İtopya Kargo

Bu konuyu okuyanlar

bahadirmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sipariş Tarihi ve Saati 22/11/2020 15:01:47 belirttiğim bu tarihte İtopyadan bir sistem topladım. İlk 5 6 gün ürün hazırlanıyordu. Hazırlanması bittikten sonra Kargoya Hazır ibaresi ile karşılaştım. UPSa girincede

Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir ibaresi ile karşılaşıyorum. Ürün kaç günde elimde olur bilgisi olan yorumu olan arkadaşlar yazabilir mi ?

Son düzenleyen moderatör:

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
İtopya işte en az 10 günü var sakın para iadesi falan yapıyım deme paran yanar Allah muhafaza

Uygun fiyata ürün almanın bedeli bu

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Black Friday sebebiyle çok yoğunlar ondan teslimat süreci uzuyor. Kargo firmalarındaki yük de arttığı için onlar da sıraya sokuyorlar kargoları.

bahadirmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İtopya işte en az 10 günü var sakın para iadesi falan yapıyım deme paran yanar Allah muhafaza

Uygun fiyata ürün almanın bedeli bu
kanka zaten ilk 5 gün siparişi iptal et butonu vardı. bu saatten sonra siparişiniz cumartesi akşamından beri iptal edilemez diyor şu an. ama kargo yok ortada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Black Friday sebebiyle çok yoğunlar ondan teslimat süreci uzuyor. Kargo firmalarındaki yük de arttığı için onlar da sıraya sokuyorlar kargoları.
Biliyorum fakat siparişi vereli yarın 9 gün olmuş olacak

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
kanka zaten ilk 5 gün siparişi iptal et butonu vardı. bu saatten sonra siparişiniz cumartesi akşamından beri iptal edilemez diyor şu an. ama kargo yok ortada

benim 13 gun oldu fazla umutlanma kedi gibi beklicez bir daha da yayincilara asla guvenmicez
veya youtuberlara {ben guvenmistim}

bahadirmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
benim 13 gun oldu fazla umutlanma kedi gibi beklicez bir daha da yayincilara asla guvenmicez
veya youtuberlara {ben guvenmistim}
sen ne aldın sistem mi topladın ve senin kargo durumunda ne yazıyor ?

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686

Hocam iş günü olarak hesap edin.Cumartesi ve Pazar günlerden sayılmıyor

bahadirmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hocam iş günü olarak hesap edin.Cumartesi ve Pazar günlerden sayılmıyor
hocam zaten sitesinde monte gerektirmeyen siparişler 3-5 gün arası yazıyor. 2 kere 3-5 iş günü olmuş oldu

Ben klavye aldım 13 gün oldu yollamadılar düşün sen de yazan şey çıkıyor ben de de
bi fotograf birakabilir misin?