iPhone xs için kılıf önerisi

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba dostlar

iphone xs aldım yeni malum fiyatlar uçukkırılsa gitse sıkıntı. Ekran koruyucu olarak Buff aldım bilenler bilir en sağlam ekran koruyucu ama arkası kaldı spigen kılıfları iyi diyorlar ama bir türlü beğenemedim şöyle elması gözüken cinsten bir kılıf önerirseniz siyah sevinirim ?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Spigen kullanıyoruz. Mutluyuz. Sponsorumuz mu? Evet ama yine de kendi deneyimlerimi paylaşıyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben kişisel düşüncenizi sormadım yalnız önerinizi sordum komiklik gibi yorum yapmışsınız ama fiyatlarını bildiğimden kılıf alıyorum zaten
Ben de komiklik yapmadım zaten. Elma tarafı açık bir kılıf alırsın kılıfım var dersin sivri bir yer kasaya vurursa tuzla buz eder. Mesela yerdeki bir taş. Kapalı bir kılıf korur oldukça geniş bir açıklık bulunan kılıf korumaz.

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Spigen kullanıyoruz. Mutluyuz. Sponsorumuz mu? Evet ama yine de kendi deneyimlerimi paylaşıyorum.
Evet Hakkı bey, shiftdelete.net youtube hesabın da görüyorum zaten daha önce de spigen kullandım armor modellerinden biriydi sanırsam hoşuma gitmişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

o elma olmadan olmaaz görünmesi gerek ya (!)
Bu gereksiz yorumlarınızı lütfen kendinize saklayınız arkadaşlar

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,738
Evet Hakkı bey, shiftdelete.net youtube hesabın da görüyorum zaten daha önce de spigen kullandım armor modellerinden biriydi sanırsam hoşuma gitmişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu gereksiz yorumlarınızı lütfen kendinize saklayınız arkadaşlar
ironi diye bişey var ben sana yazmadım hem klasik iphon la hava atanlar varya onlara yazdım

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Bu modelin komple siyah olanı var benimde hoşuma gittiydi fiyatı da makul ve ben bu kılıfı s6 edge de kullandım baya sağlamdı

Yulia23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Portalusso’nun kılıflarını öneririm. (Deri seviyorsanız şayet)

FF5DCA95-14BA-43D5-9517-35DD0ABB0429.jpeg

Son düzenleme: