eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Arkadaşlar geçen sene bir film izzlemiştim ve çok hoşuma gitmişdi yine izlemek istiyorum ama adını unuttum belki izlemissinizdir yardım ederseniz sevinirim.
Filimde 4-5 tane dahi akıl oyunu oynayan beyler ve bayan vardı bunlaraın hepsine bir zarf gidiyordu ve bir yere davet ediyorlardı gittikleri yer ormanın içinde bir evdi. Evin içinde bir süre vakit geçirdikten sonra sorular soruyorlardı ve bir mütdet vakit veriyorlşardı eğer zaman biterse ve yanlış cevap verirlerse duvarlar yaklaşıyordu. Ve oda git gide küçülüyordu. yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Fermat's Room - Kapan

http://www.imdb.com/title/tt1016301/

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende bir film izlemiştim
KONUSU
Bir adam var gardiyan bu adam evli iki çoçuğu var 1 kız bir erkek bu adamın başka bi kadından 1 çocuğu daha var o da çalıştığı hapishanede kalıyo neyse bu adam onu çıkarttırıyo evine alıyo filan olaylar gelişiyor bulabilirseniz çok memnun olurum teşekkürler

Bunlardan biri olabilir bir bak istersen.
http://forum.shiftdelete.net/sinema/311421-tum-zamanlarin-en-iyi-hapishane-filmleri.html

uLv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamunaleyküm arkadaşlar, bende şu birkaç gündür bir film arıyorum ama bir türlü adı aklıma gelmedi... :( Filmin konusunda dış dünyada savaş meydana gelmişti ve 2-3 arkadaşta bu savaş ortamından kaçarak bir otele sığınmışlardı. Oteli 2 güzel bayan ve 3-4 tane de iri yarı bay işletiyordu. Bu arkadaşları bir akşam yemeğine davet ettiler otelin lobisinde otel sahipleri. Ardından o yemeğin akşamı otelde bulunan 2 güzel bayan bu arkadaşların odasına çıktı. Bunun sebebi diğer aşağıda bulunan iri yarı adamların onları bastığı havası yaratarak müşterileri dövmek çeşitli işkencelere maruz bırakmaktı. Sonra film ilerledikçe aslında oteli işletenlerin bir nazi üyesi olduklarını öğrendik ve adamlara çok işkenceler yaptılar. Hatta hatırlıyorum birisini ayağından kancaya asmışlardı. Otel aslında bir nazi ailesinin oteli olduğunu filmin sonlarında öğrendik. İşte aklımda kalanlar bunlar. Bulabilirseniz sevinirim... :) Çok eskiden seyretmiştim ben şu anda 19 yaşındayım o filmi tahminen 16 ya da 15 yaşlarında seyretmiş olmalıyım. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar babam bana bi film anlatmıstı bi çocugu dedesi kütüphane gibi biyere kapatıyo sonra yıllarca ordan çıkmaıyo çocuk bütün kitapları ezberliyo sonra polisler bunu bulunca soru falan soruyo kitaptan hepsini ezberlemiş binlerce kitaptan ya ben bu filmi çok aradım bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim 2 yıldır arıyorum

omeryaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benimde çok eskiden izlediğim ismini hatirlayamadiğim bir film var çok aradm ama bulamadim öncelikle söyleyeyim bu anlatacağim film madolyon değil baska bir film filmin ortalarini birazcik hatirliyorum bir bayan iki erkek arkadaş var ellerinde doğal güçleri olan bir madolyon yarisi var diğer yarisi kötü adamlarin ellerinde kötü adam yarim madolyonu kullanmasini biliyor ve bizim iyilerden diğer yarisini almaya çalişiyor kiz bir saldirida iki erkeği kurtarmak için kendini feda ediyor ve evin içinde yanarak ölüyor gençler ne yapacaklarini bilemiyorlar işleri bilen kizdi çünkü kötü adam madalyonu kullanarak dövüşlere katiliyor rakiplerini tek hamlede öldürüyor aklimda kalan kismi bu kadar çok etkilendiğim ve ilk gittiğim sinemalardan birisidir ismini bilen veya bulabilecek olan varsa rica ediyorum yazsin not;madolyon değil-dragon kardeşler değil

HAYIR DEĞİL O FİLMİ İZLEDİM

Unbreakable- ölümsüz

HAYIR BU DEĞİL

groundhog day-bügün aslında dündü süper film =)

BU HİÇ DEĞİL

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
189860

http://www.imdb.com/title/tt0106761/

Bu olabilir mi :rolleyes:

omeryaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bu teşekkür ederim dedimya çocukluktan aklımda bir iz bırakmış şimdi izlediğimde hiç beğenmedim çok şaçma ve basit geldi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5-6 lez arkadaş var biri zenci bunlar çocuk yapmak ister bir partner ararlar akıllarına o zenci kadının kocası gelir ve para ile çocuk yaparlar adamda zenci

