S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ismini hatırlayamadığım bir filmi arıyorum yardımcı olurmusunuz lüten aşk filmi: adam rüyasında kadının öldüğünü görüyor ve uyandığında bunun bir rüya olduğuna sevinmek üzereyken kadın uyandığında rüyasında neler yapıyorsa aynısını gerçekten yapıyor ve adam bunu engelmeye çalışıyor ve sonunda adam ölüyor umarım bulurum..!!

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
arkadaşlar ismini hatırlayamadığım bir filmi arıyorum yardımcı olurmusunuz lüten aşk filmi: adam rüyasında kadının öldüğünü görüyor ve uyandığında bunun bir rüya olduğuna sevinmek üzereyken kadın uyandığında rüyasında neler yapıyorsa aynısını gerçekten yapıyor ve adam bunu engelmeye çalışıyor ve sonunda adam ölüyor umarım bulurum..!!

yakala bakalım. :)

http://www.imdb.com/title/tt0332136/

güzel filmdir ama sağlam spoiler verdin :)

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Yalnız konu sayesinde filmleri de aradan not etmeye başladım sağolasın dostlar :) Hangisi güzel hangisi değil çok güzel oldu bu konu.

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadşlar bende bi film adı arıyorm ama bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Filmden bahsedeyim biraz. Bi grup arkadaş şehirden uzak biryere gidiyolar böyle mısır tarlalarının oldugu biryere , tarlaların ortasında 2 katlı bir ev var bu eve giriyorlar elektrik falan yoktu sanırım mum ışığında evde kağıt oyunları falan oynuyolar sonra yatağın altından garip bişey görünüyo ,evde daha önce yaşayan aile evin bodrum katında kölelerin üzerinde çeşitli deneyler ve işkenceler yapmışlar. Sonra dışarıdan garip sesler geliyo tarlanın ortasında bi korkuluk var korkuluk arada kayboluyo geri geliyo tarlaya giren çocuk geri çıkarken diğerlerine yaratık gibi gorunuyor onlarda bu yuzden çıkanı vuruyorlar dehşet evi mi ölüm evi mi onun gibi bişeydi adı ama hatırlayamıyorm yorumlarınızı bekliyorm..

kanlı hasat

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşlar,
İsmini bir türlü hatırlayamadığım bir film var yardımlarınızı rica ediyorum.

Konusu : Filmde ablası ile zamanında japonyaya taşınmış uyuşturucu satıcısı ve kullanıcı bir gencin hayatını anlatıyordu ve çocuk öldükten sonra çevresindeki herkesin görmeye başlamış ve ablasının karnındaki bebek olarak yeniden dünyaya gelmişti.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
uzakdoğu filmi mi bu? türü korku mu, aksiyon falan mı?

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
jackie chan"in bir filmiydi polisti ve tum ekibini olduruyorlardi sonra kendi uzuluyordu ickiye dusuyordu sonra yeni bir ortagi geliyordu o ortagida o eski ekibinde olen adamin kardesiydi bilen varmi arkdaslar ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende film ariyorum yardimci olun bakin yasli kadinla yasli adam ve bir kizla bir erkek bunlar gemiyle gidiyorlar kadinin ayagi kesiliyo bi sekilde ve geminin bir tarafi kiriliyo kan ordan deniz akiyo bu iki genc yardim aramak icin bir adaya gidiyolar hotel falan soruyolar cok garip bir yer oluyor ve bir adama gelip hotelin yolunu soryolar adam parmagiyla hoteli gosterince parmaklaklarinin arasinda su deniz kizlarinda oluyo ya parmaklarinin arasinda perde gibi bisi oluyo boyle gerilimli bir filmdi ama hatirlamiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim de adını hatırlayamadığım bir film var. Filmde bir grup yeraltına iniyorlar ve orada bir uygarlığın var olduğu keşfediyorlar. Yerüstündeki insanlardan çok daha gelişmiş teknolojilere sahipler. Hatta dünyanın merkezinde lavların içerisinde bir canavar yüzüyor. O hareket ettiğinde depremler oluşuyor. Filmin sonlarına doğru yeraltında yaşayan insanlardan biriin, gruptan birinin babası olduğu ortaya çıkıyor.

Eğer bulabilirsem çok sevineceğim. İyi bayramlar herkese.

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar en az 7,8 yil once izledigim bir filmi ariyorum adini tam olarak hatirladigim soylenzemez bi ihtimal adinda gunes,yagmur olabilir belkide bambaskadir filmin konusuna gelince bi adam vardi keldi ve biraz otistik tarzi sorunlu bir tipti, film bir cezaevinde veya o tip biryerde geciyordu bu adam miknatis gibi eline felan catal kasik yapisiyordu filmin sonunda adam yagmura yada yildirima karisip gidiyordu . yardimmmm

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ışığa karışıp gitmesin? ama benim dediğim kel değil,uzaylı?

Hydra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Powder olması lazım. Bir bak istersen.
Finali şöyleydi.

[video=youtube;N9k7W5b5-yc]http://www.youtube.com/watch?v=N9k7W5b5-yc[/video]

Hydra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Rica ederim. Ayrıca güzel filmdir. Bende beğenerek izlemiştim.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Herkese selam, iyi bayramlar diliyorum.

Konunun başlığını görünce aklıma geldi.Bravestarr gibi nostaljik olacak o dönemde yanlış hatırlamıyorsam film TRT'de çıkmıştı. Bir grup insan batık denizaltı buluyorlar hatta batan denizaltının mürettabatı cesetleri denk geliyor, çıkarıyorlar tekrar çalışır hale getirip gemileri soyuyorlar filmin sonunda denizaltı tekrar ait olduğu yere batarak dönüyor.

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben ilk filmin adını biliyorum da diğerlerinin adını bilmiyorum.
Mongol Cengiz Han ı anlatıyor ilk filmde bu film üçleme olacakmış diyorlardı. İlkini izledim ama diğerlerini bulamadım diğer filmlerin isimlerini bilen var mı ?

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Herkese selam, iyi bayramlar diliyorum.

Konunun başlığını görünce aklıma geldi.Bravestarr gibi nostaljik olacak o dönemde yanlış hatırlamıyorsam film TRT'de çıkmıştı. Bir grup insan batık denizaltı buluyorlar hatta batan denizaltının mürettabatı cesetleri denk geliyor, çıkarıyorlar tekrar çalışır hale getirip gemileri soyuyorlar filmin sonunda denizaltı tekrar ait olduğu yere batarak dönüyor.

bulan yok galiba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:bakin bi haftadir bi filim ariyorum uykularim kacti sevaptir bi el uzatin nooolurr filim iki cocugun bir adada mahsur kalmasiyla ilgili bir adamda vardi bunlarin yaninda ama o sonra oluyo bu bebeler adada bi basina kaliyodu cocukken izlemistim bi turlu ismi gelmiyoo aklima yardim edin noolur.........!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar bende bir film arıyorum ismini bulmak bayağı bir zor olacak galiba çünkü filmden
fazla detay hatırlamıyorum belki 15 sene olmuştur izleyeli yada daha fazla
filmde adam silahını kovboy gibi çevirerek ateş ediyor. ve sürekli bir kadının gögüslerine cam şişe gibi birşeyle su sıkıyor yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
:crying:bakin bi haftadir bi filim ariyorum uykularim kacti sevaptir bi el uzatin nooolurr filim iki cocugun bir adada mahsur kalmasiyla ilgili bir adamda vardi bunlarin yaninda ama o sonra oluyo bu bebeler adada bi basina kaliyodu cocukken izlemistim bi turlu ismi gelmiyoo aklima yardim edin noolur.........!!!

mavi göl olmasın

the blue lagoon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde küçükken izlediğim bir film var bir türlü aklıma gelmiyor fil bir komedi filmi . bir bebek var anasını babasını öldürüyorlar sonra bebeği öldürmeye çalışıyor ama bebek tekme tokat dalıyor ve ineğin memesinin sütünü adamın üstüne fışkırtıyor . büyüdüğündede adamın dili hem konuşuyor hemde yemek yiyor . yani çok güzel bir filmdide ismi birtürlü hatırlıyamıyorum siz biliyorsanız söylermisiniz lütfennnnnnn

