İşte Babam =)

HelloWorld

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Ya çok komik bi durum .. Babamla şakalaşmak için sırtına kolonya döktüm.Tabi babam altında kalır mı.O da bana dökücek Ben arkamı döndüm kaçıcam ama arkamı dönmemle birlikte iki gözüme birden kolonya geldi :lol: (Ama babamın amacı sırtıma dökmek) Ben o acıyla bi bağırdım apartman duymuştur Babam , annem bi panik oldular.Yüzümü yıkadık işe yaramadı.Ben odamdan salona,salondan odama gidip geliyorum:D.Babam yastık sallıyo rüzgar olsun diye annem bi yandan üflüyo.Acıdan kıvranıyorum :D .Sonra yüzümü gözüm açık bi şekilde suya soktum artık gözümü rahatça açabiliyodum.Ama annemle babam çok feci korktu
3.gif
Ve belirtiyim babamla her şakalasmamızın sonu " facia " ile biter ya bana ya ona mutlaka bi şey olur :D

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İronik bir durum geçmiş olsun :)

onaryo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şakaya da bak.. :D

Kolonya dökmek.. :)

Soğuk su işine girseydiniz.. :D

cynic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben ablamın kulagına üzüm sokmustum yha:D
Daha ne şakalar var:lol:

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bende oğlumla şakalşırım güreşirim onunla ben babamdan böyle gördüm insanın oğluyla şakalaşması kadar güzel bişey varmı acaba ama buşekilde kazalar olur geçmiş olsun

HelloWorld

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Tamam :p
Allah bozmasın :lol:
Amin :)
İronik bir durum geçmiş olsun :)
Sağolun :D
Şakaya da bak.. :D

Kolonya dökmek.. :)

Soğuk su işine girseydiniz.. :D
:D
Ben ablamın kulagına üzüm sokmustum yha:D
Daha ne şakalar var:lol:
O da güzelmiş :D
yapacak Başka birşey bulamandınmı yahu :lol:
böyle olcagını bilemezdim ki :D
Bende oğlumla şakalşırım güreşirim onunla ben babamdan böyle gördüm insanın oğluyla şakalaşması kadar güzel bişey varmı acaba ama buşekilde kazalar olur geçmiş olsun
Sağolun.Gerçekten güzel birşey .. :)
Geçmiş olsun ..
sağolun :D

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Babasının sırtına kolonya dökmüş bir de anlatıyor. Baba ne demek ya...

Kör olsaydın hiç üzülmezdim. :D

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Bu Devirde Babana Bile Güvenmeyekcesin Diye boşuna Dememişler :):)

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
nikesteel dramatize etme şimdi o konu başka :mrgreen:

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
sana tavsiyem en kısa zaman a bir uzman doktor tarfından gözlerini kontrol ettirmen kolonya gözler için oldukça tehlikeli bir maddedir ve alkol oranı yüksekse geçici ya da kalıcı körlüklere neden olabilir :)

HelloWorld

Doçent
Reaksiyon puanı
11

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bari adam soğuk su döker...
ben genelde abimle şakalaşırım genelde habersiz ya soğuk su dökeriz yada birbirimizin sırtına buz koyarız...

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
bari adam soğuk su döker...
ben genelde abimle şakalaşırım genelde habersiz ya soğuk su dökeriz yada birbirimizin sırtına buz koyarız...

En Nefret Ettiğim Şeydir Su Şakası Bunun Yüzünden Adam Öldürürüm Valla O Derece Sinirlendiriyor beni

Beni Bilen Kimsede Yapmaz . Bilmeyenler den Biri Yaparsa Ziyaretime Gelirsiniz Cezaevine

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ben de kardeşimin koltuk altına kolonya dökerek kendisini uyandırmıştım.

Ha bir de uyurken burnuna kolonya şişesini tutup sıkmaya bayılırım. :)

(Kolonyaya da bayılırım ben.)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
ben babamın sırtına kolonyayı döksem o da cevap olarak suratıma iki tane yapıştırır heralde :D

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42

Bende babamla her gün şakasına güreşirim. 50 yaşında adamı yıkmak zor oluyor, genelde yeniliyorum ama o kadar da olacak :D

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ben babama kolonya döksem beni evlaktıktan çıkarır
ayıptır söylemesi çok ototriter kişiliktir

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İyiki sahte kolonya değilmiş..:D

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
jojo geçmiş olsun belki baban beynini parçalamak istemiştir sonra olmayınca şakaya vurmuştur sen yinede dikkat et :))))) ...

vay be bende çöp öğütme makinesine kardeşimin kolunu sokmuştum şimdide takma kolunun vidalarını gevşetiyorum .....:)

Ama kolanyagıyle ilgili gerçek bir anımnı anlatim arkdaşa kolayna ikram ettim sonra çakmağı çakıp eline deydirdim aniden alev aldı sonra hepimiz panik olduk şimdi elini bioksinle yıkıyor....

Bu arada kardeşinin kulagına üzüm sokan arkdaşı kutlarım benim hiç aklıma gelmedi kahretsin .....

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
jojo geçmiş olsun belki baban beynini parçalamak istemiştir sonra olmayınca şakaya vurmuştur sen yinede dikkat et :))))) ...

vay be bende çöp öğütme makinesine kardeşimin kolunu sokmuştum şimdide takma kolunun vidalarını gevşetiyorum .....:)

Ama kolanyagıyle ilgili gerçek bir anımnı anlatim arkdaşa kolayna ikram ettim sonra çakmağı çakıp eline deydirdim aniden alev aldı sonra hepimiz panik olduk şimdi elini bioksinle yıkıyor....

Bu arada kardeşinin kulagına üzüm sokan arkdaşı kutlarım benim hiç aklıma gelmedi kahretsin .....

Bu nasıl bi hayalgücüdür :huh::eek:hmy:

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104

şaka yapıyosun herhalde :huh: