İstanbul'a ikinci şok

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
İstanbul'a ikinci şok

Mecidiyeköy'deki saldırı girişiminin ardından Yenibosna'da da bomba bulundu! Bölge abluka altında

Mecidiyeköy metro istasyonuna yönelik bombalı saldırı girişiminin ardından soruşturmalarını sürdüren terörle mücadele ekipleri, Yenibosna'daki bir evde yüklü miktarda patlayıcı madde ele geçirdi

Saat 16.15 sıralarında harekete geçen terörle mücadele ekipleri, Yenibosna Dalyan Sokak içerisindeki 4 katlı binaya operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında bina çevresi abluka altına alındı.

Yapılan baskın neticesinde binadaki bir dairede yüklü miktarda patlayıcıya rastlandı. Operasyonun ardından olay yerine gelen İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, patlayıcının bulunduğu noktada inceleme yaptı. Birim müdürlerinden konuyla ilgili detaylı bilgili alan Cerrah, çıkışta kısa bir açıklamada bulundu.

Çalışmaların tüm yönüyle sürdürüldüğünü belirten Cerrah, "yüklü miktarda patlayıcı mı ele geçirildi?" sorusunu, "Öyle görünüyor" diyerek yanıtladı.
Celalettin Cerrah olay yerinden ayrılırken, bomba imha uzmanlarının çalışmaları sürüyor.
Video için Tıklayın

Kaynak

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Senin evin oralarda mı ? :L

Neyse ki herhangi bir kötü olay olmadan baskın yapılmış engellenmiş.
İnsanlara panik yaptırtmaya çalışıyorlar.

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yaaa aramısda bi iki sokak var yahuu :O

yok ben gitmicem %(

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Taksimde yine bir ara olaylar çıkmıştı, o sıralarda metroya binmiştim , kendi kendime düşündüm neden boş ya bu metro bu kadar? sonra aklıma gelince birden panikledim çabucak orayı terketmeyi düşündüm

semiramis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ooooo günaydın sen daha yenimi farkettin yenibosnada öle şeyler olduğunu sen bence uyuyorsun kalkta gerçeklerle yüzleş

mkemalsafci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçeklerle ne kadar yüzleşirsek yüzleşelim bu terör belası Türkiye nin başından gitmez..her ne kadar bitti,bitecek,kökünü kurutcaz diyenler olsa da bu Türkiye'nin başına salınmış bir bela...bize bu günlerde yardım edenler dün arkamızdan konuşup,elimizi kolumuzu bağlayanlardır;yarın da bu değişmyecektir.!!
Allah bize sabır ve selamet versin...!

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Irak'ı bombalandı ya kudurdu tabi içerdekiler Allah topunun belasını versin.