İphone XS vs 11

arrowqueen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İphone xs cihazım var pasaport kayıtlı. Son 1-2 aydır ios güncellemesinden sonra şarj sorunu yaşar oldum. Bunun yerine 11 alsam ne kadar mantıklı olur? Kalite düşüşü yaşar mıyım veya gerek var mı. Telefonumu seneye değiştirmeye kalksam değeri daha da düşecek. Değiştirirsem eğer üstüne pek bir şey eklemeyeceğim.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İphone xs cihazım var pasaport kayıtlı. Son 1-2 aydır ios güncellemesinden sonra şarj sorunu yaşar oldum. Bunun yerine 11 alsam ne kadar mantıklı olur? Kalite düşüşü yaşar mıyım veya gerek var mı. Telefonumu seneye değiştirmeye kalksam değeri daha da düşecek. Değiştirirsem eğer üstüne pek bir şey eklemeyeceğim.
Bence XS cortlayana kadar kullan 11'e geçmen için hiçbir mantıklı sebep yok hocam

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Xs ten düz 11 e geçilmez. Şarj problemi için cihazınızı pc ye bağlayıp sıfırlamayı deneyin. Defalarca kez cihaz üzerinden güncelleme yapıldığında bug lar oluşabiliyor. Her bir kaç güncellemeden sonra iphone u pc ye bağlayıp temiz kurulum yapmakta fayda var.

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Gereksiz hocam ya

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bence değmez ama geçerseniz ekran kalitesi düşecek, uygulamaların açılış hızları hızlanacak.

arrowqueen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
11 proya geçilir mi peki? Ailem 3-4 ay sonra umreye gidecek ordan aldırabilirim ve kayıt işini de anneme kaydettirebilirim hattım annemin üstüne çünkü. Buna gerek var mı ?

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
11 proya geçilir mi peki? Ailem 3-4 ay sonra umreye gidecek ordan aldırabilirim ve kayıt işini de anneme kaydettirebilirim hattım annemin üstüne çünkü. Buna gerek var mı ?
Bütçe sıkıntınız yoksa geçilir. Ama şartları zorlayacaksanız hiç gerek yok. Çünkü çok bir fark olmayacak. Yine aynı telefon biraz daha iyi batarya, kamerada daha iyi zoom, geniş açı ve gece modu. Başkada bi farkı yok siz bilirsiniz.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Elinde telefonun var işte daha neden aynı şeyin sarısını almak için ısrar ediyorsunuz ki? Fark yok zaten aralarında.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
2x optik zoom yerine geniş açı kullanmak istersen ,daha düşük kalitede ekran kullanırım sıkıntı olmaz,daha iyi işlemci benim için önemli diyosan geç ama xs te hali hazırda çok performanslı bi telefon karar senin

arrowqueen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bütçe sıkıntınız yoksa geçilir. Ama şartları zorlayacaksanız hiç gerek yok. Çünkü çok bir fark olmayacak. Yine aynı telefon biraz daha iyi batarya, kamerada daha iyi zoom, geniş açı ve gece modu. Başkada bi farkı yok siz bilirsiniz.
Yani sadece kayıt parası çıkacak ekstra cebimden o da devletimiz sağ olsun sağlam gömçürdüğü için 1830 tl yapıyor

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Geçilmez.

arrowqueen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ben de artık geçmeme kanaatindeyim sırf 1-2 saat fazla şarj ve üçüncü kamera için 2000-2500 tl vermem çok saçma olur. Onun yerine başka ihtiyaçlarımı karşılayabilirim

hasanalicelennn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
İphone xs muadili 11 pro dur. Xs e göre 11 attan inip eşşeğe binmeye benzer