Yardım Arkadaşlar benim hayatımı analiz etmeniziistiyorum

Bu konuyu okuyanlar

tarex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet şimdi çok genç yaşlarda 10 falan elime Cook kötü telefon geçti o zamandan beri mastürbasyon yapıyorum günde 1 arasıra haftada ailem çok bağırır 3 kardeşiz yani fakiriz ben 15 yaşımdayım ne yapacağım bilmiyorum ayda 169 saatin üzerinde telefonla ugrasiriyorum çok donuyo telefon yani genelde sarhoş gibiyim mastürbasyonu bıraktım 1 ayda şimdi ilerde ne meslek ne kadar para kazanacağım bilmiyorum 9. Sınıfım notlarım Cook iyi 94 falan mesleki teknik lisede okuyorum arkadaş ortamı çok az ve düşünmek istemiyorum ara sıra düşünüyorum çok dalıyorum düşünceye kafayı yıkıyorum zamanın çok hızlı geçmesi beni öldürüyor ve hiç bir yeteneğim yok bitki hayatı gibi yaşıyorum İstanbuldayım bana bir fikir şunun lütfen insanların yaptıkları şeyleri kolay bulup hiç uğraşmıyorum yeni işlerle bir bilgisayara sahibim ve çok çabuk öğrenen bir beyine şimdi en önemli olan ilerde hangi işle uğraşınca şartlar;kolay olmalı iyi parası olmalı bu yaşta başlamalıyım ve geç zamanda zengin olmalıyım kimseye çok muhatac kalmamalıyım bir fikir verin lütfen bacağımda bıyığım var sakalım var hep kıl var ve bundan nefret ediyorum hiç bir kötü alışkanlığım yok telefon bağımlılığı hariç lütfen bana yardım edin isteğim bana yardım etmeniz

CihanAydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence hayatında bir problem yok genç kardeşim sadece sen fark etmesende ergenlik çok fazla etkiliyo pskolojik olark seni kıl konusuna gelince bende çok kıllı bir ergenik geçirdim sana tavsiyem 10 15 k bir yerlerden bul buz lazerine git hem acısız hemde çok fazla etkiliyor özgüvenin yerine gelir .para konusunuda düşünme 15 yaşındasın daha böle şeylerin için erken bence

Son mesajlar