İş yeri yandaki arkadaş

Bu konuyu okuyanlar

Sansal80

Asistan
Arkadaşlar işyerindeyim şimdi.. yanımda kıl bir arkadaşım var adı Ceyhun..
Hep salça oluyo her şeye ne yapmam lazıımm.. Acil yardım lütfen... o_O

cem sünbül arkadaşımızdan başka kimse sağuk espiri yapıp kıl olduramaz :D sana tavsiyem o ne yapıyorsa sana sende ona yap aynısını hücuma hücumla karşılık verilir felsefe bu :p

Sansal80

Asistan
Denizhan Dakılır dedi ki:
cem sünbül arkadaşımızdan başka kimse sağuk espiri yapıp kıl olduramaz :D sana tavsiyem o ne yapıyorsa sana sende ona yap aynısını hücuma hücumla karşılık verilir felsefe bu :p

eywallah dostum. mutlaka mutlaka...:)

RuNaL

Dekan
Emektar

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
"bi sus iki dakka yaa" tepkisini verirsen bi daha konuşmaz :D

seciL

Dekan
Emektar
ortamda o yokmuş gibi davran,onun sana söylediği hiç birşeyi duymuyormuş gibi yap arada bi ters bakış fırlatmayıda ihmal etme tabiBöyle tehditkar tehditkar (A) Baktın olmuyor tek çözüm osmanlı tokadı (A) :} :D

darth_sith

Öğrenci
Şansal 080 nolu arkadaşın yakında iş akdi fesh edilebilir :) bahsettiği kişi benim. SDN ile benim sayemde tanıştığı yetmiyor bide bizi reklam ediyor. Bu akşam mesaidesin şansal :)

Sansal80

Asistan
darth_sith dedi ki:
Şansal 080 nolu arkadaşın yakında iş akdi fesh edilebilir :) bahsettiği kişi benim. SDN ile benim sayemde tanıştığı yetmiyor bide bizi reklam ediyor. Bu akşam mesaidesin şansal :)

Sen nasıl istersen öyle olsun..:)

Downsat

Profesör
Yanına bir gün yanaş.
"Sana kimsenin bilmediği birşey söyleyeceğim. Sen benim kimin kardeşi olduğumu biliyor musun?"
Cevap: "Hayır" demesi lazım.
Görürsün lan gibi bir tavırla "Bilme o zaman"
çek ve git. :D

warkortali

Profesör
Emektar
Ne yap biliyormusun o salça olduğu konu ile ilgili materyali ona bırak salça oluyordun yap bakalım hesabı :D

iol99

Profesör
Ne derse desin yüzüne şu ifadeyle bak :^) Sonuçta senin için kötü bir etiket olur ama büyük bir ihtimal kurtulursun..

Sansal80

Asistan
emubaltaci dedi ki:

Yeni bir iş bulmadan olmaz ama.. Varmı bak 3 senedir iş hayatındayım. İng. bilg. program web design herşey var. Varsa bişey bulursan haber ver. Ama en az 1700 isterim aylık. haberin olaa..

SDN Son Haberler

Son mesajlar