İzlediğiniz En Kaliteli Bilim Kurgu / Korku Filmi Hangisi ?

Bu konuyu okuyanlar

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda çıkan filmleri indirip izlediğimde artık pek bi tad alamıyorum çünkü çok saçma can sıkıcı ve alakasız filmler piyasada birhayli fazla.

Bende bu yüzden böyle bi konu açmak istedim. Son zamanlarda izlediğiniz ve kaliteli, izlenmeye değer bulduğunuzu Bilim Kurgu yada Korku filmlerinin isimlerini yazarbilirseniz çok iyi olur en azından kaliteli filmler indirmiş / izlemiş oluruz.

Saygılar:flowers:

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
nostalji yap "yeşil yol" u veya "Pearl Harbor" u izle. Korkuda ise "Gift" veya "Diğerleri - Others" ı izle.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bilimkurgu tam benim alanım ama izlemis olabilirsin söyleyecegim filmleri...
Yasak Bölge 9 - District 9, Ben Efsaneyim - I Am Legend, Suretler - Surrogates, Tanrının Kitabı - The Book Of Eli , Başlangıç - Inception , Kayıt 1, Kayıt 2, Legion - Kıyamet Melekleri...

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Son zamanlar değil ama, bilim kurgu ve korku alanında `The Fly` izlemeni tavsiye ederim.

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
Akıl Oyunları guzel flımdır bılım-kurgu yada korku degıldır ama bılımden ayrı kurgusu guzeldır :)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Steven Spielberg ten Yapay Zeka korku da ise Midnight Meat Train türkçesi Geceyarısı Treniydi, böyle yazıyorlardı heralde

Reaksiyon puanı
66
bende ama film izlemişim be:D
yazılan bütün filmleri izlemişim 2-3 tane hariç:p

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Aklıma gelen ilk korku Fourth kind oldu
Bilim kurgu da inception :)

gretna989

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Geçtiğimiz günlerde izlediğim Pek yakında filmi çok korkutmuştu beni :D Asyalı oyuncular oynuyor izlemenizi tavsiye ederim.
Bilim kurgu olarak da Avatar tavsiyem ..

winchester07

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Bu filmi bir türlü izleme fırsatı bulamadım. İyi aklıma getirdin. Her seferinde izleyeyim diyorum bir şeyler oluyor, koşturmaca falan aklımdan çıkıyor.
çok sağlam bir film, sıklıkla gece geç saatlerde televizyonlarda veriyorlar kaçırma derim:)

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
inanırmısın sabahten beri bende izlenecek film arıyordum, korku veya bilim kurgu. konuyu açmayı düşünürken sen açmışsın. :D
ben de yararlandım. yalnız inception filmi bizim burda gösterime girmedi. türkçe dublajıda yok piyasada. bekleyeceğim artık. :cool:

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
bu yapay zeka 2001 in filmi baktığım kadarıyla doğrumu.???
öyleyse izleyeceğimi sanmıyorum.:bored:

başka tavsiyeleriniz varmı (2008 den aşağı olmamak kaydıyla) bilim kurgu,korku gerilim,macera imdb puanı yüksek olan :D

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
eagle ay (kartal göz) bu filmi izledin mi ?
eğer izlemediysen bir saniye dahi aksiyon kesilmiyor. tavsiyemm

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
After.Life, Trick R Treat, Dead Silence ve Martyrs önerebileceğim korku filmleri arasında.

Not: Gece yalnız izle. :D

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Exam diye bir film izledim geçenlerde, zeka işi, çok başarılıydı, Küp gibi, tek bir odada geçiyor...

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Filmden ziyade Fringe diye bir dizi var takip ediyorum gerçekten ilginç bir bilim kurgu dizisi tavsiye ederim. :)

Son mesajlar