elif22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben bi film izledim geçenlerde ama adını unuttum. film şöyleydı: bi kadın vardı bi elbise giyim mağazasnda çalşyrdu birisne aşık olmak istyrdu bi yerde bi adamla tanışıyordu ama adam acayp briydi böyle değişik bi tarzı vardı herneyse kadnla adam brlkte olylar fln telefn numaralarnı alylar snra kadn akşm oluyo acaba adamı arasammı fln dye dşnrkn adm onu aryo ama telefnu ack brakp bska bi şeye dalyo nyse bnlar byle blsylar fln kadn adamn evine gdyo sevgili gbi bşy oluyolar derken kadn işyerndykn byle olgn yaşlı bi adam glyo kadn kemer mi ne satılan stantta druyo adam bi kemer alıyo ve dha snra onu o kadna hediye olark gnderiyo. günler geçiyor bu adamla bayağı iş ilerliyor ama adam aşık olmayı istemiyor kadın çok genç oldgu için snra adam kadna bi sürü hedye fln alyr adamn katlması gerekn yer oluyr ve kadnla beraber gdylar derkn o dger adamı gryo orda fln onunla tekrar barsyrlar fln film şeytan marka gyere benziyor ama o tarz bişey yani nlur bulmama yardm edin

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
merhaba ben bi film izledim geçenlerde ama adını unuttum. film şöyleydı: bi kadın vardı bi elbise giyim mağazasnda çalşyrdu birisne aşık olmak istyrdu bi yerde bi adamla tanışıyordu ama adam acayp briydi böyle değişik bi tarzı vardı herneyse kadnla adam brlkte olylar fln telefn numaralarnı alylar snra kadn akşm oluyo acaba adamı arasammı fln dye dşnrkn adm onu aryo ama telefnu ack brakp bska bi şeye dalyo nyse bnlar byle blsylar fln kadn adamn evine gdyo sevgili gbi bşy oluyolar derken kadn işyerndykn byle olgn yaşlı bi adam glyo kadn kemer mi ne satılan stantta druyo adam bi kemer alıyo ve dha snra onu o kadna hediye olark gnderiyo. günler geçiyor bu adamla bayağı iş ilerliyor ama adam aşık olmayı istemiyor kadın çok genç oldgu için snra adam kadna bi sürü hedye fln alyr adamn katlması gerekn yer oluyr ve kadnla beraber gdylar derkn o dger adamı gryo orda fln onunla tekrar barsyrlar fln film şeytan marka gyere benziyor ama o tarz bişey yani nlur bulmama yardm edin

Forumda Türkçe dilini kullanıyoruz!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aradıım film daha yeni yapım 2011 olması azım pek emın deiliö ama adı yüzünden uyuyamadımi filmin sonunda zekı olan adam tuzak kurup düşmanını arkadsının olü olduu evıne cekıyo orya harıka bı plana ölü arksının eskı kamera sistemı odanın yarısını gösteriyo ve bu düşman içeri girince sadce o göürünüyo adam ölü arkadasınında yattıı yatakta adamı öldürüyo bu o anda canlı olarak nette yayınlanıyo ve adam temize cıkıyo dier arkadaşınıda ölen adam vurmuş gbi bi görüntü olşuyo adının unuttum yardım edin lütfen :(

schutzstaffelss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim çok uzun zamandır aradığım adını unuttuğum bir film var kıme sorsam bilemedi.birde size sormak isterim.
çocukken izlemiştim TV'de yılını hatırlamıyorum. Filmden hatırladığım kareleri söyleyeyim.
bir adam vardı seri katildi yakışıklıydı Adı tom olabilir ama emin değilim.
Adam yağmurlu bi gunde dövülmş sokaga atılmıs bi kadını(hayat kadını olaiblir)görüyor ona acıyor yanına alıyor onu koruuyor. pansuman yapıyor ...
filmin sonunda bi adam o kadına(hayat kadını) gerçeiği söyluyor. bu adam seri katil diyor kadına,
yine filmin sonlarında o 2 adam birbirlerie silah çekiyolar (bir odada) kurşunlarının sonuna kadar kullanıyolar.o sahne biraz farklıydı karşılık lı silah çekiyolardı zaanndersem..
yada sadece bir kişi çekiyordu silahı ama patlamıyordu silah . bu ksıım kafamda biraz bulanık.

Not karakter: sigra kullanıyordu.adı tom olailbir.uzakdoğu filmi de oalbilir.. Emin değilim.

Teşekkürler