İstanbul'da hortum oldu Melih Gökçek İmamoğlu'na isyan etti

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Birşeylerin Evvelinde, Ortasında veya Sonrasında Karşılığında Cebine Girenleri Söyleyebilicek Kadar Açık Yüreklimi ¿

Girdiğini iddia edenler kanıtlayacak onuda işte. ( Çamuru at izi kalsın olmamalı. ) ben kendimi bildim bileli aynı iddialar daha 1 tane sonuç yok.

İhahi mahkemede herkes gibi verecek ona birşey diyemem. ( Yalan yanlış iftira atanlar gibi . )

Reaksiyon puanı
10,325
Ama İlahi Mahkemede O, Onun Gibiler ve Bunların Savunucuları İçin Yaşasın Cehennem Diyorum.
Cehennem ancak gayri müslim zalimler için dilenir. Bu sözlerinizin manevi ağırlığını kaldıramayabilirsiniz. Çünkü böyle bir beddua tıpkı ok gibidir, ağızdan bir kere çıktı mı eğer muhatabı bunu hak etmemişse döner sahibini vurur.

Melih GÖKÇEK de tıpkı diğer her insan gibi hatadan, kusurdan ve günahdan hali biri değildir. Ancak sonuçta o da bir müslümandır ve bir müslüman hatalı, kusurlu da olsa din kardeşine cehennemi dileyemez. Ancak Allah Teala'nın onu ıslah etmesini dileyebilir.

Bunu İslami bir inancı olan din kardeşime hatırlatmayı vazife ittihaz edindim.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Çoğu zaman olduğu gibi troll yapıyor, siz bu tweeti niye bu kadar ciddiye aldınız ki? Twitter hesabına bakın çoğu post eğlence amaçlı.

aylmz07

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Allah hiç kimseyi sırf muhalif diye yaptığı iyiliği kötüleyip,küçümseyen ve sırf kendilerinden diye de kötüyü, hainliği destekleyen biri durumuna düşürmesin.Melih Gökçek gibi geçmişte Fetö sevdalısı olan birinin hala desteklenmesi, savunulması ne kadar acınası ve üzücü bir durum.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Girdiğini iddia edenler kanıtlayacak onuda işte. ( Çamuru at izi kalsın olmamalı. ) ben kendimi bildim bileli aynı iddialar daha 1 tane sonuç yok.

İhahi mahkemede herkes gibi verecek ona birşey diyemem. ( Yalan yanlış iftira atanlar gibi . )

Şu Avukatlık Modundan veya Üzerinde Duran Aktrollük Pelerininden Sıyrılmanı Tavsiye Ediyorum.

Mansur Yavaş Kendisi Hakkında 50 Tane Dosyayı Savcılığa Verdiği Yetmiyormu Sana.

Hayır Diyorsan ABB’nin Teftişinde 576 Milyon TL Zarar Tespiti.
Kalkıpta Buna Zarar Adı Altında Bana Savunma Geçme. Hırsızlığın Parayı İç Etmenin Günümüz Nitelik veya İsimlendirmesi Bu Şekilde ;)

Kurulun Raporuna Göre Piyasanın Çok Üstünde Maliyet Rakamlarının Belirlenmiş veya Tercih Edilmiş Olmasından Kaynakladığı Ayrıca Rapor Edilmiş ki Aklı Başında İnsan Ne Diye Böyle Birşey Yapsın ¿

Yani Bunlar Belgeli Ispatlı Tescilli Vukular.

Eski Chp‘li Vekil Atilla Kart’ın Kendisinin Zamanında Rüşvet Aldığını Beyanı ve Akabinde Gökçek’in Dava Etmesi ve Buna Karşın Kart’ın Bu Davadan Beraat’le Çıkması Aklanması.

Bunlar İddia Öylemi ¿

Parti İçi Birbirilerini Fetoculukla Suçlamaları ve Basın Önünde Açıklayacaklarını Beyan Etmesi Ama Buna Yüreklerinin Yetmemesi Nedeniyle Bundan Vazgeçilmesi. ( Atınç, Davutgüloğlu, Anacan, Gögceg Ğül )

Her Partili Faşizan Gibi İlla Savunacağım Diye Siyahı Beyaz Gösterme Çabandan Vazgeç.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,776
Bu bir doğa olayı, bir insanın bunda ne etkisi olabilir ki..

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
trollüğü kuvvetli bir isimdi, aynen devam ediyor demek. güldüm.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Bu bir doğa olayı, bir insanın bunda ne etkisi olabilir ki..

Bazı İnsanların Beyni Sırf Muhalefet ve Çekememekle Dolu Olduğundan ve Tüm Foyalarının Ortaya Çıkacak Olmasından Dolayı Nasıl Espri Yaparım Acaba Düşüncesiyle Kendini Batırma Çabalarından İleri Gelen Kişisel Karakter Bozukluğunun Yansımasından Kaynaklanıyor.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Mansur Yavaş Kendisi Hakkında 50 Tane Dosyayı Savcılığa Verdiği Yetmiyormu Sana.

Hocam siz ile Türkçe konuşuyorum anlayabiliyorsunuz dimi sözcükleri hiç anlamıyorsunuz gibi geliyor bana bazen verdiğiniz cevaplardan ? 50 değil 1050 dava olsun yüzbinlerce makmeye versin isterse sonuç ney ? Kesinleşmiş cezasını söyleyecen bana. Bende haklısın adam hırsızmış arsızmış şuymuş buymuş diyecem. Kaç yıl yatarı var hangi davadan maddi veya manevi ceza almış ? Yok şu şunu demiş şurdan şu rapor varmış şu belge varmış SONUÇÇ NEY... Devletin mahkemesi derki bu adam hırsız hak yemiş devlet malını hiç etmiş şunu çalmış şunu yapmış görevi kötüye kullanmış o zaman senin ile birlikte EN ÖNDE SÖVEM SAYAM...