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bir film sorucaktım filmde ember diye bir kız vardı çok hızlı koşuyodu. arkadaşlarıyla birlikte bir yere giderlerken arabaları bozuluyor yoldan bir kamyon durduruyorlar kamyoncu onları istedikleri yere kadar götürebileceğini söylüyo sonra bunların hepsi kamyonun arkasına biniyo kamyoncu bunları vampirlerler dolu bir yere götürüyo emberin arkadaşları orada teker teker ölüyor bi tek ember ve arkadaşı sarah kalıyor sonra emberda kendisinin vampir olduğunu öğreniyor. kötü vampirlerin başındaki kişinin adıda veronica sarah ve emberorayı patlatarak kaçmayı başarıyorlar. lütfen bulurmusunuz?

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ya bir film vardi erkekler gezegeni vardi işte bu adam seçiyorlardi felan bunu dünya gönderiyorlardi felan ondan sonrasini izlemedim zaten filmide bulamadim
bilen varsa en son uçak sahnesinde felan dünyaya iniyordu sonra ne oldu belidegil o kadar film izledim raslamadim arşivden baktim arkadaşin gene yok
2003 senesiydi o zamanlar ama bilen yoktur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben çölde bir adamın ilkel şartlarda vahşi savaşçılara karşı direnişini ve kale içindeki bir toplulukla ortklaşaarak benzin için barbarbar adamlarla mücadelesini ve küçük bir çocuğun bumerangla o barbarlardan birinin parmağını uçruşunu anlatan bir filmi arıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bi filim seyretmiştim seneler önce bulamıyorum bi gurup öğrenciler yada arkadaşlar tatil yapmaya daha doğrusu bi kampa çıkıyorlar ve çadarlarını kuruyolar bunun üzerine kır motoru yarışları yapıyorla ehlencesine yarış bitiyor ve iki kişi bi erkek bi kız orman da dolaşmaya çıkıyorlar gezerken ormanda bi but buluyorlar putun başında meşalesi falan oluyor şakalaşıyorlar kızla kız hadi canlansana die putun ğöğsüne vuruyor ama put canlanmıyor sonra kız la genç gittikten sonra canlanıyor en sonun da yani olaylar falan oluyor bub sonun da putu meşalesini yakarak öldürüyorla çok sevdim o filmi ama bir türlü bulamıyorum
:(

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
izleyeli seneler oldu bir çoğunuz hatırlamaz belki , hayal meyal aklımda , iki kız kardeş var biri çok düzgün bi kız , biri serseri , piskopat , sayko bi tip. düzgün kız bi sebepten hapise düşüyor suçu yokken , diğeride o kız orda ezilmesin falan diye hapise düşüyor , bu şekil bir konusu vardı , hatırlayan çıkar umarım

