İş Başvurusu

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
adını vermek istemediğim bir belediyeyi arayıp, pesonel şubesine bağlandım.. iş başvuruları nasıl yapılıyor dedim.. mesleğiniz nedir diye sordu hanımefendi... falanca dedim... daha çok başkanlıktan ayarlanıyor işler dedi... adamı olan giriyor dedi.. ;D demekki ben bir basın mensubu olsam ve ses kaydı yapsam neler olcak :)

gülüyoruz acınacak halımıze hesabı o_O

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Hehe :D İşte işin iç yüzü. Tabi bu duruma artık iç yüzü denebilirse. >X<

masterdevil

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Isimiz icler acisi dogrusu :)
gulermisin aglarmisin ...

asabi03

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ee heralde yani tanıdık şart sende emu hayret bişeysin yani birde sana başvurursanız hemen şuraya alabiliirizmi demesi gerekiyordu. bitmiş abi bitmiş daha biz devlet dairesinden konuşuyoruz yarın muhtarlar bile ABD li olucaklar.

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kadında haklı sana umut vermek istememiş burda işler böyle yürüyor diye uyarmış :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Bence kadın yürü git işine demiş. Ama bayağı bir kibarca :)

hido_51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu yeni degil ki adamın varsa işin var yoksa işten bile tarlar...

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
acı ama gerçek , gülüyorum ağlanacak halimize :O :^)

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ankarada tanıdığının olması lazım :D :D

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten bırakalım artık özgürlük eşitlik falan olay hala hatır gönül işinde selam ile tanışmışlık ile dönüyor.Ortada kalanlar zaten kaybetmişler ya en diptesiniz ya da tanıdığı olanlardansınız.Yukardakilere ise kategorisizler olarak değer biçilmiş.

webdelisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
burun kıkırdagım yamuktu 2 ay önce devlet hastahanesin de ameliyat oldum >X<ameliyattan sonra doktor hap filan yazdı.Sonra doktora haa unutmadan size "....." selamı var dedim.Nerden tanıyon filan derken biraz sohbet ettik.Sonra saglık karnemi istedi ve yazdığı hapları değiştirdi :O bu son yazdıgım haplar seni daha cabuk i lestitir dedi.Neyse bende nie ilk önce baska hap yazdın filan demedim (bulmuşum bunama) çıktım gittim :#

Sonuç 1:Eğitim Şart
Sonuç 2:Eğitim yoksa TANIDIK ŞART

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
webdelisi dedi ki:
burun kıkırdagım yamuktu 2 ay önce devlet hastahanesin de ameliyat oldum >X<ameliyattan sonra doktor hap filan yazdı.Sonra doktora haa unutmadan size "....." selamı var dedim.Nerden tanıyon filan derken biraz sohbet ettik.Sonra saglık karnemi istedi ve yazdığı hapları değiştirdi :O bu son yazdıgım haplar seni daha cabuk i lestitir dedi.Neyse bende nie ilk önce baska hap yazdın filan demedim (bulmuşum bunama) çıktım gittim :#

:S sağlıkla oynanmasa bari insanın canı gibi var mı ya?

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Yuh! Bir belediye personeli bu sözleri söyledi mi hakikaten? Bu kelimeleri söyleyebildiğse öyle saf bir kadının nasıl işe alınıp çalıştığı ortada işte.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Jojoba dedi ki:
webdelisi dedi ki:

:S sağlıkla oynanmasa bari insanın canı gibi var mı ya?

Bunlar ilaç şirketleriyle anlaşmalı çalıştıkları için böyle.

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
yahu arkadaşlar bunlar 2 günlük olaylar değiller ki dünya var olduktan bu yana bu tür torpil işleri olmuş vede olmayada devam edecek,bunlardan yada bu tür şeylerden kurtulabilmemiz için bir atom bombası yiyerek herşeye sıfırdan başlamamız gerekli yoksa bu böyle gelmiş böylede gider ...

(küçük insanların büyük gölgelerinin oldugu yerde güneş batmak üzeredir)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Wolker dedi ki:
yahu arkadaşlar bunlar 2 günlük olaylar değiller ki dünya var olduktan bu yana bu tür torpil işleri olmuş vede olmayada devam edecek,bunlardan yada bu tür şeylerden kurtulabilmemiz için bir atom bombası yiyerek herşeye sıfırdan başlamamız gerekli yoksa bu böyle gelmiş böylede gider ...

nereye atıyoruz bombayı ;)

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
Tamamen yorumsuz...

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
emubaltaci dedi ki:
Wolker dedi ki:

nereye atıyoruz bombayı ;)

Tam Magma Tabakasına atıp şöyle dünyayı komple bir sıfırlasak diyorum fena olmaz herhalde ...