İstanbul'da hortum oldu Melih Gökçek İmamoğlu'na isyan etti

Bu konuyu okuyanlar

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Ya bu adam bence çok iyi ?? güldürüyor işte bu zor zamanlarımızda bizi bu arada fiskiyeyi unutmadık kim kırdıysa çıkmadı ortaya aklımız da ?

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
İstanbul'da bugün yoğun yağışın yanında Çatalcada hortum da görüldü. Hortum için Melih Gökçek Ekrem İmamoğlu'nu suçladı.
Mansur Yavaş’ın seçilmesi ona iyi gelmemiş galiba. O geldiğinden beri böyle şeyleri çok görmeye başladım.

O tweet’in altında bir yorum vardı resmen 2 dk kesintisiz güldürmüştü beni ?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Sadece Melih Gökçek mi, twitterda sayamadığım bir çok kişi Ekrem İmamoğlu'na laf atmış hortum çıktı diye. Garip...

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,415
İ.Melih Gökçek en yakın sağlık kuruluşuna müracaat etse iyi olur. Eleştirmenin de bir adabı var.

Kiboline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
İ. Melih Gökçek... İnternete seni görmek için para vermiyorum ama her yerde karşıma çıkıyorsun.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
İ.Melih Gökçek en yakın sağlık kuruluşuna müracaat etse iyi olur. Eleştirmenin de bir adabı var.

Orada ince bir espiri var aslında :) Ama 60 yaş üstü yapınca böyle oluyor kimseye geçmiyor...

Ekrem İmamoğlu her defasında 16 milyon benim sağyemde şunu görecek İstanbul'a şunu yapacaz hiç görmediği hizmeti görecek tarzı söylemleri oluyordu ya.

Oda aklı sıra İstanbul'lu böyle hortumda görmemişti Ekrem İmamoğlu zamanında gördü diye laf atıyor :D

aylmz07

Asistan
Reaksiyon puanı
84
İşte böyle bir akıl yıllarca Ankara'yı yönetti.Ankaralılar boşa geçen yıllarına yansınlar.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Son hava bükücü ekrem imamoğlu.
Anket sonuçlarına göre gerçekten birilerinin havasını bükecek (alacak) gibi gözüküyor.
Allah memleketimizin başına adil, haram yemeyen, insanlara saldırıp onları ayrıştırmayan devlet adamları nasip eder inşallah. Hakkın , Hukukun, Adaletin olmadığı yerde Allahın merhameti de ihsanı da olmaz.
Haktan , Hukuktan, Adaletten uzaklaşırsak tepetaklak oluruz ...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
İşte böyle bir akıl yıllarca Ankara'yı yönetti.Ankaralılar boşa geçen yıllarına yansınlar.
Melih GÖKÇEK böylesine saçma sapan bir şeyi yazacak kadar akılsız biri değil. İronik bir cümle kurduğu anlaşılıyor. İroni bile olsa bu şekilde saçmalamasını tasvip etmedim. Lakin bu akılla Ankarayı nasıl yönetti demek ona 4-5 dönem oy veren Ankaralıya hakaret olur. Başarısız olan bir adam en fazla bir dönem, hadi bilemedin iki dönem vazife yapabilir. Bu adam 4 dönem vazife yapmış, halk ona beşinci kez teveccühte bulunmuş, lakin kendi lideri tarafından kenara konmuş, o ayrı bir mesele.

• Beğen
Reactions: _X_

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Melih Gökçek'i ciddiye alan var mı cidden? :D
La Case De Papel üzerinden türettiği darbe senaryosunu unutamıyorum.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Orada ince bir espiri var aslında :) Ama 60 yaş üstü yapınca böyle oluyor kimseye geçmiyor...

Ekrem İmamoğlu her defasında 16 milyon benim sağyemde şunu görecek İstanbul'a şunu yapacaz hiç görmediği hizmeti görecek tarzı söylemleri oluyordu ya.

Oda aklı sıra İstanbul'lu böyle hortumda görmemişti Ekrem İmamoğlu zamanında gördü diye laf atıyor :D

Önce Parsel Parsel Ankarayı Sattığı Paranın ve Mafyacılık Oynayarak Kestiği Haraçların Bilumum Gereksiz ve Bir O Kadar Ucuz Bir Şekilde Ankarayı Dayayıp Döşediği Süslediği Süslere (Misal Dinazor) Çıkardığı Fahiş Paraların Hesabını Versin Ondan Sonra Başkasına Taş Atsın ;)

Dinime Küfreden Müslüman Olsa Hesabı ...

aylmz07

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Melih GÖKÇEK böylesine saçma sapan bir şeyi yazacak kadar akılsız biri değil. İronik bir cümle kurduğu anlaşılıyor. İroni bile olsa bu şekilde saçmalamasını tasvip etmedim. Lakin bu akılla Ankarayı nasıl yönetti demek ona 4-5 dönem oy veren Ankaralıya hakaret olur. Başarısız olan bir adam en fazla bir dönem, hadi bilemedin iki dönem vazife yapabilir. Bu adam 4 dönem vazife yapmış, halk ona beşinci kez teveccühte bulunmuş, lakin kendi lideri tarafından kenara konmuş, o ayrı bir mesele.
Espri yapmaya çalıştığını anladık da, bunun adı espiri olmaz ancak kıskançlık olur.Gökçek sizin sandığınız kadar akıllı olsaydı Ankara'yı parsel parsel Fetö' ye satmaz, şehri Jurassic Parka çevirmezdi.Ayrıca Ankaralılara saygısızlığı Ankaralıların oylarıyla seçilen Gökçek'i görevden alanlar yapmıştır.Halk da zaten Mansur Yavaş'ı seçerek hatasından dönmüştür.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Önce Parsel Parsel Ankarayı Sattığı Paranın ve Mafyacılık Oynayarak Kestiği Haraçların Bilumum Gereksiz ve Bir O Kadar Ucuz Bir Şekilde Ankarayı Dayayıp Döşediği Süslediği Süslere (Misal Dinazor) Çıkardığı Fahiş Paraların Hesabını Versin Ondan Sonra Başkasına Taş Atsın ;)

Dinime Küfreden Müslüman Olsa Hesabı ...

Melih Gökçeğin 25 yıldır dokunulmazlığı yok. Kanıtlasınlar kessinler cezasını. Atsınlar içeri madem bu kadar kesin bilgi.

Bir keresinde CNN-Türk'e bağlandı Melih Gökçek ben AVM'leri destekledim inşaat sektörünü destekledim dedi açık açık . Hatta her isteyene RANT verdim diyor adam kendi açık açık söylüyor. ( Ama bunun karşılığında 200 sektör canlandı iş olanları canlandı karşılığında hizmetini aldık okul hastane yaptırdık bir kuruş benim cebime girmedi diyor. )

Şu yayını FULL izlemenizi öneririm.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
karşılığında hizmetini aldık okul hastane yaptırdık bir kuruş benim cebime girmedi diyor. )
Birşeylerin Evvelinde, Ortasında veya Sonrasında Karşılığında Cebine Girenleri Söyleyebilicek Kadar Açık Yüreklimi ¿
O ve Onun Gibi Tüm Siyasiler Maalesef Bu Konuda Ebedi Sınıfta Kalırlar.

Kaldıki Dokunulmazlığının Olup Olmaması Mesele Değil, Mesele Güç Sahibi Kimselerin Yargılanmaması Yargılanamaması Yargıya Göre Herşeye Kılıfın Biçilmesidir,

Ama İlahi Mahkemede O, Onun Gibiler ve Bunların Savunucuları İçin Yaşasın Cehennem Diyorum.