XS Max ekran koruyucu ve kılıf

Bu konuyu okuyanlar

kurular1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Aşağıdaki spigen ekran koruyucuyu kullanan var mı? Varsa memnun mu ve uygulaması gerçekten kolay mı? Bunun dışında başka önereceğiniz ekran koruyucu var mı 100 tl civarlarında?

Ayrıca spigenin şu kılıfları çok şık duruyor ama buradan kaba mı kalın mı pek anlamıyorum. Şu kılıflardan hangisi daha iyidir?

iPhone XS Max Kılıf, Spigen Air Skin Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma | Spigen (Özellikle bu çok şık duruyor ama sağlam mı emin olamadım.)

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Merhaba,
Aşağıdaki spigen ekran koruyucuyu kullanan var mı? Varsa memnun mu ve uygulaması gerçekten kolay mı? Bunun dışında başka önereceğiniz ekran koruyucu var mı 100 tl civarlarında?

Ayrıca spigenin şu kılıfları çok şık duruyor ama buradan kaba mı kalın mı pek anlamıyorum. Şu kılıflardan hangisi daha iyidir?

iPhone XS Max Kılıf, Spigen Air Skin Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma | Spigen (Özellikle bu çok şık duruyor ama sağlam mı emin olamadım.)
bende kılıfı yok ama xs için olan yukarıdaki ekran koruyucusu var . ekran koruyucu gayet kaliteli diyebilirim.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Merhaba,

Spigenin kılıflarına güvenebilirsiniz. Sağlamlık ve şıklık konusunda çok iyiler.

Koruyucu ekran olarak tam ekran cam korumaları telefonu çok güzel bir şekilde koruyor. Bunları önerebilirim.