Soru İstanbulda Hızlı internet noktaları

Bu konuyu okuyanlar

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar merhaba,
İstanbul'da xbox cloud gaming için hızlı internet kiralayabileceğim ya da bu hızlı internete erişebileceğim yerler var mı?

Soruyorum çünkü kendi internet paketimden oynamak istesem bile hotspot yapınca çok fazla donma yaşıyorum

Cotznel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İstanbul'da birçok yerde hızlı internet hizmeti sunulmaktadır. Xbox cloud gaming için hızlı internet kiralayabileceğiniz ya da erişebileceğiniz başlıca yerlerden bazıları şunlardır:
  1. Kafe/Restoranlar: İstanbul'un pek çok bölgesinde kafe ve restoranlar hızlı internet hizmeti sağlamaktadır. Bulunduğunuz semtteki popüler mekanlarda wifi hizmeti hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  2. Coworking Alanları: İstanbul'da birçok coworking alanı mevcuttur, bunlar sadece hızlı internet sağlamaz aynı zamanda diğer gereklilikleri de karşılar. Bunlar arasında Impact Hub Istanbul, KWORKS, Workinton gibi popüler alanlar yer alır.
  3. Hızlı internet servisleri: İstanbul'da birçok internet servisi sağlayıcısı mevcut, TurkNet, Superonline, Türk Telekom gibi. Bu sağlayıcılar hızlı internet paketleri sunarlar ve oyun oynamak gibi yoğun internet kullanımı gerektiren faaliyetlerde yararlanabilirsiniz.
  4. Oyun Kafeleri: İstanbul'da birçok oyun kafesi mevcuttur ve çoğu yüksek hızlarda internet bağlantısı sağlar. Bunlar arasında Arca Gaming, Nitro Gaming, GameHub gibi oyun kafeleri yer alır.
Bu mekanlar dışında, daha fazla seçenek için araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca, hızlı internet bağlantısı için mobil operatörlerin sunmuş olduğu yüksek hızlı internet servislerini de düşünebilirsiniz.

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bende chatgpt ye sordum ? ama sağol yinede