iPhone Se mi ? Sony Xpreia Xz mi ? Yoksa Xiaomi Mi6 Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
XXJEB0.jpg
buda benım kullanımım SE %100den 78e düşene kadar full messenger sesli falan konuşuyorum

İnandırıcı nitelikler gönder bana bunlarla gelme ben senin telefonunda bu ayarları değiştirmediğini bilemem

Senin telefonun değil bana video anlatımla gel inanacam

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
SE 'yi direkt olarak kesinlikle gözden çıkar .

Sana 3 şık .

- İthalatçı garantili dert etmiyorsan ve Xiaomi ye güveniyorsan ki bence güvenilir marka düşünmeden Mi 6 al
- İthalatçıya güveniyorsan Huawei Mate 9 al
- Yok ona buna güvenmem diyorsan XZ al
Bu mesajımı dikkate alın derim bence her şeyi özetliyor .

SE alanlara bir sey demiyorum . 6S den geri kalir yonleri var .

4 inç ekran ne ben denedim klavyeden yazamiyorum .

6S in bile bunlardan geri kalir yani var .

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Mi6 donanım olarak daha iyi ama Türkiyede resmi olarak satılmaması ve 4.5G frekanslarında 800 bandını desteklememesi, kulaklık girişinin olmaması gibi sebeplerden dolayı almazdım gider XZ alırdım. Benim için herşey işlemci, ram, depolama, pil vb. değil. Önemli olan telefonun sunduğu deneyim ve genel özellikleri ki Sony bu tarz şeylere önem veren bir marka.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
iphone SE şarz süresini merak edenlere yüklüyorum bunları tabi birazdan videolu kanıt koyy diye boş konuşanlar olacaktır ve şunu söyleyeyim videoya gerek bile yok şarza tekrar takmış olsam pil kullanım bilgileri sıfırlanır aşağıda o yüzden boş konuşmaya gerek yok şarzım %52 kalmış durumda ve detayları orada
295PBL.jpg
BA4G3V.jpg

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685

Kaynak YouTube

5 saat 35 dk içinde iPhone SE pert

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
iphone SE şarz süresini merak edenlere yüklüyorum bunları tabi birazdan videolu kanıt koyy diye boş konuşanlar olacaktır ve şunu söyleyeyim videoya gerek bile yok şarza tekrar takmış olsam pil kullanım bilgileri sıfırlanır aşağıda o yüzden boş konuşmaya gerek yok şarzım %52 kalmış durumda ve detayları orada
295PBL.jpg
BA4G3V.jpg
Bu kadar fanboyluk yapmaya gerek yok , hepimiz biliyoruz SE nin ne kadar dayandığını . Youtubedan videolar da var . Screenshot yapıp kanıtlayamassın .

Kendinde çek aynı tarz video inanalım . İnandırmak zorunda değilsin ki zaten video çeksende ben şahsen inanmam o kadar video varken .

Milleti yanlış bilgilendirmeyelim .

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bu kadar fanboyluk yapmaya gerek yok , hepimiz biliyoruz SE nin ne kadar dayandığını . Youtubedan videolar da var . Screenshot yapıp kanıtlayamassın .

Kendinde çek aynı tarz video inanalım . İnandırmak zorunda değilsin ki zaten video çeksende ben şahsen inanmam o kadar video varken .