Körlemesine o zaten çaldı o zaten FETO'cu o zaten terorist o zaten şöyle şerefsiz diye insanların laftalanmasını sevmem...
Banane Melih Gökçekten ayrıca. Haksız ve boş ithamlar sallıyon bende düzeltiyom doğrusunu yazıyom cevap veriyom ben niye adamı savunayım. Üstte videosunuda attım izle gör.

Benim kimseye savunma gibi bir derdim yok KARA olduğunu kanıtla hep birlikte kara diyek madem. Ankaraya 25 yıl hizmet etmiş 4 seçim kazanmış adam milyonlarca insan oy atmış zamanında seçim ile karşısda başarı sağlayamayanların kurt kocayınca hesabı şimdi topyekün saldırıp gene sonuç alamayıp boş muhabbete sarması komik geliyor bana...

Melih Gökçek her çıktığı programda kanalda Mansur Yavaş ile canlı yayına çıkma teklifi ediyor madem bu kadar kötü birisi Melih Gökçek neden çıkıp rezil etmiyorlar neden ağzının payını vermiyorlar çaldın çırptın diye belgeleri TV'lere vermiyorlar ? Veya Kemal Kılıçtaroğlu ile gel istediğin kanalda istediğin sorular ile çıkalım diyor neden kabul edip paçasını aşağı almıyorlar konuşturuyorlar adamı...

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Hocam siz ile Türkçe konuşuyorum anlayabiliyorsunuz dimi sözcükleri hiç anlamıyorsunuz gibi geliyor bana bazen verdiğiniz cevaplardan ? 50 değil 1050 dava olsun yüzbinlerce makmeye versin isterse sonuç ney ? Kesinleşmiş cezasını söyleyecen bana. Bende haklısın adam hırsızmış arsızmış şuymuş buymuş diyecem. Kaç yıl yatarı var hangi davadan maddi veya manevi ceza almış ? Yok şu şunu demiş şurdan şu rapor varmış şu belge varmış SONUÇÇ NEY... Devletin mahkemesi derki bu adam hırsız hak yemiş devlet malını hiç etmiş şunu çalmış şunu yapmış görevi kötüye kullanmış o zaman senin ile birlikte EN ÖNDE SÖVEM SAYAM...

Körlemesine o zaten çaldı o zaten FETO'cu o zaten terorist o zaten şöyle şerefsiz diye insanların laftalanmasını sevmem...
Banane Melih Gökçekten ayrıca. Haksız ve boş ithamlar sallıyon bende düzeltiyom doğrusunu yazıyom cevap veriyom ben niye adamı savunayım. Üstte videosunuda attım izle gör.

Benim kimseye savunma gibi bir derdim yok KARA olduğunu kanıtla hep birlikte kara diyek madem. Ankaraya 25 yıl hizmet etmiş 4 seçim kazanmış adam milyonlarca insan oy atmış zamanında seçim ile karşısda başarı sağlayamayanların kurt kocayınca hesabı şimdi topyekün saldırıp gene sonuç alamayıp boş muhabbete sarması komik geliyor bana...

Melih Gökçek her çıktığı programda kanalda Mansur Yavaş ile canlı yayına çıkma teklifi ediyor madem bu kadar kötü birisi Melih Gökçek neden çıkıp rezil etmiyorlar neden ağzının payını vermiyorlar çaldın çırptın diye belgeleri TV'lere vermiyorlar ? Veya Kemal Kılıçtaroğlu ile gel istediğin kanalda istediğin sorular ile çıkalım diyor neden kabul edip paçasını aşağı almıyorlar konuşturuyorlar adamı...

Hala Savunma Hala Savunma

Senin Mantıkla Bakarsak Eğer Evine Girip Hırsızlık Yapan ve Kayıplara Karışanın Hırsızlığını Devlet Tescil Etmediği Sürece Evime Hırsız Girmiş Dememen Gerek.

5 Değil İsterse 50 Seçim Kazansın, Neyse Seninle Polemiğe Girmicem, Bana Avukatlık Modunda Konuşma Yeter.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Senin Mantıkla Bakarsak Eğer Evine Girip Hırsızlık Yapan ve Kayıplara Karışanın Hırsızlığını Devlet Tescil Etmediği Sürece Evime Hırsız Girmiş Dememen Gerek.

Bak gene elma ile armutu karıştırıyon. Evine giren hırsızı görmeden BU ÇALDI ŞUÇLU bu gözümle görmedim ama KESİN BU ÇALDI demem olur mahkeme kararı veya görgü şahidi kesin kanıt yoksa.

Neyse Seninle Polemiğe Girmicem, Bana Avukatlık Modunda Konuşma Yeter.

Hocam polemiğe gir fark etmez ben kaçmam. Ama net ve kesin söyleyecen varsayımlar ve kulaktan dolma bilgiler ile değil. Adamı sevmemem onu hemen hırsız yapmaz arsız yapmam. 25 yıldır bu kadar muhalif avukat baro siyasi isim bu adam ile uğraşıyor. Yamuğu yanlışı olsa 1 tane çıkmazmıydı bu güne kadar ? Bu kadar mı korunuyor bu kadar mı torpilli olacak az mantığını çalıştır lütfen. ( Ve Müslümanım diye geçiniyorsan insanlar hakkında kesin sonuç çıkmadan o zaten hırsız o zaten çalıyordu o zaten Feto'cu tarzı söylemler bence çok tehlikeli dikkat et söylediklerine. )