Iphone garanti değişim

stayalive11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar bugun iphone 5 telefonumu olu piksel nedeniyle aldigim turkcell bayiisine verdim. Onlar telefonu ve fatura fotokopisini ve kullanilan bir numara alip hicbir belge vermeden ugurladilar. Telefona serviste birsey olmasi durumunda kagt olmadigi icin kanitlayamamda sizce yarin gidip almalimiyim servis kagidi yoksa normaldede verilmiyormu icime kurt dustu arkadaslar lutfen cevapilayin lutfen .. tesekkurler simdiden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar iphone 4 ümün orta tuşu basmıyor, şebeke çekmiyor ve şarj çok gidiyordu bugün servise gönderdim değişim yaparlarmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar iphone 4 1,5 ay garantim kalmış donuyor sürekli son güncelleme var takas ile aldım vatan pcden garantiye gönderecem değişmesi için ne yapmam demem lazım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar çok güzel bi kazık yiyip aldığım i phone 5 kamerasında toz çıktı bnde telefon bi telefoncu aracılığıyla servise yolladım soyuklar falanda vardı az değşim talep ettim 20 gün oldu ses seda yok :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben sizin gibi yurt dişindan değilde türkiyeden almiştim cihazi avea kampanyasindan almiştim garanti süresine 4 ay kala bozulmuştu cihazi benden istediler ve 2 ay sonra yenisi çikti o zaman cihaz amerikaya gitmişti şimdi türkiyede app in mağazalari var şimdi türkiyeden bu işlem yapilabiliyor....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benmde aynısı oldu ama benm 2 saatt sonra kendiliğinden düzeldi sonra ses düğmesi bozuldu sessize almıyordu garantiye yolladım.:unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim ıphone 5s de dokunmatık ekranında sıkıntı cıktı ekranın orta kısmı algılamıyor yenisiyle değiştirirler mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşalar golddan sıfır ıphone5s aldım, arızalı çıktı. telefonu geri götürdüm ve servise göndereceklerini söylediler. büyük ihitmalle yenisi gelir dediler. acaba yeni telefon elime ne zaman geçer.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşalar golddan sıfır ıphone5s aldım, arızalı çıktı. telefonu geri götürdüm ve servise göndereceklerini söylediler. büyük ihitmalle yenisi gelir dediler. acaba yeni telefon elime ne zaman geçer.

en geç 2015 yılının 2. çeyreğinde gelmiş olur servis yoğun değilse 2015 3. çeyreğinde alırsın....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pazar günü vatan bilgisayardan aldığım iphone 5s'in ses artırma tuşu çalışmıyor. bugün vatana götürdüm servise yollayacaklarını söyleyip form doldurup faturanın da fotokopisini aldılar. Eski telefonumu kullanayım bu süreçte dedim ama onun kartı micro simdi. iphone 5s de ise nano sim var. gidip turkcell bayisinde bir çözüm ürettik. Bu cihazla kontrol edilmiyor mu acaba? O kadar para veriyoruz ama paramızla rezil oluyoruz. Şimdi verdiğin paraya mı yanarsın, kaç gün telefonsuz kalacağına mı, hevesinin kaçtığına mı? bilemedim :blink:

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
pazar günü vatan bilgisayardan aldığım iphone 5s'in ses artırma tuşu çalışmıyor. bugün vatana götürdüm servise yollayacaklarını söyleyip form doldurup faturanın da fotokopisini aldılar. Eski telefonumu kullanayım bu süreçte dedim ama onun kartı micro simdi. iphone 5s de ise nano sim var. gidip turkcell bayisinde bir çözüm ürettik. Bu cihazla kontrol edilmiyor mu acaba? O kadar para veriyoruz ama paramızla rezil oluyoruz. Şimdi verdiğin paraya mı yanarsın, kaç gün telefonsuz kalacağına mı, hevesinin kaçtığına mı? bilemedim :blink:

Servise yollanırken değişim istediğinizi onarım istemediğinizi söyleseydiniz. Boş yere onarılmasın telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıphone 5s imi power tuşu yüzünden gönderdim 5 günde değişim kararı verildi yeni telefonumu bekliyorum :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım ahize ve hoparlörden ses çok az geliyor ve ahizenin üstündeki sensör bozuk değişim olur mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben ıphone 4 kullanıyorum aldığımdan beri iç hoparlörü arızalı. Arama yaptığımda karşı tarafın sesi cızırtılı ve çok derinden geliyor aynı zamanda kasıyor. Garanti süresi dolmadı ne yapmam lazım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar benim aphone5 var kamerasi ve ses tuslari calismiyo 6 gün oldu yollayali acaba değişim yaparlarmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba benim iphone 5s gold du telefonum yeni aldım 2 hafta oldu. ama kardeşim şifreyi yanlış girdiği için iphone kapalı itunes'e bağlan diye sorun çıktı bizde garantiye verdik neredeyse 1 haftayı geçti hala haber yok ne zaman gelir sizce :((

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gençler garantiye giden telefonlar 15 günü bulur en erken!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ipone 6 aldim bir hafta olmadan pil yüzdesi 75 iken birden kapandi daha da acilmiyor sizce ne yapabilirim. Telefon abd den geldi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnm i phone 5 için de değişim kararı cıktı ne kadar sürede elime ulaşır bi bilginiz war mı :)
?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnm i phone 5 için de değişim kararı cıktı ne kadar sürede elime ulaşır bi bilginiz war mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
genpa ise garanti servisi hiç gönderip de moraliniz bozlumasın bende 5 ve 5s var ikisinide gönderdim 980 tl 5s 800 tl 5 e para istior sorun biri şarj almıyor biri çemiyor adam kullanıcı hatası diyor teleservice on numara 5 yıldız alırsanız bir telefon garanti servisi teleservice olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa arkdaşlar bende 5s aldım ekranın üstü biraz kabarık çıktı açılmaya başlamış garantiye versem değişim yaparlarmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir haftalık iphone 6 elimde kendiliginden kapandı arkadaşlarım yenisi gelir kesin dediler 1 hafta oldu halen ses yok kutudamı geliyor bilgisi olan arkadaşlar ?