
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
28
############# Konu Güncellemesi ##################

1 ) Paylaş Kazan Etkinliği Yayınlandı

0bc315d166d29b75e1.pngMerhaba Vesta ailesi,

Vesta sunucumuzun açılışı nedeni ile tıpkı her sunucumuzun açılışında olduğu gibi geleneksel olarak düzenlediğimiz Paylaş & Kazan etkinliğini ilan etmekten mutluluk duyarız.

Vesta'nın açılışından önce hem ödül dağıtımına başlamak, hem de Vesta ruhunu daha sunucu açılmadan canlandırmak için bu etkinlği organize ediyoruz.

Etkinliğimize katılmak için yapmanız gerekenler sırasıyla;

facebook-like-icon.png
Beğen
share-icon.png
Paylaş
green-tag-icon.png
Etiketle
gift-icon.png
Kazan

Actions-go-next-view-icon.png
Resmi JoySro sayfamızı beğenmek : JoySro Facebook Sayfası

Actions-go-next-view-icon.png
Etkinlik gönderisini beğenmek : Paylaş & Kazan Etkinliği Gönderisi

Actions-go-next-view-icon.png
Beğenmiş olduğunuz gönderiyi herkese açık şekilde paylaşmak.

Actions-go-next-view-icon.png
Yoruma En Az 3 Silkroad Oyuncusu Etiketlemek.


Ödüller

Bu kurallar dahilinde etkinliğimize katılan oyuncularımız arasında yapılacak olan çekiliş ile verilecek ödüller aşağıdaki gibidir;


Gift-icon.png
1 Kişiye > Asus ROG GL553VE-DM107 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti Laptop

Gift-icon.png
1 Kişiye > Samsung Galaxy Tab A T587 16GB 10.1" FHD 4G Tablet
Gift-icon.png
1 Kişiye > Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı


Kazanan talihli isimler 23.07.2019 tarihinde yapılacak olan çekiliş ile ilan edilecektir. Kazanan oyuncularımız belirlendikten sonra ödüller sahiplerine teslim edilecektir.

Paylaş kazan etkinliği hakkında tüm detaylar ve yarışma kuralları : Tıkla
 

AwakeaEngin

Cezalı
Cezalı
Katılım
23 Haziran 2019
Mesajlar
10
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
28
Beta 14.07.2019 ~ 17.07.2019 Tarihlerinde sunucumuz beta süreci için açılıp, Beta test süreci başlayacaktır. Bu süre sonunda tüm karakterler ve ID ler silinip, sunucu açılışa hazır duruma gelecektir.

Vesta macerası için resmi açılış tarihi ;

Büyük Açılış : 20.07.2019 Cumartesi

JoySro - Vesta 100 Cap Download Linkleri


1. Sunucu 1 - EXE
2. Sunucu 1 - ZIP
3. Sunucu 2 - EXE
4. Sunucu 2 - ZIP

Gelecek haberlerde görüşmek üzere.


Beta süreci bugün 17:00 'da başlıyor. Betada sizin de düşüncelerinize ve topluluk olarak katkılarınıza ihtiyacımız var.

Birlikte Beta sürecini test etmek ister misiniz?

 
Üst