iPhone şarj adaptörü ısınma sorunu

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
iPhone 15 şarj adaptörü orjinal ısınıyor mu herkesin acaba? Bir de bir sorun daha olacaktı arkadaşlar iPhone 11'imden orjinal şarj aletim var onu bir aparatla Type C'ye çevirebilir miyim? O şekilde kullansam onu da yedek oda orjinal ama usb to lightining aparat görseli ekledim. Telefonu alırken yanında aldım orjinal diye kandırıldımmı acaba orjinal olmasına rağmen ısınması normal mi acaba?

Ekli dosyalar

• IMG_2727.png
    IMG_2727.png
    108.2 KB · Görüntüleme: 29

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
alla allaaaaa acabaya konuyu gizlimi tuttumki neden bir kişi bile yazmamışkı nerden ulaşıcam ben sorumun cevabına acaba.telefonda şarj adaptörüde cok ısınıyor normalmi nerden öğrenmeliyim bunu

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
şarj'da kullanıyorsan telefonu normal.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
aple destekle konuştum telefonda sorum görünmüyor gğncellemeyi yapın takipte kalın diyor.birde başka şarda deneyin dedi ama samsung orjinal şarj adaptörü var onu kullanınca ısınmıyor

Reaksiyon puanı
4,386
iPhone 15 şarj adaptörü orjinal ısınıyor mu herkesin acaba? Bir de bir sorun daha olacaktı arkadaşlar iPhone 11'imden orjinal şarj aletim var onu bir aparatla Type C'ye çevirebilir miyim? O şekilde kullansam onu da yedek oda orjinal ama usb to lightining aparat görseli ekledim. Telefonu alırken yanında aldım orjinal diye kandırıldımmı acaba orjinal olmasına rağmen ısınması normal mi acaba?

İphone 11 de 5W adaptör olması gerekiyor ve hızlı şarj desteklemediği için ısınması normal. Aşağıdaki linkte bulunan adaptörü alırsanız sorun ortadan kalkacaktır.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
İphone 11 de 5W adaptör olması gerekiyor ve hızlı şarj desteklemediği için ısınması normal. Aşağıdaki linkte bulunan adaptörü alırsanız sorun ortadan kalkacaktır.
tmm teşekkür ederim iphone destek le iletişime geçtim telefonun içine girdi kontrol etti herhangi bir sıkıntı görünmüyor dedi başka şarj ile deneyin dedi başka orjinal samsung adaptörüm vardı denedim ısınmadı