İtiraf yazın bakalım (isterseniz)

Bu konuyu okuyanlar

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,144
PUBG oynarken herkes kız sanıyor ancak herkes profil resmimi değiştirdiğimde bana inanıyor hiç ses değiştirme gereği de görmedim ayrıca :)
REDQUEEN94 :)

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Saplantılı olma artık o mevzuyu da unut. Yeni aşklara yelken aç bence!
O zamandan beri 13 kızla birlikte oldum ama olmuyor ne yazık ki ? Yeri başka. Tabi onca kızda yoldan çıkıktı ilişki yaşanacak gibi değillerdi ?
Ciddi ve düzgün ilişki diye bir şeyin olmadığını ütopik bir hayal alemi olduğu kanısındayım.

Yeni yelken açmaya hazırlanıyorum bakalım yine nerde patlak verecek ??

Reaksiyon puanı
769
Ardından çok fazla kişiyle çıksam da hala bir kişiyi seviyorum. Sabah kalktığımda onun gözlerini görmek istiyorum.

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
O zamandan beri 13 kızla birlikte oldum ama olmuyor ne yazık ki ? Yeri başka. Tabi onca kızda yoldan çıkıktı ilişki yaşanacak gibi değillerdi ?
Ciddi ve düzgün ilişki diye bir şeyin olmadığını ütopik bir hayal alemi olduğu kanısındayım.

Yeni yelken açmaya hazırlanıyorum bakalım yine nerde patlak verecek ??
Püf nokta sizi anlayan ve sizin gibi düşünen biriyle olmak. Çok yırtık insanlara bulaşmayın adınızı bile karalarlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ardından çok fazla kişiyle çıksam da hala bir kişiyi seviyorum. Sabah kalktığımda onun gözlerini görmek istiyorum.
Benim de mavi göz saplantım var.

zuzuwomen

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
kediye alerjim var ama beni uzak tutmasınlar diye söylemiyorum

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Püf nokta sizi anlayan ve sizin gibi düşünen biriyle olmak. Çok yırtık insanlara bulaşmayın adınızı bile karalarlar.

Benim de mavi göz saplantım var.
Sorma sorma harbi nerelerden dönüyor insan.

Bendede yeşil göz sarışın saplantısı var?
Doğrusu ayırt etmiyorum da yinede 0.01 adım önde ?

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Sorma sorma harbi nerelerden dönüyor insan.

Bendede yeşil göz sarışın saplantısı var?
Doğrusu ayırt etmiyorum da yinede 0.01 adım önde ?
Benim daha yaşım genç ilerde kafama göre birini bulurum inşallah. Aslında biri var da platonik diyebilirim:( Kendimi hazır hissetmiyorum şu an maalesef. Ergenlik bayağı zorluyor.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Kral ben de küçükken daha rahattım ama son 1 - 2 yıldır uğraşmıyorum bu işlerle ve yaşım da daha 15. Ergenliği de ağır geçirdiğimden diyebilirim.
O yaşlarda kızlar pesten çok koşar. Sonrasında tecrubelenir ve seni kosturmaya calisirlar dikkat et abi tavsiyesi olsun ? yaş 23.
Benim daha yaşım genç ilerde kafama göre birini bulurum inşallah. Aslında biri var da platonik diyebilirim:( Kendimi hazır hissetmiyorum şu an maalesef.
İnşallah bulursun bizim gibi dolasmasin bahtsiz bedevi gibi ??

O platonikse öyle kalır hiç bir zaman uygun zaman gelmez başkaları neler neler yapar yikilirsin. Git yürü madem biri var

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
O yaşlarda kızlar pesten çok koşar. Sonrasında tecrubelenir ve seni kosturmaya calisirlar dikkat et abi tavsiyesi olsun ? yaş 23.

İnşallah bulursun bizim gibi dolasmasin bahtsiz bedevi gibi ??

O platonikse öyle kalır hiç bir zaman uygun zaman gelmez başkaları neler neler yapar yikilirsin. Git yürü madem biri var
Sevdiğin kız kaç yaşındaydı ki? 23 yaşındaysa biraz erken mi evlenmiş ne?

Sadece bi kere zeytin yedim kreşte kötü şeyler yaşandı dahada hiç yemedim
Ben her sabah yiyorum ama kaynama yumurta ve peynir yiyemiyorum.

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Benimle yasit. Lise aşkiydi. 21 in sonuna dogru evlendi universite diplomasini almadan. gecenlerde çocuğu oldu 1 2 haftalik
Bence daha hâlâ şansın yüksek be abi. Erken evlenip de kararını vermiş o. Ayrıca o platonik mevzusuna gelirsem daha yeni 10'a geçtim boş ver biraz façam düzelsin eğer başkasını seçerse de zerre umrumda olmaz. Uzun süreli aşkım falan olsa neyse de 1 senelik hisler bunlar ergenliğimin getirdiği vs.

bide dün küçücük köpekten kaçmıştım sırf havlıyo diye
Ben de bisiklet sürerken kaçmıştım. Halbuki napabilir ama küçük köpeklerin olayı havlamak ve koşturmak.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,397
Bence daha hâlâ şansın yüksek be abi. Erken evlenip de kararını vermiş o. Ayrıca o platonik mevzusuna gelirsem daha yeni 10'a geçtim boş ver biraz façam düzelsin eğer başkasını seçerse de zerre umrumda olmaz. Uzun süreli aşkım falan olsa neyse de 1 senelik hisler bunlar ergenliğimin getirdiği vs.

Ben de bisiklet sürerken kaçmıştım. Halbuki napabilir ama küçük köpeklerin olayı havlamak ve koşturmak.
bi anda kovalayınca korktum :D bide kuzenimin köpeği vardı o köpek büyüktü bayaa bahçeleride küçücüktü köpek beni görür görmez peşime takıldı ufacık bahçede dönüp durmuştum :)

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Yaş ve tecrübe ilerledikçe duygusallik kalmıyor akıl mantık çok devreye giriyor seçicilik artıyor bakalım hayırlısı ?

Erkenligimde başkası kapacagina ben kapayim derdim çok farklı ergenlik gecirmisiz ? ben bide bir serefsizdim var ya ?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Çoğu sebzeleri yiyemiyorum, aynı zamanda bazı meyveleri de yiyemiyorum. Bu fobiye bağlı olabilir

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Yaş ve tecrübe ilerledikçe duygusallik kalmıyor akıl mantık çok devreye giriyor seçicilik artıyor bakalım hayırlısı ?

Erkenligimde başkası kapacagina ben kapayim derdim çok farklı ergenlik gecirmisiz ? ben bide bir serefsizdim var ya ?
Bir tane ret yiyince düşüncelerim farklı oluyor.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,144
Çoğu sebzeleri yiyemiyorum, aynı zamanda bazı meyveleri de yiyemiyorum. Bu fobiye bağlı olabilir

Bunu yazmak benim için çok zor ama şeftaliye dokunamıyorum ve yiyemiyorum şeftali denildiğinde çok kötü oluyorum şuan ne halde olduğumu söylemek bile istemiyorum ?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,397
Bende 5 yaşında anaokulundaki yemek saatinde denemiştim. Kusmuştum :( O günden sonra ağzıma sürmedim. Yaklaşık 11 yıldır yemiyorum yemeyi de düşünmüyorum.
aynısı sadece anaokulu yerine kreş benimki