İphone 11 ve Şarj Adaptörü Isınıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Bayonetta060

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce hiç Iphone kullanmadım ve normalde Iphone hater’ıyımdır. Iphone kullanmadım dememek için Iphone 11 aldım ve telefon ısınıyor. Birde o kadar ilginç bir ısınma ki gitgide değil de birden ısınmaya başlıyor. Hele adaptörü hiç saymayın köpek gibi ısınıyor. Bir de kıyamıyorum bez falan koyup ateşini almaya çalışıyorum normal mi?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Daha önce hiç Iphone kullanmadım ve normalde Iphone hater’ıyımdır. Iphone kullanmadım dememek için Iphone 11 aldım ve telefon ısınıyor. Birde o kadar ilginç bir ısınma ki gitgide değil de birden ısınmaya başlıyor. Hele adaptörü hiç saymayın köpek gibi ısınıyor. Bir de kıyamıyorum bez falan koyup ateşini almaya çalışıyorum normal mi?
webteknoda

Standart ısınma için yapmanız gereken herhangi bir şey yok. El yakma seviyesinde bir ısınma sorunuyla karşı karşıyaysanız hemen telefonu ve şarj aletini prizden çıkarıp yetkili teknik servise başvurun.

yazmışlar

Bayonetta060

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
webteknoda

Standart ısınma için yapmanız gereken herhangi bir şey yok. El yakma seviyesinde bir ısınma sorunuyla karşı karşıyaysanız hemen telefonu ve şarj aletini prizden çıkarıp yetkili teknik servise başvurun.

yazmışlar
Onu ben de okudum ama Iphone 7 için yazmışlar belki bir şey farkediyordur 11’le arasında. İşte hızlı şarj olayı falan

elnurbabazade0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
adaptor isinmasi normal 220v dan 5v donusduyor elektriki normal adaptor isinmasi fakat telefonun cok isinmasi normal diyil oyun oynadikda falan isinmasi normal sarjda cok isinmasi normal diyil hemde arkasi cam olan bi telefonun((((

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Yazılımdan kaynaklı olabilir.Yedek alıp cihazı sıfırlayın.Dfu modda iTunesdan son sürüme güncelleyin.

Son mesajlar