Öneri 2021 Yılında Çıkmış Keyifli Zaman Geçirten Filmler

Bu konuyu okuyanlar

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
Öncelikle bu listede başyapıt falan görmeyi beklemeyin,bu liste son zamanlarda çıkmış izleyip vakit geçirebileceğiniz filmler vardır(son zamanlarda baş yapıt çıkarsa onlarıda eklerim tabi :D)Neyse listeye bakınız,

1.The Tomorrow War
2108432.jpg

Konu:İşgal altında bulunan insanlar, uzaylılara karşı verdikleri savaşta büyük bir yenilgiye uğrar,nüfüsları iyice azalan insanların umudu bilim adamlarına kalmıştır,yaşayan bilim insanları bir şekilde 30 yıl öncesine gitmeyi başarıp insanlardan yardım ister,insanlar en başta istemesede olaylar gelişecektir.

Fragmanı izlemek isteyenler burdan izleyebilir

Tür:Bilim Kurgu-Aksiyon
Süre:2 Saat 18 Dakika
IMDB:6.6

2.Nobody
nobody2021.jpg

Konu:Nobody, evlerine giren hırsızlara karşı koymaması ailesi ve çevresinde hayal kırıklığı yaratan Hutch'ın, bu olay sonrası bastırdığı içgüdü ve yeteneklerini serbest bırakmasıyla gelişenleri konu ediniyor.(John Wick serisinin senaristi Derek Kolstad'ın senaryosunu yazdı)

Fragmanı izlemek isteyenler buradan izleyebilir

Tür:Aksiyon-Gerilim
Süre:1 Saat 32 Dakika
IMDB:7.4

3.The Suicide Squad
the-suicide-squad22.jpeg

Konu:Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötü Adamları biraraya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönderir. (İlk filmin aksine bu sefer çok daha iyi)

Tür:Aksiyon-Macera
Süre:2 Saat 12 Dakika
IMDB:8

4.The Mitchells vs The Machines
MVMDigitalBanner775x515-3f7a8526-b1bf-43e1-937e-46239d69186e.jpg

Konu:Film makinelerin ayaklanmasına karşı insanlığın umudu olan Mitchell ailesini,ve bu ailenin kendine has üyelerini anlatıyor. Kendi aralarında da pek iyi anlaştığı söylenemeyen bu ailenin, özellikle de baba ve kızın ilişkisini izlerken bir yandan da dünyayı nasıl kurtaracaklarını izliyoruz.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz

Tür:Komedi-Bilim Kurgu
Süre:1 Saat 54 Dakika
IMDB:7.7

5.A Quiet Place 2
Konu:John Krasinski'nin yönettiği devam filmi A Quiet Place: Part II, yaşadıkları yerde sese duyarlı yaratıklara karşı verdikleri mücadeleden sağ çıkmayı başaran anne Evelyn ve çocukları Marcus ile Regan'ın, tek tehlikenin sesle avlanan yaratıkların olmadığı dış dünyada hayatta kalma çabalarını anlatıyor.

Fragmanı izlemek isteyenler buradan bakabilir

Tür:Korku-Gerilim
Süre:1 Saat 37 Dakika
IMDB:7.4

6.Jungle Cruise
4810979.jpg

Konu:Disneyland'de yer alan aynı isimli tema parkından sinemaya uyarlanan Jungle Cruise, bir nehir gemisi kaptanı olan Frank ile sonsuz şifa kudretine sahip Hayat Ağacı'nı aramakta olan bilim insanı Lily'nin, vahşi yaşamdan doğaüstü varlıklara pek çok zorluklarla karşılaştıkları macerayı anlatıyor.

Tür:Macera-Fantastik
Süre:2 Saat 7 Dakika
IMDB:6.7

Listeye girip girmemeyi hak ettiğinden emin olamadığım,fakat beyinsiz aksiyon filmleri ve çok da iyi olmayan filmleri izleyebiliyorsanız bunlarada bakabilirsiniz

-Hızlı Ve Öfkeli 9
-Oxygen
-Army Of The Dead
-Outside The War
-Kağıttan Hayatlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Listede eksikler olduğunun farkındayım bir kaç ay sonra çıkan yeni filmler ile beraber yeni bir liste oluşturacağım,şimdilik benden bu kadar, İyi Akşamlar :D

Son düzenleme:

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,589
Liste çokk güzel teşekkürler

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,329
Nobody gerçekten keyif alınabilen bir yapım. Öneririm.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Jason Statham' ın son filmi çıkmış. Kesin muazzamdır,yine.Bu adamın aksiyon,gerilim olarak hiç bi kötü filmine denk gelmedim.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
The Tomorrow War efsane film, senaryosu çok sağlam, oyunculuklar da güzel, efektler de.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
Jason Statham' ın son filmi çıkmış. Kesin muazzamdır,yine.Bu adamın aksiyon,gerilim olarak hiç bi kötü filmine denk gelmedim.

Teşekkürler öneri için,çıkmadan önce fragmanı izlemiştim,çıkınca izlerim diye düşünmüştüm ama unutmuşum :) saoulun hatırlattığınız için
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Tomorrow War efsane film, senaryosu çok sağlam, oyunculuklar da güzel, efektler de.
Bende beğendim,her zaman bilim kurgu aksiyonları severim :D (tomorrow war ı beğendiysen,eğer izlemediysen Edge Of Thomorrow filmini öneriim)

Son düzenleme: