S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bi film vardı adını bir türlü bulamadık . filmde okulun popüler çocuğu bir kıza aşık oluyordu aynı evde yaşamaya başlıyorlardı yanılmıyorsam sonra çocuğu büyü yapılıyordu. aşk filmiydi sanırım bileniniz var mı acaba ?

karafilm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende 2 film soracağım aklımda kaldığı kadar biraz anlatayım ilk film şöyleydi:karı koca bir tırla yolda giderken yakıtları bitti ve yolda durdular sonra erkek kadını tır da bırakarakyakıt almaya gitti..sonra oraya başka bir tır geldi ve gelen tırın şöförü yolda kalan tırdaki kadını yanına zorla alarak tırın tekerleklerin oradaki sandığa sokup gitti..kadının kocası yakıtı alıp oraya geldiğinde kadının olmadığını gördü..ve tırına binip ilerledi ve o tırı ilerde bir tesis gibi biryerde dururken gördü ve tırın sahibine sordu avradını :)) oda karını yolda yanlız neden bıraktın dedi..daha sonlarına doğru o adamın evinde tırının içinde buldu.......
Hush (Kapan 2008)
http://www.imdb.com/title/tt1093369/

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bende bir film sorucaktım filmde ember diye bir kız vardı çok hızlı koşuyodu. arkadaşlarıyla birlikte bir yere giderlerken arabaları bozuluyor yoldan bir kamyon durduruyorlar kamyoncu onları istedikleri yere kadar götürebileceğini söylüyo sonra bunların hepsi kamyonun arkasına biniyo kamyoncu bunları vampirlerler dolu bir yere götürüyo emberin arkadaşları orada teker teker ölüyor bi tek ember ve arkadaşı sarah kalıyor sonra emberda kendisinin vampir olduğunu öğreniyor. kötü vampirlerin başındaki kişinin adıda veronica sarah ve emberorayı patlatarak kaçmayı başarıyorlar. lütfen bulurmusunuz?
Prowl (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1559033/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bir film arıyorum 1 tane cocugun basından gecen bır olay babasını veya annesını aramak ıcın trenle baska bir ülkeye veya sehire gidiyor yanında 1 erkek arkadası 1 kız arkadası bunlar 2 sı sevgılı ama ailesini arayan cocuk kıza asık oluyor parkın orda adamlar falan onu sıkıstırıyorlar en sonunda işte ailesini arayan cocukla o kız sevgılı oluyor kız sarısındı ılk sevgılısı kıvırcık saclı sarısın bı cocuktu :D:D valla hatırladıgım bunlar 4 5 sene once ızledım cocugun adı sezar olabılır

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar filmde 2 grup vardı animasyondu sanırım savaşıyorlardı.Küçük boylululardı bir kısmı teknolojik bir kısmı doğasaldı.
Filmin son sahnesini hatırlıyorum:
Savaştan sonra 4-5 kayboluyordu.Sonra çocuk bir çanağın altına bakıp onları buluyordu.Yaşıyorlar diye sevinmişti savaşta çanak üzerlerine düşmüş.
Kızılderiliye benzer bir o küçük şeyden vardı mesela

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aklıma geldi herhalde filmin başında çocuk oyuncakcı dükkana gidiyordu

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten lazım Allah rızası için biri bakabilir mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar fox tvde izlemiştim 2 arkadaş vardı bir köye giriyolardı sonra o köyden çıkamıyolardı her yol onları köyün merkezine getiriyodu 2-3 yıl önce izledim herhalde ismi ney bu filmin lütfen yardım edin

x_files_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaslar, bundan 5-10 yıl önce bir film izlemiştim, içerigi aynen söyle;
Bir fransız zengin bir aile var adam sanırım subay yada general gibi bişi, bu adam savasta esir tutuluyor ve tabi birden herşeyleri yok oldugunu icin geride kalan kızı yetimhane gibi bir yere veriyorlar, hani fransız hanım efendilerinin yetistigi yer gibi bişi, orda kıza kötü davranıyor bakıcılar,
film böyleydi dram duygusal ve savaş türü ama filmin adını bulamadım, fimin adında , yetimhane, kız, yetiştirme kelimelerinden biri vardı ama ne aksi ise onu bile hatırlamıyorum, lütfen belki birinize denk gelmiştir, yorumlaarınızı bekliyorum,

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim de çok eskiden izleyipte beğendiğim şimdiyse adını hatırlayamadığım çok film var. Umarım biri sizi yardımcı olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamm.. iki gündür deli gibi aradığım filmi bulmamda bana da yardımcı olur musunuz? bir sene kadar önce kardeşimle izlemiştik çok saçma bi film olsa bile aklıma takıldı ve bulmazsam deliricem, bi kız vardı adını sanını hatırlamıyorum bi şekilde ünlü bi çocukla tanışıyodu ama o çocuğun ünlü olduğunu bilmiyodu, sanırım sevgili oluyolardı ve çocuk bi olay yüzünden kızın evinde misafir oluyodu, kızın kardeşinin yatağında yatıyodu gece kız çocuğa bakmaya girdiğinde duvardaki posterde onun resminin olduğunu fark ediyodu durumu anlıyodu ama çaktırmıyodu bi gün çocuğun gruptaki arkadaşlarıyla röportaj gibi bişeyleri oluyo onlarla tanışma fırsatı yakalayan bi kaç kız bekleme odasında bekliyodu kızda gidip onlara iptal olduğunu söylüyodu onlara ait kartları alıp odaya giriyodu sadece bu kadarını hatırlıyorum her yere baktım saatlerce aradım ama bulamadım, rüyamda bile bu filmi arıyodum lütfen bilen varsa söylesinnn:(

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bende bir filmi arıyorum. bir kovboy filmi. iki eleman hapisten kaçarken çatışmaya giriyorlar. içlerinden birisi at almak için kasabaya gidiyor. diğeri çatışmaya devam ediyor. fakat arkadaşı geri gelmiyor. bu da intikam için peşine düşüyor ve yıllar sonra intikamını da alıyor. kaçan adam da ilerde bi kasabaya şerif oluyor. ihanet ettiği arkadaşı kızıyla evlneiyor. varmı duyanınız göreniniz :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir flim vardı çocuk ve adam macera yaşıyorlar ve balondan ev uçuyor ve bulamıyorm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bi film izlemiştim ama adını hatrlıyamıyorum çok beğenmiştim..kadın hamileydi otobüsle bi seyahat yapıyodu sanırım otb kaza yapınca adam eşini öldü sanıyor..hatrladğım kadaryla hasta bi çocuk adama resimler çizerek eşinn ölmediğinianlatmaya çalışıyodu gökkuşağı çiziyodu sürekli sanırım bide şelale hatırlıyorum ..sonunda adam eşini ve çocuğunuda buluyodu yerliler kurtarmıştı kadını sanki...:clap:

Kubilay34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hayatımda o kadar film izlememe rağmen arayıp ta bulamadığım 2 film var

1. vahşi batı filmi -tv8 (5 6 sene önce izledim) bir çete bir bankayı soyar ve kasabadan ayrılır fakat aralarında tartışma çıkar ve liderlerini hırpalayıp geride bırakırlar. şerif liderlerini ele geçirip çetenin geri kalanını bulması için onunla anlaşma yapar

2. uzay filmi cnbc-e(6 7 sene önce izledim) bu filmde uzayda bir gezegene düşen astronotlar hava tüplerinin bitmesi ile aralarından birisi uçurumdan atlıyor daha sonra diğeri can haliyle üstündekileri çıkarıp gezegende hava olduğunu farkediyor ve geriye kalanlar o gezegende bir uzay aracı arıyorlar. bu uzay aracını ararken yosuna benzer kara bitkilerinin içinden çıkan böcekler bunlara saldırıyor buda tüm yosunları yakarak tüm böceklerden kurtuluyor.

evet arayıpta bulamadığım filmlerde bunların olduğunu hatırlıyorum yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

sedeferdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ufakken izlediğim ama isimlerini bilmediğim filmlerin peşine düştüm arkadaşlar..Şu sıralar aklıma takılan film; evine domino sistemi kuran yanlış hatırlamıyorsam evin garajında yaşayan genç bir adam.yatağında saat alarmıyla uyandığında bir cisme dokunuyor ve o cisimin hareketiyle birlikte zincirleme eşyalar hareket ediyor ve atıyorum yumurtalar kırılıp omleti hazır oluyor meyve suyu hazır oluyor.bütün evi bu tip mekanizmayla çevriliydi.bu tip bir film hatırlayan var mı?80lerin sonu 90ların başı gibi yayınlanmış olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde cok eskiden izleyip suan hatirlamadigim bi film var hatta senaryo olarak turkler cildirmis olmaliyla ayni 2 amerikan rutbeli askeri czaevinden mahkum secip onlara silah verip(neden oldugunu hatirlamiyorum) afrikaya gidiyolar hatta bazilari yakalaniyo orda kafalarina iclerinde yilan olan cuvallar geciriyolarda aralarindaki iri bi adam yilanin kafasini kopariyo o filmin ismini bilen varsa simdiden tesekkurler [MENTION=137178]infooo[/MENTION]

CuMaAli

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hayatımda o kadar film izlememe rağmen arayıp ta bulamadığım 2 film var

1. vahşi batı filmi -tv8 (5 6 sene önce izledim) bir çete bir bankayı soyar ve kasabadan ayrılır fakat aralarında tartışma çıkar ve liderlerini hırpalayıp geride bırakırlar. şerif liderlerini ele geçirip çetenin geri kalanını bulması için onunla anlaşma yapar

2. uzay filmi cnbc-e(6 7 sene önce izledim) bu filmde uzayda bir gezegene düşen astronotlar hava tüplerinin bitmesi ile aralarından birisi uçurumdan atlıyor daha sonra diğeri can haliyle üstündekileri çıkarıp gezegende hava olduğunu farkediyor ve geriye kalanlar o gezegende bir uzay aracı arıyorlar. bu uzay aracını ararken yosuna benzer kara bitkilerinin içinden çıkan böcekler bunlara saldırıyor buda tüm yosunları yakarak tüm böceklerden kurtuluyor.

evet arayıpta bulamadığım filmlerde bunların olduğunu hatırlıyorum yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

İkinci film bu olabilir.
http://www.sinemalar.com/film/4253/kirmizi-gezegen

CuMaAli

Profesör
Reaksiyon puanı
1
merhaba ben çölde bir adamın ilkel şartlarda vahşi savaşçılara karşı direnişini ve kale içindeki bir toplulukla ortklaşaarak benzin için barbarbar adamlarla mücadelesini ve küçük bir çocuğun bumerangla o barbarlardan birinin parmağını uçruşunu anlatan bir filmi arıyorum

http://www.sinemalar.com/film/3652/mad-max-2-yol-savascisi

arkadaşlar bende 2 film soracağım aklımda kaldığı kadar biraz anlatayım ilk film şöyleydi:karı koca bir tırla yolda giderken yakıtları bitti ve yolda durdular sonra erkek kadını tır da bırakarakyakıt almaya gitti..sonra oraya başka bir tır geldi ve gelen tırın şöförü yolda kalan tırdaki kadını yanına zorla alarak tırın tekerleklerin oradaki sandığa sokup gitti..kadının kocası yakıtı alıp oraya geldiğinde kadının olmadığını gördü..ve tırına binip ilerledi ve o tırı ilerde bir tesis gibi biryerde dururken gördü ve tırın sahibine sordu avradını :)) oda karını yolda yanlız neden bıraktın dedi..daha sonlarına doğru o adamın evinde tırının içinde buldu.......2. film ise çok az hatırlıyorum kovalamaca vardı arabalarla kötü adamlardı sanırım. uzaktan kumandalı oyuncak arabaları yolda gerçek araçların altına girdirerek havaya uçuruyorlardı..bukadar hatırlıyorum..umarım ismini bilen bi arkadaş çıkar

İlk bahsettiğin bu film olabilir.
http://www.sinemalar.com/film/4999/tuzak
[video=youtube;PfGh3aVlhDo]http://www.youtube.com/watch?v=PfGh3aVlhDo[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi filmi arıyorum . kanımca ukrayna veya rus yapımı bi filmdi . birbirini aldatan eşleri konu ediyodu . kızıl saçlı genç bi kadın başrol oyuncusuydu . kayınpederinin aldatmalarına göz yuman bi damat ve sonrasında kayınpederinin metresiyle ilişki yaşayan adamı ve sonrasında yaşadıklarını anlatıyodu . bi türlü hatırlayamadım adını

enagua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uzun zaman önce (sadece yarısından fazlasını )izlediğim bir filmi tekrar izlemek istiyorum.psikolojik.eski dönem filmi yabancı.bir adam ikiz kardeşleri bebekken ayırıyor sırf deney yapmak için.birisi zengin,aristokrat bir ailede,özel derslerle falan büyüyor,kötülük görmüyor vs.diğer çocuk kötü muameleye maruz kalıyor.ahır gibi bir yerde,fakir,hiç sevgi kırıntısı görmeden,horlanarak büyütülüyor.fakat bunları ayıran adamın beklediğ gibi olmuyor ve kötü şartlarda büyüyen çocuk asil ruhlu,iyi bir insan diğeri ise tam tersi oluyor.adam sanıyorum kişiliğin sadece çevresel etmenlerle geliştiğini savunuyordu.bunu kanıtlamaya çalışıyordu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu filmin tvde tanıtımını görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti. Konusundan kısaca şu şekilde bahsediyordu. Bir kız ve erkek paris (vb.) gibi ünlü bir şehirde bir gece tanışıyorlardı ve sanırım kızın ertesi sabah uçağı kalkacaktı ve şehri terk edecekti. şehirdeki son gecesinde tanıştığı çocuğa aşık oluyordu. Bulabilirseniz çok minnettar olurum hatta tanıtım en iyi yaz filmleri arasında geçmişti. :)

sinefil90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu filmin tvde tanıtımını görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti. Konusundan kısaca şu şekilde bahsediyordu. Bir kız ve erkek paris (vb.) gibi ünlü bir şehirde bir gece tanışıyorlardı ve sanırım kızın ertesi sabah uçağı kalkacaktı ve şehri terk edecekti. şehirdeki son gecesinde tanıştığı çocuğa aşık oluyordu. Bulabilirseniz çok minnettar olurum hatta tanıtım en iyi yaz filmleri arasında geçmişti. :)

Before Sunrise diye tahmin ediyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba, aradığım film romantik komedi türünden. filmde bir kız var ve bu baş karakter kız aşçı ve yemek dersleri veriyor ve özellikle sufle yapmayı çok seviyor. ama uzun zamandır da sevgilisi yok ve bu durum annesi ile 2 ablasını çok üzüyor ve en sonunda annesi kızına ondan habersiz olarak kiralık bir sevgili buluyor. kiralık sevgili de önceden evlenmiş boşanmış çok şirin bir oğlu var ve kabul ediyor bu işi çünkü kızdan gerçekten hoşlanıyor neyse sevgili olup çok mutlularkan standart bi durum gibi geliyor ama kız çocukla ilgili gerçeği öğreniyor ki öğrenmeden önce de yeni biriyle tanışmış ikisisin arasında kalıyordu hep. neyse esas oğlandan ayrılıp yeni tanıştığı kişiyle nişanlanıyor. ama mutlu değil terk ettiği çocukta çok mutsuz. kızın dönmesini istiyor ama kız istemiyor ama en sonunda kız nişanlısı ile gerçekten mutlu olmayıp öbürünü sevdiğini her zaman kusursuz yaptığı sufleyi yakınca anlıyıp esas oğlana dönüyor...evleniyorlar sanırım filmin adını söylerseniz mükemmel olur :)

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
sinirda.jpg
bu mu? :)

Farklı açıdan bakcam ama süper bir dram ve psikolojik gerilim diyebiliriz heralde, beni apaçık etkisi altına almış bir filmdir.
İşkencenin doğru yüzünü görmek mümkün bu filmde.

arkadaşlar fox tvde izlemiştim 2 arkadaş vardı bir köye giriyolardı sonra o köyden çıkamıyolardı her yol onları köyün merkezine getiriyodu 2-3 yıl önce izledim herhalde ismi ney bu filmin lütfen yardım edin

TÜRK SİNEMASI DEĞİLMİ - ÖLDÜR BENİ FİLMİN ADI

Hatta yöresel yemek programı yapmak amacıyla gidiyorlar o köye sonrada çıkamıyorlar hiçbir şekilde, sebebini yazmayayım heyecanı kaçmasın :D

Metallica22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar, yaklaşık 10-15 yıl kadar önce bir film izlemiştim ama hepsini izlemediğim için hatırlayamıyorum ismini. hatırladığım sahne şöyle adam eski bir otele gidiyor ve küvete giriyor sonra tavandaki su damlalarına bakarken üst kattaki küvet aşağı düşüyor ve son anda bu küvetten çıkıp kurtuluyor otelin an alt katına kadar delik açılıyor renk tonları böyle yeşilimsi bir film, eskitme gibi. inşallah hatırlayan olur:)

bekos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar konu gerçekten faydalı ve akıcı bir şekilde işliyor.konuyu açandanda yorumlayanlardanda allah razı olsun.

Benimde çok arayıpta bulamadığım bir film var ,aslına bakarsanız filmden sadece bir kesit hatırlıyorum,anlatayım;

Film uzakdoğu çin veya japon tam emin değilim bruce lee ve ya buna çok benzeyen birisi oynuyor filmde ,belkide ben benzetiyorum,belkide alakası yok,karate kungfu dövüş bolca var,dövüş öğrencileri var bunların hocalarıda var,ormanlık bir alanda eğitim gördükleri yapılar var.başka bir grup lada dövüşüyorlar.bruce lee ye benzettiğim kişi bu öğrencilerin ustası gibi birşey ,herneyse bu dövüş öğrencileri düşmanla dövüşürken kubbe gibi bir şey var bu kubbenin başını kaldırmak için üst üste biniyorlar veya omuz omuza biniyorlar 10-15 kişi ve kubbenin üstüne uzanıyorlar ve kaldırıyorlar.hatırladıklarım bunlar.çok eski bir film ben izleyeli 16-17 yıl oldu. 30 yıllık bir film tahmini belkide daha fazla.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir film vardı şehir karantinaya lınıyor bulaşıcı hastalık yüzünden o esnada küçük kız gözünü kaybediyor kıza kameralı göz takılıyor asker olarak yetiştiriliyor sonra büyüdüğünde o karantinaya alınan şehra giriyor..... felan felan bulan söylesin lütfen