Johnny Depp kızına 13 yaşında esrar içirmiş

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Johnny Depp: “Kızım 13 yaşındayken yabancılarla tecrübe etmesini istemediğim için onunla birlikte esrar içtim. Sorumlu bir ebeveyn olarak davrandım.”
IMG_20200708_195623.jpg

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Aman reis ne yaptın sen ..

Bartuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Mantıklı aslında. Şöyle düşünün, bizim ülkede esrar öyle yaygın değil ams nasıl bizim ülkede çocuklar ailesinden gizli sigara içiyorsa oralarda aileden gizli esrar içiyorlar. Yani çok daha yaygın. Başkalarıyla deneyip hayatını mahfedeceğine en güzelini yapmış.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Mantıklı aslında. Şöyle düşünün, bizim ülkede esrar öyle yaygın değil ams nasıl bizim ülkede çocuklar ailesinden gizli sigara içiyorsa oralarda aileden gizli esrar içiyorlar. Yani çok daha yaygın. Başkalarıyla deneyip hayatını mahfedeceğine en güzelini yapmış.
Böyle düşününce de doğru geldi?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Hem kötü hemde iyi birşey yapmış. İkilemde kaldım :(
Çocuk pisikolojisi eğer engellersen dahada o şeyin üzerine gidip kendini o şeye bağımlı yapar.
Bir yandan da uyuşturucu işte.

Ama o şeyin pekte bağımlılık yarattığı yok. İçildiğinden sonra uzun sürede onsuz yaşayabilir hatta peşini bırakabilir

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Hem kötü hemde iyi birşey yapmış. İkilemde kaldım :(
Çocuk pisikolojisi eğer engellersen dahada o şeyin üzerine gidip kendini o şeye bağımlı yapar.
Bir yandan da uyuşturucu işte.

Ama o şeyin pekte bağımlılık yarattığı yok. İçildiğinden sonra uzun sürede onsuz yaşayabilir hatta peşini bırakabilir
Kız şu an kullanmıyorsa helal olsun

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
belkide bu marihuana tütünden farklı değil daha zararlı ...
bu arada ona ot,çimen derler...

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Türkiye'de yeğenine sigara içirmeye çalışan kız tutuklanıyor.
Johnny Depp gibi ünlü biri çocuğuna esrar içirince no problem.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aklımdan çok pis şeyler geçiyor ama konduramıyorum.

Esrar içiren daha neler yapar diyeyim ne dediğimi anlayın.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Johnny Depp ile büyüdüm ben en sevdiğim oyuncuların liste başlarında gelir :)

Amerika'da o yaşlardaki kişiler de içiyor o tarz şeyleri , amerika'da yasak olmadığı için pekte anormal gelmedi bana..

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
Johnny Depp ün para karizma hepsi var ama akıl yok. kendine yaptın ama daha 13 yaşında kızını neden yönlendiriyorsun yazık

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Ülkemizde gizlice sigara içen gençlerin çoğunun anne babası da sigara içiyor. Ebeveyn faktörü fazla. Bu arada sizin dediğiniz gibi düşününce mantıklı geldi ama yine de mantıksız bir hareket :D

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Amerika’da maalesef uyuşturucu çok büyük bir sorun. Sigara onların yanında hiç kalır

jedi99

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
onların yaşadığı, bulunduğu hayatı bilemeyiz. bizim hayatımızla alakası bile yok bu ünlüler camiasında bu ortamlar çok dönüyor. kendi hayatınızla kıyaslıyosunuz. bence johnny bunun olacağından zaten emindi ki bari önce benim yanımda denesin diye yaptı. ben de ilk rakımı babamla içmiştim bi kız olarak. ama tabi 13 yaş olması sıkıntılı reşit bile değil.. ben reşittim.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kanunen ikisi de çocuk.
Çok farklı bir yaşam tarzları var o yaşta çocuklar ot içmeye esrar içmeye başlıyor johhny depp'in amacı denetip bağımlı olmasını engellemek yani öyle duruyor zaten olay başlı başına yanlış o ayrı

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
cehennem silahı filminde mortagh'ın büyük kızı da tüttürüyordu adam kısıtlı olarak izin veriyordu şimdi izlerseniz hayatta anlamazsınız...

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Çok farklı bir yaşam tarzları var o yaşta çocuklar ot içmeye esrar içmeye başlıyor johhny depp'in amacı denetip bağımlı olmasını engellemek yani öyle duruyor zaten olay başlı başına yanlış o ayrı
Anladım tamam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen haklısın

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Johnny Depp hayranları bu durumu normal görmüş. Sizde ilerde evlenip çocuğunuz olursa 13 yaşında değil 5 yaşında içirin. Ama siz en kalitelisinden içirin. Bilirmisiniz bilmem piyasa da flakka uyuşturucusu var. Namıdiğer zombileştiren ilaç. Ondan hem sabah hem akşam olmak üzere bi doz alırsanız babalı kızlı comolokko

Son düzenleme:

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Johnny Depp hayranları bu durumu normal görmüş. Sizde ilerde evlenip çocuğunuz olursa 13 yaşında değil 5 yaşında içirin. Ama siz en kalitelisinden içirin. Bilirmisiniz bilmem piyasa da falakka uyuşturucusu var. Namıdiğer zombileştiren ilaç. Ondan hem sabah hem akşam olmak üzere bi doz alırsanız babalı kızlı comolokko
lucid rüya ama kontrol sende değil = flakka