MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
dayanamadım aldım note 8 i . bakalım iphone x ne olacak

Reaksiyon puanı
64
O çok beğenilen ve övülen Iphone Ios ile şöyle stabil, samsungun 4 gb ram ile yaptığını 1- 2 gb ram ile yapabiliyor. Buda Ios farkı diyenleri artık göremeyiz ya rahatım. Iphone X bile 3 GB ram e geçiş yaptı. Lakin şimdi de 'note 8 de 6 gb var lan denilcek' Hatırlatırım. Iphone X Note 8 in rakibi değil ;) S8 Plus ile olabilir. Ondaki fark ise 1.
--- Gönderi Güncellendi ---
Iphone 6 S kullanan arkadaşımla konuştum geçen. Telefon günün rastgele saatlerine alarm kuruyor, çağrıları reddediyor, daha 6 ay oldu ya da olmadı, iyice sapıttı diyor kendileri.
dayanamadım aldım note 8 i . bakalım iphone x ne olacak
En doğru kararı vermişsiniz. cihazınızı iyi günlerde kullanın. Memnun kalacağınızdan eminim. Bir S8+ Plus kullanıcısı olarak dolma parmaklı iseniz küçük parmak izi okuyucu biraz rahatsız edebilir ama iris gayet mükemmel :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öncelikle hayırlı olsun sonra burası note 8 değil iphone x konusu
https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/
Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.
Tam anlamıyla iki rakip cihazın birinin konusunda karşılaştırılması ve birbirleri hakkında birinin konusunda yorum yapılması sizi niye bu kadar rahatsız ediyor?
Boş konuşuyorsunuz. Söylediklerimizin hiç biri gerçekten bu konu ile düşündüğünüz kadar alakasız değil.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Tam anlamıyla iki rakip cihazın birinin konusunda karşılaştırılması ve birbirleri hakkında birinin konusunda yorum yapılması sizi niye bu kadar rahatsız ediyor?
Boş konuşuyorsunuz. Söylediklerimizin hiç biri gerçekten bu konu ile düşündüğünüz kadar alakasız değil.
@Murat Burç forum kuralları senide benide bağlar konu iphone konusuysa senin ve diğerlerinin konuştuğu cihazlar konu ile alakasız mesajlar kısmına girmekte lütfen uyarıları dikkate al

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Murat Burç forum kuralları senide benide bağlar konu iphone konusuysa senin ve diğerlerinin konuştuğu cihazlar konu ile alakasız mesajlar kısmına girmekte lütfen uyarıları dikkate al
Konu iPhone konusu olabilir satın alacak kişi gelip buraya bakacak ve bizim söylediklerimizi görünce diğer rakip cihazların varlığından haberdar olacak
Cihaz daha çıkmadı ve konu boş söylediklerimiz alakasız mesaj değil.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Bazi yerlerde x in 4 gb ram a sahip oldugu bilgileri dolaniyor.(aksi taktirde i6-i6 plus etkisi yaratma durumu var.(cozunurlukten dolayi).
Bu konuda arastirma yapan net bilgiye ulasabilen var mi?yoksa hurafe mi?

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
3 gb ram.4 le gelseydi fark olurdu.ama malesef.buyuk ihtimal seneye XI modelinde goruruz gibi.

(Ss gsmarena'dan)
6637b5db69f5d200d254c998c7aeeee8.jpg

Reaksiyon puanı
113
Iphone X almak isteyen arkadaşımı Samsung mağazasına götürüp Note 8 ' e ikna ettim pişman değilim. :D

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Diyelim ki birisi İphone ip6s ile S7 edge arasında kaldı
Bende Op5 i öneririm onu düşünür müsün dediğimde o zaman ben bu kuralı ihlal etmiş oluyorum. Anlamsız oluyor çünkü adam 6s ile S7 edge telefonlarını yazmış başlıkta.
Belki adam Op5 hiç bilmiyor ve ben ona söylediğim zaten öğrenip araştırcak ve ona karar kılcak ?
Sizce bu kuralların bazılarının güncelleme vakti gelmedi mi

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Afferim takim tutar gibi marka tutmaya devam.bazi arkadaslari ayri turarim...

