Haber Starfield resmi DLSS kazanıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

SU630 faşisti
Kategori Mod.
Katılım
13 Ağustos 2019
Mesajlar
3,249
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
3,457
Puanları
113
GeForce RTX kullanıcılarına müjdeler olsun ki Starfield resmi DLSS desteği duyuruldu. Hatta oyun için çok daha fazla yenilik yolda. Peki bu yenilikler ne mi?

Resmen Duyuruldu: Starfield Resmi DLSS Desteği Geliyor!
Geçtiğimiz günlerde standart sürümü almış olan oyuncular için de açılmış olan uzay temalı rol yapma oyunu, bildiğiniz gibi AMD ile yapılan anlaşma sonucu FSR 2.0 desteği ile çıkmıştı. Haliyle NVIDIA GeForce RTX kullanıcıları, bu durumdan hoşnut değillerdi. Ancak mod üreticileri buna da bir çare buldular ve resmi olmayan DLSS desteğini oyuna getirmişlerdi. Ancak Bethesda Softworks bunu resmiyete kavuşturmak istiyor. Öyle ki Starfield resmi DLSS desteği kazanacak. Hatta pek çok yeniliğin de yolda olduğu müjdelendi

Starfield-Resmi-DLSS-Destegi-Kazanacak-1140x641.jpg


Bethesda Softworks, resmi sayfası üzerinden yaptığı yeni paylaşım ile hem PC hem de Xbox Series versiyonları için Starfield adına yapılan planlardan bahsedildi.

Amerika menşeli yayıncı, öncelikli olarak oyuna gösterilen ilgiden dolayı fazlasıyla etkilendiklerini söyleyerek oyunculara minnettarlığını dile getirdi. Sonrasında ise Starfield’ın yıllar boyu destekleneceğini söyler iken, geliştirici ekibin neler ekleyebileceğine dair geri dönüşlerini ve fikirlerini paylaşmalarını da istemiş. Muhtemelen ilk ekleneceklerin arasında şehir haritaları da olacaktır. Çünkü, bu yönde yoğun bir talep varmış.

Bethesda Softworks, ekibin şu an için teknik ve kararlılık problemlerine odaklanacağını belirtiyor. Bu bağlamda da yeni güncelleme de duyuruldu. Xbox Series versiyonundaki kararlılık ve kare hızı iyileştirilecek olup, çökme sorunları da azaltılacakmış. Ayrıca All That Money Can Buy ve Shadow in Neon görevleriyle ilgili sorunlar da giderilecekmiş.

Önümüzdeki zaman zarfı için de parlaklık ve kontrast kontrolleri, HDR ayarlama menüsü, görüş alanı kaydırıcısı ve PC için ayrıca DLSS ve 32:9 ultra geniş ekran desteği getirilecek. Bethesda Softworks ayrıca sürücü desteği için AMD, Intel ve NVIDIA ile sıkı bir çalışma içerisindeymiş ve her yeni güncelleme de yeni kararlılık ve performans iyileştirmeleri getirecekmiş.

Turuncu Levye
 
Üst