ben işsizmiyim saatlerce video çekecem ayrıca screenshotta oynama yapılmaz yapılsada belli olur tekrar şarza takmış olsam ordakı sureler sıfrlanırdı yüklediğim fotodakı herseye dıkkatlı baksan bı oynama olmadını anlarsın asıl videolara inanmam adam ne bılcen saatlerce videoyu durdurup tekrar aynı yerden başlatmadığını kaydetmeye milleti asıl siz yanlış bilgilendiriyorsunuz samsunglarla kafayı yemişsiniz daha iphonu elınıze almadan çamur atıyorsunuz kullananlar zaten memnunuz diyorlar onlardamı yalan söylüyor bence sen yalan söylüyorsun sana iyi video izlemeler youtubda her gördüğün videoyada inanma ortalık samsung çalışanıyla dolmuş satış yapamadıkları için çırpınıyorlar konu sahibi Xzyi çıkar aradan mi6 yada SE al pişman olmazsın samsungada hiç bulaşma bizi yakdı aman sen yanma sonra :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
ben işsizmiyim saatlerce video çekecem ayrıca screenshotta oynama yapılmaz yapılsada belli olur tekrar şarza takmış olsam ordakı sureler sıfrlanırdı yüklediğim fotodakı herseye dıkkatlı baksan bı oynama olmadını anlarsın asıl videolara inanmam adam ne bılcen saatlerce videoyu durdurup tekrar aynı yerden başlatmadığını kaydetmeye milleti asıl siz yanlış bilgilendiriyorsunuz samsunglarla kafayı yemişsiniz daha iphonu elınıze almadan çamur atıyorsunuz kullananlar zaten memnunuz diyorlar onlardamı yalan söylüyor bence sen yalan söylüyorsun sana iyi video izlemeler youtubda her gördüğün videoyada inanma ortalık samsung çalışanıyla dolmuş satış yapamadıkları için çırpınıyorlar konu sahibi Xzyi çıkar aradan mi6 yada SE al pişman olmazsın samsungada hiç bulaşma bizi yakdı aman sen yanma sonra :)
Ben bir seyi degistirdin demedim ki . Bilerek yanlis yerden anliyorsun.

Parlakligi kaca kistigini ve ne kadarinda wifi kullandigini bilmiyorum .

%98 ini 0 parlaklik ucak modu acik kullanip son dakikada wifi acarsin ss alirsin al sana sarj suresi .

Cocuk mu kandiriyon dalga mi geciyon ?

Tabikide videoya inanmicaz videolara inanicaz !!!

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ben bir seyi degistirdin demedim ki . Bilerek yanlis yerden anliyorsun.

Parlakligi kaca kistigini ve ne kadarinda wifi kullandigini bilmiyorum .

%98 ini 0 parlaklik ucak modu acik kullanip son dakikada wifi acarsin ss alirsin al sana sarj suresi .

Cocuk mu kandiriyon dalga mi geciyon ?

Tabikide videoya inanmicaz videolara inanicaz !!!
uçak modu ne uçakdamı kullanıyoz telefonu messengerda saatlerce konuşup hem videolu hem seslı görüşme yaptım sen parlaklığa bukadar kafayı takdıysan ben sana şöyle diyim messengerın nekadar çok şarz yediğini herkez bilir ona bakarsan bende 4 saat youtubeden video ızledm son parlaklıkda şarzı bitsn tekrar şarza takıp dolunca yola çıkarım dıye 4 saatte %33den 19 a indi ben burada millete zorla birşey ispatama derdine düşmedim düşsem gidip youtubdan nekadar SE yi üstün gösteren video varsa paylaşırdım burada kendi deneyimimce şarzının gayet basarılı gittiğini söyledip inanıp inanmamak sana kalmış ama yalan yanlış söyleyipde şu şu telefonun bataryası 3000 4000 bunu al Se alma dersen yarın bi gün adam alır pişman olursa sana saydırır sadece bataryanın kapasitesine bakmaz o androidin üstünde yük var dev gibi ekran 2 3 k çözünürlük sanki adam onu alınca full parlaklıkdamı kullancak istediğin samsungu al eline görüntülü konuşma yap son parlaklıkta 1 saatte ortalama %70 belkide daha fazla şarzını yer felç eder bataryayı iosda bu yok tamam iosda çok yior görüntülü konuşmada ama biri %70 yerken diğeri 35 yiyor öyle içindeki tek teldeki yuklu olan bi videoyu oynatmayla olmaz test uygulamadan uygulamaya telefondan telefona değişiklik gösterır

