Jailbreak Nedir?, Neler Yapabiliriz? Bu konuyu okumayan pişman olabilir.

Bu konuyu okuyanlar

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
iPhone 5S e iOS 8.3 için JB yaptım fakat AppStore daki uygulamaları ne güncelleyebiliyorum nede yeni birşey indirebiliyorum nasıl yapabilirim ?

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar JB'den sonra İphone mi bul özelliği devre dışı kalır mı ? O gerekli benim için yoksa eve gelince yapacağım.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Güzel konu, kardeşim iphone 5s aldı, eski 4s i ben alayımda biraz kullanayım bakalım nasılmış :D 4 yıl android kullanmış biri olarak çok tuhaf gelecek bana. Özgürlüklerim gidecek ama ben fazla kullanamam sevmiyorum iphone nu :D

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
İndiriyorum evde gelince .Teşekkürler .

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
[MENTION=413044]Mr.Utar[/MENTION] [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] yaptım JB'yi.2-3 tane gerekli tweak önerirmisiniz ?

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Bugün yayınlanan 'en iyi iPhone tweak'leri' konusuna bakabilirsin.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Bir kaç tane kuruyorum şuan , temalar hep paralı ama.Yok mu ücretsizi ya :/

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
[MENTION=413044]Mr.Utar[/MENTION] [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] yaptım JB'yi.2-3 tane gerekli tweak önerirmisiniz ?

Sana tavsiyem öyle her gördüğün tweak'i kurma. Sadece işine yarayanları kur. Bazen birbiriyle çakışan veya tam uyumlu olmayan tweak'ler olabiliyor. Ben şahsen görselleştirme adına (tema,widget vs.) hiçbirşey kurmam çünkü şarj süresini olumsuz etkiliyor. Kolay gelsin.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Ya güzel tweaklar olsun önemli değil , şu telefondaki yazıları falan kişiselleştirmeyi bulamadım.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Teşekkür ederim.Bu arada apple kimliğimi girsem sorun çıkarmaz inşallah ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Dönüyorum JB'den , cidden içimde bir şey oldu vicdanen.Orjinalliği gidince dayanamıyorum.İos 9 BETA geçeceğim.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Şuan elim ayağım titriyor pişmanlıktan.Geri yükleme yapmıyor iTunesten.Çıldırcam.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
[MENTION=418]can[/MENTION]-K paşa gönlün bilir o kadar uğraştık yüreğin yemedi

Şuan elim ayağım titriyor pişmanlıktan.Geri yükleme yapmıyor iTunesten.Çıldırcam.

Zaman aşımı hatası mı?

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Yaptım , fakat insanın vicdanı el vermiyor.Yüklediğim Repoları falan kaldıracağım şimdi.

Verdiği Hata "Can adlı İphone geri yüklenilemedi.Bilinmeyen hata kodu (1667)"

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Yaptım , fakat insanın vicdanı el vermiyor.Yüklediğim Repoları falan kaldıracağım şimdi.

Verdiği Hata "Can adlı İphone geri yüklenilemedi.Bilinmeyen hata kodu (1667)"

Bişey itunesin çalışmasına engel oluyor. Windows defender ya da virüs programı gibi. Hala arsştırıyorum çözümünü

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Windows defender kapalı.Emisoft kapalı.Ben repolar ve şu diğer uygulamalar diye düşündüm.Elle temizliyorum bugün kurduklarımı Zepellin falan.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Jailbreak yaptıktan sonra apple Store den uygulama indirebiliyor ve yedkelemeye yapabiliyormuyuz?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Windows defender kapalı.Emisoft kapalı.Ben repolar ve şu diğer uygulamalar diye düşündüm.Elle temizliyorum bugün kurduklarımı Zepellin falan.

Şöyle sağlam bir program kaldırma yardımcısıyla itunes ve bonjouru silin tekrar yukleyin

Jailbreak yaptıktan sonra apple Store den uygulama indirebiliyor ve yedkelemeye yapabiliyormuyuz?

Evet ikisininde yapabilirsin ama yedekte sıkıntı çıkabilir

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Şöyle sağlam bir program kaldırma yardımcısıyla itunes ve bonjouru silin tekrar yukleyin
r

Hocam o zaman güncellemeyi bi daha indirmeye gerek kalmaz mı ?

Umarım düzelir telefonum.

Bu arada recovery mod dışında indirmeye kalkınca 5 saat sürüyor.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Hocam o zaman güncellemeyi bi daha indirmeye gerek kalmaz mı ?

Umarım düzelir telefonum.
Mecbur bi dene. İtunesi daha önce kaldırdın mı yeniden kurarken hata çıkmışda olabilir. Kaldırırken kayıt defterlilerine kadar temizlet hiçbirşey kalmasın

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
iTunes ile ilgili bir hatam yoktu.Neden kuramaz anlamıyorum ki.Repolarda hack your iphone yükledim bir tek onu da kaldırdım.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Can ha bire hata alırsan kökten ipsw indir. ipsw.me sitesinden telefonunjn model numarasına göre indir habire yazılım indirmeye uğraşma

iTunes ile ilgili bir hatam yoktu.Neden kuramaz anlamıyorum ki.Repolarda hack your iphone yükledim bir tek onu da kaldırdım.

Sıkıntı jailde değil itunesin çalışmasında. Ya birşey itunesin çalışmasına engel oluyor yabda itunesşn kayıt defterinde hata var dediğim gibi kayıt defterine kadar itunes ve bonjour programını temizle

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Kayıtlarda sorun yok.Ben recovery moda alırken birazcık sıkıntı yaşadım.Sonra girdim moda 45 dakika da indirdi güncellemeyi , başka türlü çok durdurdum sorun oydu belki.

Orjinalliği gitmesin telefonun tek isteğim o.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
İlk önce 8.4 kuracaktım , sonra beta kuracaktım.

Son mesajlar