İPhone X pil değiştirsem düzelir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşla şuan pil günü çıkarmıyor oyun falan oynamıyorum sadece sosyal medya.

birde pil bazen atıyorum 90da bi bakıyorum 75e düşmüş 2dk içinde sonra bazen 77 falan oluyor çıkıyor pili değiştirsem bunlar düzelir mi ve günü çıkartır mı??

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bir süre sonra yine aynı olacağını düşünüyorum.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Bence elden çıkarın. Zaten kronik sorunları olan bir cihaz.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Hocam lütfen sorunuma odaklanalım onun dışında öneri istemiyorum teşekkürler beni düşündüğünüz icin

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Hocam lütfen sorunuma odaklanalım onun dışında öneri istemiyorum teşekkürler beni düşündüğünüz icin
Pili değiştirmeden önce servise danışmanızı öneririm. Değiştirdikten sonra sorun çıkmayacağını söylerlerse değiştirirsiniz. Değiştirince günü çıkaracaktır.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Arkadaşla şuan pil günü çıkarmıyor oyun falan oynamıyorum sadece sosyal medya.

birde pil bazen atıyorum 90da bi bakıyorum 75e düşmüş 2dk içinde sonra bazen 77 falan oluyor çıkıyor pili değiştirsem bunlar düzelir mi ve günü çıkartır mı??
Pil değiştirseniz bile 2 3 ay falan dayanır size öneririm cihazı elden çıkarmanız

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar çok cihaz kullandım, s9 plus , mi note 10, mi9, p30, mate 10 pro. Akıcılık ve kamera anlamında isterseniz fanboy deyin ama bu apple kalitesi beni kendine çekiyor, o kamera da kı gerçekci renkler vs hiçbir marka da bana bu kadar iyi gelmiyor. Saydıklarım arasında pil haricinde en mutlu olduğum da İphone X oldu. Pil den de son 4 5 aydır kötü sonuçlar alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pili değiştirip devam edin. On numara cihazdır iPhone X.
Bu forum da hiç ıphone övüldüğünü görmedim nedense kağıt üstünden bakıp yorum yapıyolar, ben çok memnunum pil dışında onun da değişim vakti geldi herhalde ondan.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar çok cihaz kullandım, s9 plus , mi note 10, mi9, p30, mate 10 pro. Akıcılık ve kamera anlamında isterseniz fanboy deyin ama bu apple kalitesi beni kendine çekiyor, o kamera da kı gerçekci renkler vs hiçbir marka da bana bu kadar iyi gelmiyor. Saydıklarım arasında pil haricinde en mutlu olduğum da İphone X oldu. Pil den de son 4 5 aydır kötü sonuçlar alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu forum da hiç ıphone övüldüğünü görmedim nedense kağıt üstünden bakıp yorum yapıyolar, ben çok memnunum pil dışında onun da değişim vakti geldi herhalde ondan.
Bataryanın performans düşüklüğü biraz yazılımdan birazda bataryadan kaynaklanıyor.Batarya değişimi yaptığında aynı sıkıntıyı yaşama ihtimalin yüksek.Kamera olayına gelince renk doğruluğu kişiden kişiye değişen bir olay.Kimisi doğal sever kimisi canlı.Fotoğraf olayı göreceli bir kavram olsada İphone daki renk doğruluğu benimde hoşuma gidiyor.

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Tavsiyem profesyonel bir yerde veya yetkili apple servisinde değiştirmeniz, çünkü bazı telefoncular hassas davranmadıkları için face id, ekran gibi parçalarda kalıcı hasar bırakabiliyor.

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Tavsiyem profesyonel bir yerde veya yetkili apple servisinde değiştirmeniz, çünkü bazı telefoncular hassas davranmadıkları için face id, ekran gibi parçalarda kalıcı hasar bırakabiliyor.

Reaksiyon puanı
103
Ekran ve hoparlör sorunları yaşamış bir cihaz. yazılımsal sorunları da olmuştu. Xs serisinde tamamen giderilmişti.(hoparlör hariç) bence pili değiştirip yine kullanabilirsiniz. Kullanımda fark olacaktır. Ama yüksek bir performans beklemeyin. (Apple servisinde değiştirmeyecekseniz.)

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Androidde ki İnstagram sorunu kalksa değiştiricem ama mecbur devam x ile