iPod'larda Yeni Nesil Başladı

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında düzenlediği iPod etkinliği ile yeni nesil cihazlarını kullanıcılarına tanıttı. Bakalım yeni modelleri beğenecek misiniz?

Apple artık bir gelenek haline gelen ve her yılın Eylül ayında gerçekleştirdiği iPod etkinliğini dün akşam Let's Rock adı altında ABD, San Fransisco'da düzenledi. Her sene aynı dönemde yeni nesil iPod modellerini ve yenilikleri tanıtan Apple dün akşam da yeni modellerle ziyaretçilerin karşısına çıktı.

appleletsrock231252587332.jpg

Etkinlikten önce yeni çıkacak modellerin neler olacağı ve mevcut modellere ne gibi yenilikler geleceği konusunda birçok dedikodu yapılmıştı. Bu dedikoduların bir kısmı doğrulanırken, bazılarının ise sadece söylenti olduğu ortaya çıkarak katılımcıları hayal kırıklığına uğrattı. Steve Jobs'ın da bizzat katıldığı etkinlikte son günlerde satışları düşen iPod'a olan ilgi yeni modeller ve özelliklerle artırılmaya çalışıldı. iPod'un yeni modelleri ve özellikleri sizleri etkileyebilecek mi bir görelim.

an80x86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Para tuzağı, tüketim toplumu olduk :)

Guest Part

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Evet gençliğin en çok ilgisini çeker markalardan biri... iyi de üstündeki elma logosunada o kadar para verilmez kii

kenevir47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vala ben şahsen fotoğraf çekme özelliği olmayan telefona telefon demem ben ipod satışta geriler bence bu kafayla giderlerse tabiki.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
sadece ipod nano değil ipod telefon değil zaten arkadaşlar..karıştırmayalım iphone ile ikiside farklı ürün

abay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni model de radyo olması çok büyük avantaj.Sonunda eklemeyi düşünebildiler..

picnic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipod nano'nun nasıl video çektiğine bakmak isteyenler
iPod Nano video kayıt denemesi on Vimeo adresine bakabilirler. ayrıca insanlar elma logosuna para vermiyor. müzik kalitesine, ürünün cepte çok kolay taşınmasına, uzun ömürlü olmasına, şık tasarımına ve kullanım kolaylığına para veriyor. şu vakte kadar apple ürünleri kullanmayıp laf atan çok kişi gördüm ama apple kullanıpta bir tane şikayet eden insan görmedim.