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Iphone x on siparis asamasinda 50 milyondan fazla satilacagi ongoruluyormus.ne x mis arkadas.

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Arabistan’a gidersem alacağım şahsen yine yurt dışından :))

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Yahu yeter ya yeter tamam anladık diğer x kullanıcıları konularına bak adamlar sızıntılar dahil rakipleri her şeyi ile mesajlaşıyorlar neyden rahatsız oldunuz.
Iphone x on siparis asamasinda 50 milyondan fazla satilacagi ongoruluyormus.ne x mis arkadas.
Aynen bütün özellikler copy paste ama apple dayımızın hatrı var diye işte :D:D

Reaksiyon puanı
64
Eğer öneri ve karşılaştırma yapmayacaksak forumun ne anlamı var? Kimseye silah dayayıp bunu al dediğimiz yok. Fikirlerimizin doğru olduğunu düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
64
M

Murat Burç

SDN Okuru
Vee beklenen haber geldi, iPhone 8 plus’ın ilk patlama haberi taiwan’dan geldi.
Haberin detayını okumak için tıklayabilirsiniz ; iPhone 8 Plus handset allegedly 'explodes' while on charge | TheINQUIRER

Patlama Video linki ;
Oyun havası açtım oynuyorum. :D:D
Apple'ın burnu sürtülürse asla Samsung gibi toplayamaz. Çünkü en büyük gelirleri iPhone, Samsung gemi bile üretiyor burj khalifa (Dubai'de ki en yüksek gökdelen ) Samsung üretimi

Apple seneye daha düşük fiyatlarla çıkar.

Reaksiyon puanı
113
Bu video bana inandırıcı gelmedi, gerçekten böyle bir şey olsa illaki videonun sonuna patlayan hasar görmüş cihazı koyarlardı.

DÜZELTME : VIDEONUN SAĞ ÜSTÜNDEKİ TARİHE DİKKAT EDİN. ( TELEVİZYONDAKİ )

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Aynen b
Vee beklenen haber geldi, iPhone 8 plus’ın ilk patlama haberi taiwan’dan geldi.
Haberin detayını okumak için tıklayabilirsiniz ; iPhone 8 Plus handset allegedly 'explodes' while on charge | TheINQUIRER

Patlama Video linki ;
Bunlar tayvanĺı çinli falan ya çakma iphone patlamış olmasın dükkanda bir garipti zaten
Fanboy basmis yine forumu.he he deyip gecin
Aa onlardan biri sen olmayasın :D
Oyun havası açtım oynuyorum. :D:D
Apple'ın burnu sürtülürse asla Samsung gibi toplayamaz. Çünkü en büyük gelirleri iPhone, Samsung gemi bile üretiyor burj khalifa (Dubai'de ki en yüksek gökdelen ) Samsung üretimi

Apple seneye daha düşük fiyatlarla çıkar.
Bence bu fanboy topluluğu derki yeterki apple ım olsun cebimde patlasın farketmez

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Hehe.Lc’cide ince ayar kacirdi tuh :)iyi ki gecen sene sam patladi ardindan hemen ‘yea aypon patladi.’haberleri bazi sozde basin tarafindan yaygara yapildi.sonuc sifir.bas paralari sam :))))varya disardan biri okusa bu sayfalari acayip antipati olisturursunuz savinduginuz markalara karsi ki oylede okuyor merak etmeyin.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Hehe.Lc’cide ince ayar kacirdi tuh :)iyi ki gecen sene sam patladi ardindan hemen ‘yea aypon patladi.’haberleri bazi sozde basin tarafindan yaygara yapildi.sonuc sifir.bas paralari sam :))))varya disardan biri okusa bu sayfalari acayip antipati olisturursunuz savinduginuz markalara karsi ki oylede okuyor merak etmeyin.
Kardeş o kadar yazıyon kimse seni takmıyor.Bari ben biraz ilgi göstereyim sana dedim.
Aynen haklısın kardeşim süpersin

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Kardeş o kadar yazıyon kimse seni takmıyor.Bari ben biraz ilgi göstereyim sana dedim.
Aynen haklısın kardeşim süpersin

Sagol sende olmasan :)
Valla cevap yazilip yazilmamasini pek sallamam.futbol takimi mhabbetine donuyo konular iste.falan filan anla.