Hatırlayan ? Ek olarak ; Arkadaşlar 7-8 gencin belli güçleri var ve bunlar bir araya toplanıyor öldürülmek isteniyorlar hatta içlerinden birkaçı ölüyordu, koruyucuları olduğuda aklımda. Hatırladıklarım bunlar, ismini bilen çıkarsa yazsın bi zahmet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bi film vardi türk adini unuttum yok bi ayşe diye biri vardi teyzesiyle yaşiyodu sonra bu filmde bi sahnesinde koltuk deyneklerim oyk artik ayşe. Bu ömer kimsesiz teyze burda kslin falan diyodu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kızıldereli filmiydi adamı esir alıyorlar tapınağa götürüp kalplerini çıkarıyorlar diri diri esir alınan adamı ntam kalbbini çıkarırken birden hava kararıyor karısını kızını kuyuya atıyorlar su gittikçe yükseliyor osrada kadın ikinci doğumu gerçekleştiriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende 2 film soracağım aklımda kaldığı kadar biraz anlatayım ilk film şöyleydi:karı koca bir tırla yolda giderken yakıtları bitti ve yolda durdular sonra erkek kadını tır da bırakarakyakıt almaya gitti..sonra oraya başka bir tır geldi ve gelen tırın şöförü yolda kalan tırdaki kadını yanına zorla alarak tırın tekerleklerin oradaki sandığa sokup gitti..kadının kocası yakıtı alıp oraya geldiğinde kadının olmadığını gördü..ve tırına binip ilerledi ve o tırı ilerde bir tesis gibi biryerde dururken gördü ve tırın sahibine sordu avradını :)) oda karını yolda yanlız neden bıraktın dedi..daha sonlarına doğru o adamın evinde tırının içinde buldu.......2. film ise çok az hatırlıyorum kovalamaca vardı arabalarla kötü adamlardı sanırım. uzaktan kumandalı oyuncak arabaları yolda gerçek araçların altına girdirerek havaya uçuruyorlardı..bukadar hatırlıyorum..umarım ismini bilen bi arkadaş çıkar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar filmde insanlar can alarak yaşıyorlar mesela bişeyler veriyorlar karşılığında 10 dakika can alıyorlar zenginlerin çok canı var. böyle bi filmdi ismini bilen varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende birtane film sorucam türü aksiyondu sanırsam filmde birtane kız var japon filmi olablr yanlış hatırlamıyrsam çnkü kız japondu bu aşırı hızlı haraket etme özelliğine sahipti hatta bitane sahnesini hatyırlıyorum ''barda elinden bırakıyor bardak düşmeden bikaç metre uzağındaki aadamın boynuna bşy yapıştryo snra bardağı geri tutuyordu'' böle bi sahnesi vardı hatırlayan varmı...??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim aradığım bir wampir filmi çok eskiden izlemiştim konusu şöyle bir kız var seçilmiş bir kişi ama bilmiyor karşısında çok güçlü bir wampir var kız wampir avcısı ama bunu ona biri söylüyor hatta bir bölümde kız değilim dediğinde çocuk ona bıçak gibi birşey fırlatıyor ve kız yüzüne gelmeden tutuyor onu ve çocuk sadece seçilmiş kişi bunu yapabilir falan diyor böyle bir filmdi arıyorum ama ismi aklıma gelmiyor ben wampir avcısı falan hatırlıyorum ama çıkmıyor o filmi rica etsem biri bulabilir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar...
Film şöyle Bir adam var kovboy tarzı giyiniyor. adam bir güç tarafından işaretleniyor ve öldürülecek tabi bunun üzerine adam bir kilisye sığınıyor ve yıllardır orda. kilise artık bunu kabul etmiyor ve gönderiyor. Ormanda bir aileye rastlıyor aile buna yemek filan veriyor derken bu kötü güçler aileye saldırıyor kızı kaçırıyorlar adaamı ve kadını çocugu öldürüyorlar . Tabi adamın yüzünden bu olan olay adam dayanamıyor ve önüne geleni öldürüyor kızı bulmak için. Siyah bir pereliini var kılıç kullanıyor.. bi yardım etseniz haa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bir film arıyorum :)

filmin konusu soylu bir adamın evine misafir olarak gelen ve kelebeklerden anlayan bir bilim adamı evin kızına aşık oluyor fakat evde başka işler dönüyor. evin erkek çocuğu manyak kölelerine saldırıyor falan birlikte avlanma partileri falan da var belki hatırlatır size diye :)

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar...
Film şöyle Bir adam var kovboy tarzı giyiniyor. adam bir güç tarafından işaretleniyor ve öldürülecek tabi bunun üzerine adam bir kilisye sığınıyor ve yıllardır orda. kilise artık bunu kabul etmiyor ve gönderiyor. Ormanda bir aileye rastlıyor aile buna yemek filan veriyor derken bu kötü güçler aileye saldırıyor kızı kaçırıyorlar adaamı ve kadını çocugu öldürüyorlar . Tabi adamın yüzünden bu olan olay adam dayanamıyor ve önüne geleni öldürüyor kızı bulmak için. Siyah bir pereliini var kılıç kullanıyor.. bi yardım etseniz haa

Van Helsing

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
90'larda izlediğim bir türk filmi vardı, hatırladım tek sahne, kadının Cumaliiiiiii diye bağırışı :D Adamın da Gülbaharrrr diye bağırışıydı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bi film var kız barmen sonra bara gelen bi adamı sarhosken eve goturuyo sonra adam gidiyo sabah sonra bunlar sevgili oluyolar adamın evi cok guzel kocaman felan sonra duvardan borulardan sesler geliyo hayalet sanıyolar ama deil evin mimarisi savas doneminden kalmis kiz sevgilisini terketmis gibi rol yapip evin gizli bi odasina saklanmis sonra anahtari dusurdugu icin cikamamis meger oymus o iste oyle bi filmdi adı neydi yaa.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bir film ariyorum aklimda kalanlar sunlar iki dev gibi bir sey vardi sanirim isimleri adil ile godil gibi biseydi :) bir kizi kafese kapatip masanin uzerine koyuyolardi onun yaninda iskambil kyadi mi ne oynuyolardi sonra bir adam daha vardi bacagini falan yerinden cikariyordu iste oyle bir filmdi cocukken izlemistim simdi bu anlatiklarim sacma bir filmis gibi geliyor ama guzel bir filmdi yardimci olursaniz sevnirim.