iTunes'tan iPhone'u görmek için kod

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
70

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Bende bir iPhone se var itunesden yazılım yükledim acaba bu cihaz sahteyse iTunes’tan görmesi için bir uygulama vb şey yapmış olabilirlermi
Bu mümkün değil. Çakma iPhone'lar Android sürümü ile gelir ve iTunes Android cihazları göremez. Çakma olduğu anlaşılır.

Reaksiyon puanı
70
Son düzenleme:

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Gerçektenmi hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam gerçekten sahtemi

Arkadaş neden sahte değil dedi hocam
Ben tek bir sorunun cevabını istiyorum başka kablo ve bilgisayar ile denediniz mi itunes a girmeyi. Eğer cevabınız evetse ve yine gözükmediyse çakmadır. Eğer hayırsa deneyin öyle yorum yapın.

Reaksiyon puanı
70
Ben tek bir sorunun cevabını istiyorum başka kablo ve bilgisayar ile denediniz mi itunes a girmeyi. Eğer cevabınız evetse ve yine gözükmediyse çakmadır. Eğer hayırsa deneyin öyle yorum yapın.
Denedim ama çok zor görüyor 2-3 tane kablo ile denememe rağmen

Reaksiyon puanı
1,768
Ya olm telefonun sahte fln değil
Sahte olsa bile böyle gerçekçi bir şekilde sahte cihaz yapanlara saygı duy ve sessizce kullanmaya devam et :D
Sahte değil merak etme

Reaksiyon puanı
70
Ya olm telefonun sahte fln değil
Sahte olsa bile böyle gerçekçi bir şekilde sahte cihaz yapanlara saygı duy ve sessizce kullanmaya devam et :D
Sahte değil merak etme
Sahte demediginiz telefonu kırdım ve içinde anakart haric herşey yan sanayi ekran sahte batarya sahte kablolar sahte (Apple logosu yok) kamera sahte sarj girişleri ve kulaklık mikrofon girişi sahte hocam kısaca ve işlemci uzerinde apple logosu bile yoktu üzernde birşey vardı temizledim boş çıktı.

Yazarsanız bilmeyenlerde faydalanır.
Parçaladım.

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
A Kalite çakmalar bile anlaşılıyor. İzmirde çok var A kalite çakma telefon satan yer orijinal ile ikisini yan yana gördüğünüzde fark direkt anlaşılıyor zaten. Bildiğim için diyorum. Ve hayır Apple servislerine hiçbir şekilde bağlı değil cihaz. Ne Apple görüyor , ne başka bir şey. Zaten tüm çakma iPhone'lar Android kullanıyor. iOS teması giydiriyorlar.
IOS teması giyrilidiğinde cihazın çakma olduğu anlaşılmıyor mu ? Ve bu cihazı Apple zannedip alanlar oluyor mu ?

Son mesajlar