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762

Aynen
--- Gönderi Güncellendi ---
295PBL.jpg
BA4G3V.jpg
Hiç bu kadar güleceğim yoktu valla. 6s bile kullanırken en fazla 8 saat gördüm. Onu da ilk aldığım zaman gördüm. Son zamanlarda 4 saati geçersem şükür diyordum. Ve arka planda çalışan uygulamarı bile sayıyor iOS. Bundan haberin yok galiba. O süre en fazla 3.5 saattir. Milleti yanıltma.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
tamam bi tek arka kamerası ustun 23 mp diyor ama yalan 23 mp kamera dıyorlar kkıyasladığındaa bakıyorsun 5mple yarışıorlar ben şuan hiç bi telin 20 mp kamerası olduğuna inanmıyorum taş çatlasa 12 13 mp diğer herseyde SE ıkısınden üstünlüğü ortada

aynı güçte bir işlemciyemi sahip ? 835 zaten çöp 820mi A9dan iyi ? bak burda beni şimdi gülme krizine sokma :D:D:D:D:D:D:D:D
Kusura bakma ama yuh yani 835 e çöp demek bilemiyorum

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
uçak modu ne uçakdamı kullanıyoz telefonu messengerda saatlerce konuşup hem videolu hem seslı görüşme yaptım sen parlaklığa bukadar kafayı takdıysan ben sana şöyle diyim messengerın nekadar çok şarz yediğini herkez bilir ona bakarsan bende 4 saat youtubeden video ızledm son parlaklıkda şarzı bitsn tekrar şarza takıp dolunca yola çıkarım dıye 4 saatte %33den 19 a indi ben burada millete zorla birşey ispatama derdine düşmedim düşsem gidip youtubdan nekadar SE yi üstün gösteren video varsa paylaşırdım burada kendi deneyimimce şarzının gayet basarılı gittiğini söyledip inanıp inanmamak sana kalmış ama yalan yanlış söyleyipde şu şu telefonun bataryası 3000 4000 bunu al Se alma dersen yarın bi gün adam alır pişman olursa sana saydırır sadece bataryanın kapasitesine bakmaz o androidin üstünde yük var dev gibi ekran 2 3 k çözünürlük sanki adam onu alınca full parlaklıkdamı kullancak istediğin samsungu al eline görüntülü konuşma yap son parlaklıkta 1 saatte ortalama %70 belkide daha fazla şarzını yer felç eder bataryayı iosda bu yok tamam iosda çok yior görüntülü konuşmada ama biri %70 yerken diğeri 35 yiyor öyle içindeki tek teldeki yuklu olan bi videoyu oynatmayla olmaz test uygulamadan uygulamaya telefondan telefona değişiklik gösterır
Tamam anladım .

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ben hiç birşeye bakmadan 835 e çöp denmesine karşıyım yoksa herheangi bişeye baktığım yok
dalga geçene yalan konuşana öyle derler 820 yani G5in işlemcisi a9dan iyimiş üstünde yumurta kızarttığımız işlemciye adam a9dan iyi diyor 835de öyle çok çok iyi değil yeterli orta bi işlemci

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tekrarlıyorum 820 , A9dan daha iyi bir işlemci işlemciden konuşuyoruz değil mi ?:D Fanboylara aldırış etmeyiniz .

