iPhone'larda kaç taksit oluyor

Bu konuyu okuyanlar

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Kasım indirimi ile iphone se 2020 almayı düşünüyorum,internet sitelerinde baltığımda hep peşin diyor,iphonelarda kaç taksit oluyor,normalde 3diye biliyordum,bilen biri varsa yardımcı olabilir mi

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hangi siteden almayı düşünüyorsunuz?

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Hepsiburada alışveriş kredisi altında telefonlarda 12 taksit yapıyor.
Gerçek bir mağazadan almayı düşünüyorum o yüzden mediamarkt,vatan,teknosa gibi yerlerde kaç taksit yapıldığını söylerseniz sevinirim,internete güvenemiyorum

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Kasım indirimi ile iphone se 2020 almayı düşünüyorum,internet sitelerinde baltığımda hep peşin diyor,iphonelarda kaç taksit oluyor,normalde 3diye biliyordum,bilen biri varsa yardımcı olabilir mi
mediamarkt iPhone se indiriminin son günüydü bugün umarım daha düşüğünü yakalarsınız , telefonlarda taksit olmuyor bankalar taksit yapıyor o da ihtiyaç dahilinde olduğunuzu düşünürse diye biliyorum

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Gerçek bir mağazadan almayı düşünüyorum o yüzden mediamarkt,vatan,teknosa gibi yerlerde kaç taksit yapıldığını söylerseniz sevinirim,internete güvenemiyorum
Öyle taksit olmuyor diye biliyorum anca önce peşin alıp sonra bankanıza taksite böldürebilirsiniz.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,593
Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Bu yüzden kredi ile almalısın.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Taksit ile boşuna uğraşma.Kredi kartından nakit avans çek,taksiti sen belirle.

Debug

Asistan
Reaksiyon puanı
65
İnternetten alınan iPhone cihazlar için garanti nasıldır nasıl gönderilir bilgisi olan var mı?

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Öyle taksit olmuyor diye biliyorum anca önce peşin alıp sonra bankanıza taksite böldürebilirsiniz.
Vatanda fibabanka kredisi,teknosada ing bank kredisi gibi şeylerle mi taksit yaptırıyoruz,kaç tkasit oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Bu yüzden kredi ile almalısın.
Sadece Apple markası için mi yoksa diğer markalar içinde geçerli mi

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,593
Vatanda fibabanka kredisi,teknosada ing bank kredisi gibi şeylerle mi taksit yaptırıyoruz,kaç tkasit oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece Apple markası için mi yoksa diğer markalar içinde geçerli mi
TÜM telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Hepsiburada alışveriş kredisi altında telefonlarda 12 taksit yapıyor.
Buna göre, cep telefonlarında fiyatı 3500 lira ve altındaysa kredi taksiti 12 ay, 3500 lira ve üzerindeyse kredi taksiti 3 ayı aşamayacak.
Yani taksit denilen şey banka kredisi yoksa kredi kartına direk taksit seçeneği yok.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Buna göre, cep telefonlarında fiyatı 3500 lira ve altındaysa kredi taksiti 12 ay, 3500 lira ve üzerindeyse kredi taksiti 3 ayı aşamayacak.
Yani taksit denilen şey banka kredisi yoksa kredi kartına direk taksit seçeneği yok.
Aynen

Son mesajlar