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
dalga geçene yalan konuşana öyle derler 820 yani G5in işlemcisi a9dan iyimiş üstünde yumurta kızarttığımız işlemciye adam a9dan iyi diyor 835de öyle çok çok iyi değil yeterli orta bi işlemci
Kusura bakma ama daha fazla senden alıntı yapmayacağım çünkü bu kadaar bapımlılık fazla adam sana uyup se alsa nolcak adam 7 plus kullanıyor bir bildiği var herhalde murat burc ben sıramı savdım buyur sen

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Tekrarlıyorum 820 , A9dan daha iyi bir işlemci işlemciden konuşuyoruz değil mi ?:D Fanboylara aldırış etmeyiniz .
820 işlemciyle 2 dk teli elıne al sonra deep freeze koyarsın soğusunda kullanayım diye şu mübarek ayda bari 2dk doğru ol yalan konuşma neren eğri desem nerem doğru ki diyecek haldesin
Kusura bakma ama daha fazla senden alıntı yapmayacağım çünkü bu kadaar bapımlılık fazla adam sana uyup se alsa nolcak adam 7 plus kullanıyor bir bildiği var herhalde murat burc ben sıramı savdım buyur sen
buyursun sıkıntı yok 2 dkkada trollerim onu samsungla nefes alıp veriyor murat elınden samsungu alsan kalbi durur :D

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
hey allahım sanki kendisi apple savdalısı değil kalkmış bide samsunga laf atıyor.En azından sizin gibi maaşsız çalışmıyor.Murat hocam biliyoruz senin samsungdan gizli gizli para aldığını :)

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
820 işlemciyle 2 dk teli elıne al sonra deep freeze koyarsın soğusunda kullanayım diye şu mübarek ayda bari 2dk doğru ol yalan konuşma neren eğri desem nerem doğru ki diyecek haldesin

buyursun sıkıntı yok 2 dkkada trollerim onu samsungla nefes alıp veriyor murat elınden samsungu alsan kalbi durur :D
O dediğin geride kaldı. 820 işlemci yüke göre çekirdek çalıştırıyor Naberr gülüm? Ama iPhone 2 çekirdekli olduğu için tek çekirdekteki frekansları yüksek olduğundan çok şarj tüketiyor asıl ısınan iphone dur. Ve ayrıca apple 'ın a9 unu samsung üretiyor. 26 yaşındasın ama yaptığın şeyler çocuk gibi:D

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Bu arada adamın elinden samungu alsalar ölcek diyon ya doğru adam parasını sizin gibi boşa harcamıyor telefona bir bütçe ayırıyor yoksa sizin gibi tim cookun kasasına para döktüğünüz gibi para çıkartmıyor cebinden.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Cahillerin ve fanboyların söylediklerine itibar etmeyelim lütfen.

S7 Edge Exynos 8890
Nexus 6P Snapdragon 810
LG G5 , HTC 10 ve One Plus 3 Snapdragon 820

820 Yanıyorsa A9da yanıyor :D 1 derece daha soğuk der şimdi bende o daha öncelerden kötülediği exynos 3 derece daha soğuk A9dan der sustururum:D

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Bu arada adamın elinden samungu alsalar ölcek diyon ya doğru adam parasını sizin gibi boşa harcamıyor telefona bir bütçe ayırıyor yoksa sizin gibi tim cookun kasasına para döktüğünüz gibi para çıkartmıyor cebinden.
iPhone 6s in maaliyeti 900 tl satışı 3000 tl yersen :D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Cahillerin ve fanboyların söylediklerine itibar etmeyelim lütfen.

S7 Edge Exynos 8890
Nexus 6P Snapdragon 810
LG G5 , HTC 10 ve One Plus 3 Snapdragon 820

820 Yanıyorsa A9da yanıyor :D 1 derece daha soğuk der şimdi bende o daha öncelerden kötülediği exynos 3 derece daha soğuk A9dan der sustururum:D

Adam körü körüne Apple 'a bağlı boşver ya :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Muhteşem A9a ve A10a bakalım rezil 820 ve 835 ile kıyaslayalım :D
İşlemcilerin asıl performanslarını görmek için eşit şartlarda kıyaslandığı için özellikle Off Screen skorları dikkate alın
upload_2017-6-20_0-59-41.png

upload_2017-6-20_1-1-34.png

Kimin ne olduğu belli :D
SD835 A10u da delmiş geçmiş:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...